Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(burbanti @ 2011 05 19, 11:49)
Nebent tavo chemikalai gerai uzrakinti  kur nors ,kad vaikai niekaip neprieitu ir tavo  vedinimo sistema  -super galinga.
Kad mes patys nuodyjames -faktas kaip blynas , va tik vaiku nuodyti nereikia
Tik niekad neuzmirskit uzsideti maskes ir akiniu ,kai poliruojate .Akis sugadinsit negryztamai , jei visada dulkes ten  pateks ,o poliravimo pastos -vezi sukelianti chemija .Taip ,kad su tuo juokauti negalima.As vis fliusa pabarstau pirstais ,kai man jo pritruksta kaitinant -tie du pirstai sutrukineje kaip sausa zeme .Zinau ,kad negerai ,bet va ...

Tai va...bet jus kai su kaukem dirbate tikiuosi saugios esate? Ar namuose darote visa tai, kad ir kai vaikai iseje? Juk yra daug visokiu tu priemoniu. As net stalo savo neturiu, ant lovos tuos papuosalus prietemoj vynioju, ar siuvineju. Zodziu balanos gadyne smile.gif Be atskiro darbo kambario ir kol vaikai paaugs nebus man juvelyrikos. Esu vitraziste, tai zinau kaip ten su tais nuodais. Vitrazo namie niekada nesu dariusi. Taip reikia atrasti nekenkianti, minimaliai resursu isnaudojanti ir t.t naudinga kurybini uzsiemima smile.gif Dabar uzejo kazkas, nebegaliu nieko nedaryti. Rankos pacios tiesiasi, galva ideju pilna, bet laiko nera, ir priemoniu noris tobulesniu. O paziurejau i Nacos darbelius, tai man taip grazu, tie vielutem sukti tai kaip mano ausims tiesiog sukurti. Nu grozis.
Papildyta:
QUOTE(Moliuskas @ 2011 05 19, 08:28)
Manau, kad patalpa turi būti gerai vėdinama (šiuo atveju aš sode esančias dirbtuves labiau įsivaizduoju). Bet net ir vėdinamoje patalpoje aš saves neįsivaizduoju ką nors darant kai vaikai namie. Nes, net jei jiems ir neįdomu kišti nosį į tai ką aš darau (kažkaip jau replių nebeima ir karoliukų nebenutempinėja hihihi.gif), tai jiems vistiek prisireikia tai to, tai ano ir darbą tektų pertraukti. Kadangi suku vielą, tai galiu bet kada padėti ir nueiti, bet neįsivaizduoju, kaip tai padaryti užsiimant rimtesniais darbais. Net ir to pačio sidabro molio neimu kolkas, nes gi sudžius jis ten, kol visus apibėgiosiu. O jei ir nesudžius, tai vistiek darbas toks tep-lep išeis (bent jau dabar man taip rodosi)....

Del chemikalu uzrakinimo tai kas be ko, imanoma tai bet kada. Taciau kaip su tais deginimais ir degikliais, juk garuoja metalas turbut. Nera geris metalo garai g.gif Gal dar ziurint kokio g.gif
Atsakyti
merginos, kur jūs perkate Vilniuje klijus, kuriias priklijuočiau prie ruošinuko auskariukui karoliuką ar perliuką?

ir ar super glue tinka tokiam dalykui, ar nenuskris jei priklijuočiau?
Ar visgi reikia tik specialių, juvelyrikai skirtų?

.
.
.
lotuliukas.gif )))
.
.
P.s. Burbanti, pakeitei avatarą? wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuotaikinga: 19 gegužės 2011 - 11:33
tinka ir super glue mirksiukas.gif Jokiu spec juvelyrikai nera, o jei ir yra, tai ispustas reikalas mirksiukas.gif . As daugybe isbandziau, bet apsistojau ties super glue rolleyes.gif


Gal as labai neatsakinga ir savo , ir vaiku sveikatos atzvilgiu, bet visa tai darau namuose virtuveje. Guodziuosi tuo, kad tonomis nelituoju, nelydau, daug chemiju nenaudoju, vaikai dazniausiai kitame kambaryje buna blush2.gif . O kita vertus tai daug daugiau mes tu chemiju gaunam kad ir is paprastu buitiniu chemikalu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2011 05 19, 12:18)

.
.
lotuliukas.gif )))
.
.
P.s. Burbanti, pakeitei avatarą? wink.gif

Grizau prie senojo biggrin.gif Jis man mieliausias biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2011 05 19, 14:00)
tinka ir super glue  mirksiukas.gif  Jokiu spec juvelyrikai nera, o jei ir yra, tai ispustas reikalas  mirksiukas.gif . As daugybe isbandziau, bet apsistojau ties super glue rolleyes.gif
Gal as labai neatsakinga ir savo , ir vaiku sveikatos atzvilgiu, bet visa tai darau namuose virtuveje. Guodziuosi tuo, kad tonomis nelituoju, nelydau, daug chemiju nenaudoju, vaikai dazniausiai kitame kambaryje buna blush2.gif . O kita vertus tai daug daugiau mes tu chemiju gaunam  kad ir is paprastu buitiniu chemikalu  ax.gif

