Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(burbanti @ 2011 05 17, 14:08)
...  -musiu tave per balta tavo subinioka su odiniu botageliu  lotuliukas.gif

a botaga turi? O tai namuose metosi nenaudojams lotuliukas.gif ))) (pirkom kaip "prikola" vestuvese pirsliui bajeri iskresti, bet... pamirsom vaziuodami pasiimti) lotuliukas.gif )))
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2011 05 17, 07:08)
  -musiu tave per balta tavo subinioka su odiniu botageliu  lotuliukas.gif

as ne tos orientacijos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o musti reiks Nuotaikinga, jeigu ji savo broka po vielytemis pasleps schmoll.gif reikes tau brangioji Nuotaikinga ne tik lydyti ismokti bet ir nusveisti lydmetali, kurio perdaug uzmetei, o nepalikti "atviro" . tarp kitko yra lydmetalis su variu, tai spalva arti variui, zalvariui ir bronzai, taigi ne taip baisiai aki drasko

as turiu sena zieda is vario, tai ten maziausiai 1 mm, jauciasi gerai, solidziai. pati naudoju viela, tai is vis 2.5mm (10 gauge)
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 05 17, 19:24)
tarp kitko yra lydmetalis su variu, tai spalva arti variui, zalvariui ir bronzai, taigi ne taip baisiai aki drasko

a vat nuo šytas vietas paprašyč smulkiau.

O jei rimtai - kur tokio lydmetalio parduoda?
Mano vaikas evitoje (Basanavičiaus g.) visus litavimo pribambasus perka, tai ten kaažin ar toks stebulkas veisiasi

aha... Laiku pasiklausiau. Va ką jis man nurodė:

http://lemona.lt/ind...temlist&b_id=44

tik įdomu, ar tas vario spalvos man tinkamas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuotaikinga: 17 gegužės 2011 - 21:11
QUOTE(ziit @ 2011 05 17, 19:24)
as ne tos orientacijos lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
o musti reiks Nuotaikinga, jeigu ji savo broka po vielytemis pasleps schmoll.gif reikes tau brangioji Nuotaikinga ne tik lydyti ismokti bet ir nusveisti lydmetali, kurio perdaug uzmetei, o nepalikti "atviro" . tarp kitko yra lydmetalis su variu, tai spalva arti variui, zalvariui ir bronzai, taigi ne taip baisiai aki drasko

as turiu sena zieda is vario, tai ten maziausiai 1 mm, jauciasi gerai, solidziai. pati naudoju viela, tai is vis 2.5mm (10 gauge)

Man būtų taip pat idomu kur tokio lydmetalio nusipirkti. Nes dar neteko matyti
Papildyta:
QUOTE(ziit @ 2011 05 17, 03:16)
doh.gif burbanti vel i teorinus reikalus schmoll.gif  lotuliukas.gif wikipedija pilna apibrezimu ir juvelyrikos ir costume jewelry, bet ten kaip tik ir raso, ka tai reiskia ir kaip keitesi supratimas tu apibrezimu. kazkada juvelyrika skaitesi tik dabar vadinama fine jewelry, dabar pasikeitus technologijai ir atsiradus daug ivairiu medziagu, tas pavadinimas baisiai "issisklaide" biggrin.gif  o principe, koks skirtumas, svarbu, kad zmogus nori kazka grazaus savo rankomis kurti, man labiau prie dusios pavadinimas, "wearable art", juk tai ir buvo pradinis juvelyrikos paskirtis rolleyes.gif
taigi, Nuotaikinga, imk vari i rankas ir nekreipk demesio i burbancios burbejimus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif apie apibrezimus. varis geras pradziai, pigus, lankstus. nori sukti - gerai, nori kalti -dar geriau, tik pas tave supratau namuose du vaikai, tai buk atsargi su irankiu ir chemikalu  naudojimu ir saugojimu mirksiukas.gif

dita - antras variantas visai neblogas mirksiukas.gif o kokia programa naudojiesi?

paprasta PICASA 3, kitokios neturiu.
Ačiū burbanti, paguodei smile.gif
Atsakyti
nu gi zinot as is kitos puses okeano, tai nezinau, kur pas jus ziureti, bet va as cia pirkau, o jus paziurejusios galit paskui ir pas jus paklausti.
cia pasta pirkau
http://store.metalli...p?number=SO1317 (copper bearing solder)
o va cia viela
http://www.rawtreasu...uct_id=WCOPSDRE jis ima uz persiuntima labai mazai, gal verta parsisiust g.gif
Nuotaikinga, nezinau, ka patarti, gal verta uzeiti ar paskambinti ir paklausti, kaip ten su spalva g.gif
Atsakyti
As cia turbut nusisnekesiu, bet man va taip va dabar vaidenasi biggrin.gif ..o ar negalima vario sumaisyti su kokiu cinku ir taip pasidaryti 'minkstesni' lydmetali (lydymosi temperatura mazesne)? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2011 05 17, 21:07)
a vat nuo šytas vietas paprašyč smulkiau.

O jei rimtai - kur tokio lydmetalio parduoda?
Mano vaikas evitoje (Basanavičiaus g.) visus litavimo pribambasus perka, tai ten kaažin ar toks stebulkas veisiasi

aha... Laiku pasiklausiau. Va ką jis man nurodė:

http://lemona.lt/ind...temlist&b_id=44

tik įdomu, ar tas vario spalvos man tinkamas?


o tai kad as cia nematau vario spalvos g.gif

O svarbiausia, kokiu tu lituokliu lituoji- paprastu elektriniu, ar dujiniu degikliu ?

