Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Galvoju kad su biriu paprasciau smile.gif Nors gal ir ne, juk skysto uztepi bet kur kur reikia, o birus nubyra... gal klistu? g.gif
Atsakyti
As naudoju skysta fliusa, bet kai jau lituoji ,o matai kad kaitros uztenka, bet lydmetalis susisuka i kamuoliuka ir nesilydo -reiskiasi ,kad metalas yra dar vis nesvarus ,todel tepti vel skysti ir vel is naujo kaitinti metala man laiko gaila biggrin.gif ,tokiu atveju barstau miltelius. As cia is destytojo nusiziurejau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 21 gegužės 2011 - 10:28
QUOTE(burbanti @ 2011 05 21, 11:26)
As naudoju skysta fliusa, bet kai jau lituoji ,o matai  kad kaitros uztenka, bet lydmetalis susisuka i kamuoliuka ir nesilydo -reiskiasi ,kad metalas yra dar vis nesvarus ,todel tepti vel skysti ir vel is naujo kaitinti metala man  laiko gaila  biggrin.gif  ,tokiu atveju barstau miltelius. As cia is destytojo nusiziurejau  biggrin.gif



Aha, pastebejau kad tai sukelia problemu ir uztempia procesa g.gif O kur gaut tu milteliu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 05 21, 09:29)
Galvoju kad su biriu paprasciau smile.gif Nors gal ir ne, juk skysto uztepi bet kur kur reikia, o birus nubyra... gal klistu? g.gif

nenubyra tikrai schmoll.gif pašildai lydmetalį ir kiši į miltelis, prilimpataip kad nenukratysi biggrin.gif o su skystu nesu dirbus net, man kažkaip atrodo žiauriai nepatogu g.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 05 21, 21:39)
nenubyra tikrai schmoll.gif pašildai lydmetalį ir kiši į miltelis, prilimpataip kad nenukratysi biggrin.gif  o su skystu nesu dirbus net, man kažkaip atrodo žiauriai nepatogu g.gif



Nu zinokit nera labai patogu, ypac man kaip naujokei biggrin.gif Kiekviena karta teplioti, sveisti, uztrunka ilgokai. O dar kai pakeli ir pasirodo neprisilitavo biggrin.gif eina sau. Neseniai jau maniau ipusejus viena darbeli, tik pradejau lankstyt aplink kabasona, bac visa prilituota viela ir nuluzo biggrin.gif biggrin.gif Galvojau nusisausiu
Atsakyti
Chrysocola, ir labiau patyrusiems taip buna. Va tuo ir nelengvas tas procesas. kai pagalvoji, tai kas cia yra-ispjauni, prilituoji, nuvalai, nupoliruoji ir baigtas darbas biggrin.gif Nu bet kad taip nera doh.gif . Man norsi nusisaut, kai jau viska padarau, nupoliruoju , bet dar sugalvoju kazka palenkti, nepaskaiciuoju ir nuluzta blink.gif
Atsakyti
O as maniau, kad tik man pradedanciajai nemoksai taip buna g.gif doh.gif Bet man idomu - kaip apskaiciuoti? Be to jau isitikinau kad tikrai nera taip lengva kaip atrodo, jau gal 3 darbelius buvau pradejus bet taip ir nepabaigiau del nemoksiskumo doh.gif
Atsakyti
Niekaip tu cia neapskaiciuosi, ateis su patirtimi mirksiukas.gif Man daug kas atrodydavo neimanoma, bet vis aiskiau ir aiskiau, lengvesni dalykai, su kuriais anksciau daug vargdavau. Nors dar daug daug neaiskumu, kuriu gal niekad ir nesirysiu iveikti doh.gif . Na bet as ir neturiu tikslo viska ismokti rolleyes.gif
Atsakyti
O man dabar norisi ismokti istatyti aki 'zvaigzdute' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 05 22, 17:08)
O as maniau, kad tik man pradedanciajai nemoksai taip buna  g.gif  doh.gif Bet man idomu - kaip apskaiciuoti? Be to jau isitikinau kad tikrai nera taip lengva kaip atrodo, jau gal 3 darbelius buvau pradejus bet taip ir nepabaigiau  del  nemoksiskumo doh.gif

tai kad čia ne jėgos apskaičiavime esmė. Čia nekokybiškas litavimas kaltas, jei gerai prilituosi, tikrai nenuluš. O tai kaip Naca sakė - patirtis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas is jusu naudoja duju/deguonies degikli? Gal galite pasakyti, kiek coliu jungtis yra prie deguonies degiklio (3/8" ar 1/4").
Planuoju isigyti Little Torch is Smith equipment (http://www.littletorch.com/kits.html). Ten labai idomiai nurodo, kad Europine deguonies jungtis yra 1/4", nors Senukuose apziurejau Italiska deguonies baliona, tai ten 3/8". Tai vat ir iskilo klausimelis, koks vis delto deguonies jungties standartas pas mus?
Atsakyti
Kur dar be Santimo Lietuvoje galima nusipirkti pjūkliukų? Ar vario ir žalvario pjovimui galima būtų pritaikyti ir ne spec. juvelyrikai skirtus?
Atsakyti