Pas mane ir nelabai jau saugiai-dalis sodo namelyje, o dalis virtuveje .Seimyna mano vis nusibrozdina tai sonus tai rankas i metalimes dezes biggrin.gif ,bet nieko nepadarysi ,vis sakau jiems -toks gyvenimas,niekas neiruosia sklepe dirbtuviu ,tai rankas paskui balnojasi biggrin.gif
Atsakyti
Gerai, jei dar imanoma kur tas dirbtuves suruosti mirksiukas.gif . O kai neimanoma .... unsure.gif

mano vyras jau nemazai metu dirba radiotechniku nevedinamam rusy (nuomojasi patalpas). Tai ten tikrai zymiai daugau tu nuodu gauna, bet dar truputi gyvas biggrin.gif As jau nekalbu apie kitus sveikatai pavojingus darbus, kuriuos zmones isdirba daugybe metu. Cia uzsienis nuo seno laikosi visokiu saugos priemoniu, pas mus tai minimaliai unsure.gif . Bet vis tik esu isitikinusi, kad tas "grynas" oras, kuriuo vedinames, yra dar pavojingesnis doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif Na taip ,nezinai zmogus nuo ko gala gausi.
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2011 05 19, 10:49)
Nebent tavo chemikalai gerai uzrakinti  kur nors ,kad vaikai niekaip neprieitu ir tavo  vedinimo sistema  -super galinga.
Kad mes patys nuodyjames -faktas kaip blynas , va tik vaiku nuodyti nereikia
Tik niekad neuzmirskit uzsideti maskes ir akiniu ,kai poliruojate .Akis sugadinsit negryztamai , jei visada dulkes ten  pateks ,o poliravimo pastos -vezi sukelianti chemija .Taip ,kad su tuo juokauti negalima.As vis fliusa pabarstau pirstais ,kai man jo pritruksta kaitinant -tie du pirstai sutrukineje kaip sausa zeme .Zinau ,kad negerai ,bet va ...

įsigyk mentelę kokią tam fliusui mirksiukas.gif http://www.santimas.lt/1/item/4951/

O kad juvelyrika tai nuodas, tai aišku, prie vaikų nelabai rekomenduotina. Mes darbe su ventiliacija panosėj dirbam, tai net sunku man isivaizduot, kaip gali būt miegame dirbtuvės
Atsakyti
QUOTE(orb @ 2011 05 18, 21:55)
Bandžiau sulyditi žalvarį su paprastu lydmetaliu kur lituoja mikroschemas, tai nieko nesigavo. Tiesiog vienas metalas pradeda garuoti kol dar kitas net lyditis nepradėjo pasidarė kažkoks nesuprantamas korėtas daigtas. Va ten kur lydmetalistai parašyta kad maišytas su fosforu net ne metalu "92% copper; 8% phosphorous"

orb tau reikėtų pirmiausiai isistudijuoti apie metalus. Žalvario, bronzos,vario, melhioro niekas nelydo. PVZ. žalvarį lydant išsiskiria cinkas todėl jis nesilydo ir metalas palieka korėtas, nes pasikeičia metalo struktūra. Iš žalvario ir ne tik, galima tik lieti
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 05 19, 19:47)
įsigyk mentelę kokią tam fliusui mirksiukas.gif  http://www.santimas.lt/1/item/4951/



Turiu as situ menteliu, bet zinai ..kai metalas kaista ,bijai ,kad neissilydytu ,tai taip patogu pagriebti to fliuso ir pabarstyti greitai pirstais biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(dita0506 @ 2011 05 19, 22:27)
orb tau reikėtų pirmiausiai isistudijuoti apie metalus. Žalvario, bronzos,vario, melhioro niekas nelydo. PVZ. žalvarį lydant išsiskiria cinkas todėl jis nesilydo ir metalas palieka korėtas, nes pasikeičia metalo struktūra. Iš žalvario ir ne tik, galima tik lieti

Aaaaaaaaaa, o as ,issiziojus ,visa zalvari ismeciau.Galvojau ,kad kazkoki kita metala nusipirkau . doh.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
QUOTE(burbanti @ 2011 05 20, 10:14)
Turiu as situ  menteliu, bet zinai ..kai metalas kaista ,bijai ,kad neissilydytu ,tai taip patogu  pagriebti to fliuso ir pabarstyti greitai  pirstais  biggrin.gif
Papildyta:


prisimenu ,kai pirmą kart litavau man pasirodė žymiai patogiau sulituotą gaminį rankom o ne pincetu pasiimti lotuliukas.gif gerai, kad prižiūrėtoją turėjau lotuliukas.gif būtų liūdniau nei nuo fliuso lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti
Skaitau ir mastau.... Pas mane skystas fliusas - kitaip tariant chemija... O pas jus kazkoks birus? g.gif
Atsakyti
o kuo skystas daugiau chemija negu birus? Nesuk galvos- tuo ir naudokis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 21 gegužės 2011 - 06:53