Ir as labai noreciau zalvariui spalviskai artimesnio lydmetalio. Dabar net stengiuosi nedaryt is zalvario be sidabro, kad lydmetalis nors i tema papuosalui butu, nes visur ji nuvalyt tiesiog bent jau man neimanoma doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ziit @ 2011 05 18, 00:15)
nu gi zinot as is kitos puses okeano, tai nezinau, kur pas jus ziureti, bet va as cia pirkau, o jus paziurejusios galit paskui ir pas jus paklausti.
cia pasta pirkau
http://store.metalli...p?number=SO1317    (copper bearing solder)
o va cia  viela
http://www.rawtreasu...uct_id=WCOPSDRE  jis ima uz persiuntima labai mazai, gal verta parsisiust g.gif
Nuotaikinga, nezinau, ka patarti, gal verta uzeiti ar paskambinti ir paklausti, kaip ten su spalva g.gif


O kiek uz siuntima i amerika pirmoje pardeje? Kazkaip nerandu doh.gif. Cia siuncia ir i lietuva, bet kainu nerandu.
O antra tik amerikos ribose.
Papildyta:
dabar googleje pasiknisus radau, kad viename forume rase, jog is cia pirko lydmetalio zalvariui http://www.serpantin....php/produktai/
Nu bet jauciu, kad gramais nenusipirksi, o tik kilogramais doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 18 gegužės 2011 - 13:34
QUOTE(naca @ 2011 05 18, 07:46)
O kiek uz siuntima i amerika pirmoje pardeje? Kazkaip nerandu  doh.gif. Cia siuncia ir i lietuva, bet kainu nerandu.
O antra tik amerikos ribose.

pirma-gana brangi persiuntimu, bet galima e-mail parasyti ir paklausti
antra - tai vieno zmogaus parduotuve ir irgi galima paklausti, bet jis taip pat turi ebay parduotuve (tiesa ten nera vario lydmetalio) bet yra galimybe paziureti, kiek kainuoja siuntimas pvz 1.5 metro sidabrines vielos. Ir man rodo 2.7$ tai nebaisus pinigai ir su 75centu /30cm kaina uz 10$ galima zaisti gana ilgai (ant tokios kainos ir muito neturetu buti g.gif
Atsakyti
Labas,
ar imanoma zalvari, sidabra ar kt. lydyti, daryti namu salygomis, prie mazu vaiku. Ar tai nera nuodinga? Darau papuosalus, bet labai noriu daryti "tikrus", nes man laabai grazu. Kokiu irankiu paciu pagrindiniu reiketu? Gal zinote kokios pradines medziagos pasiskaitymui kur geriau skaityti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 18 gegužės 2011 - 20:16
Bandžiau sulyditi žalvarį su paprastu lydmetaliu kur lituoja mikroschemas, tai nieko nesigavo. Tiesiog vienas metalas pradeda garuoti kol dar kitas net lyditis nepradėjo pasidarė kažkoks nesuprantamas korėtas daigtas. Va ten kur lydmetalistai parašyta kad maišytas su fosforu net ne metalu "92% copper; 8% phosphorous"
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 05 18, 19:52)
Labas,
ar imanoma zalvari, sidabra ar kt. lydyti, daryti namu salygomis, prie mazu vaiku. Ar tai nera nuodinga? Darau papuosalus, bet labai noriu daryti "tikrus", nes man laabai grazu. Kokiu irankiu paciu pagrindiniu reiketu? Gal zinote kokios pradines medziagos pasiskaitymui kur geriau skaityti.


Manau, kad patalpa turi būti gerai vėdinama (šiuo atveju aš sode esančias dirbtuves labiau įsivaizduoju). Bet net ir vėdinamoje patalpoje aš saves neįsivaizduoju ką nors darant kai vaikai namie. Nes, net jei jiems ir neįdomu kišti nosį į tai ką aš darau (kažkaip jau replių nebeima ir karoliukų nebenutempinėja hihihi.gif), tai jiems vistiek prisireikia tai to, tai ano ir darbą tektų pertraukti. Kadangi suku vielą, tai galiu bet kada padėti ir nueiti, bet neįsivaizduoju, kaip tai padaryti užsiimant rimtesniais darbais. Net ir to pačio sidabro molio neimu kolkas, nes gi sudžius jis ten, kol visus apibėgiosiu. O jei ir nesudžius, tai vistiek darbas toks tep-lep išeis (bent jau dabar man taip rodosi)....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moliuskas: 19 gegužės 2011 - 07:32
QUOTE(mėnulis @ 2011 05 18, 20:52)
Labas,
ar imanoma zalvari, sidabra ar kt. lydyti, daryti namu salygomis, prie mazu vaiku. Ar tai nera nuodinga? Darau papuosalus, bet labai noriu daryti "tikrus", nes man laabai grazu. Kokiu irankiu paciu pagrindiniu reiketu? Gal zinote kokios pradines medziagos pasiskaitymui kur geriau skaityti.

Nebent tavo chemikalai gerai uzrakinti kur nors ,kad vaikai niekaip neprieitu ir tavo vedinimo sistema -super galinga.
Kad mes patys nuodyjames -faktas kaip blynas , va tik vaiku nuodyti nereikia
Tik niekad neuzmirskit uzsideti maskes ir akiniu ,kai poliruojate .Akis sugadinsit negryztamai , jei visada dulkes ten pateks ,o poliravimo pastos -vezi sukelianti chemija .Taip ,kad su tuo juokauti negalima.As vis fliusa pabarstau pirstais ,kai man jo pritruksta kaitinant -tie du pirstai sutrukineje kaip sausa zeme .Zinau ,kad negerai ,bet va ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 19 gegužės 2011 - 10:53