Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

šaunuolės merginos tiek visko pridarėte smile.gif
idėsiu ir aš savo darbelį
user posted image
Atsakyti
juokinga, as kaip tik galvojau , kur dita pradingo biggrin.gif
cia tikriausiai buvo skirtas Valentino dienai mirksiukas.gif lotuliukas.gif
"orinnis"darbukas biggrin.gif man taip atrodo ar jis tikrai gana didelis g.gif
ir antra, tave kaip ir burbancia(burbanti as cia kaip pvz, tu labai 'pagerejai" biggrin.gif ) reikia musti uz nekokybiskas foto nono.gif negerbiat jus savo darbu. kita karta ant tos lempos uzdek pergamenta, jis isklaido sviesa, tada nesimatys atsvaisto blizganciame fone lotuliukas.gif
cia as kazkada dariau foto savo sistemos biggrin.gif , kai paveikslavau ant stiklo,
user posted image
kazkur skaiciau, kad lempa turi buti 45-60 kampu, tai tikriausiai minimalus bus blikai g.gif ir tikriausiai tada neatsispindetu lygiame pavirsiuje, bet vistiek virsu reikia kazkuo uzdengti rolleyes.gif
Atsakyti
Jei yra kažkur atskira wirewrap tema, tai pelnytai vykit mane lauk lotuliukas.gif

Man WW buvo atradimas, nes galima namų sąlygomis fainų dalykėlių pasiekti.

Bet šiaip domiuosi ir rimtesne juvelyrika, reikia tik rasti laiko pasinaudoti KTDM dirbtuvėmis ir pasimokyti visų ten kalinėjimų, litavimų, filigranų ir t.t...

Darausi tik sau, iš pigios vielos - vistiek sunešioju ir nusibosta smile.gif Kartais dovanoms dar padarau. Žodžiu čia man tik toks hobis.

Keli mano darbeliai:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Na ir naujausias
user posted image

Sunku atrinkti ką čia parodyt, nes daugybę jau esu pridarius... Pasirodo..
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 05 12, 00:29)
juokinga, as kaip tik galvojau , kur dita pradingo biggrin.gif
cia tikriausiai buvo skirtas Valentino dienai mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
"orinnis"darbukas biggrin.gif man taip atrodo ar jis tikrai gana didelis g.gif
ir antra, tave kaip ir burbancia(burbanti as cia kaip pvz, tu labai 'pagerejai" biggrin.gif ) reikia musti uz nekokybiskas foto nono.gif negerbiat jus savo darbu. kita karta ant tos lempos uzdek pergamenta, jis isklaido sviesa, tada nesimatys atsvaisto blizganciame fone lotuliukas.gif
cia as kazkada dariau foto savo sistemos biggrin.gif , kai paveikslavau ant stiklo,
user posted image
kazkur skaiciau, kad lempa turi buti 45-60 kampu, tai tikriausiai minimalus bus blikai g.gif ir tikriausiai tada neatsispindetu lygiame pavirsiuje, bet vistiek virsu reikia kazkuo uzdengti rolleyes.gif

Ziit sutinku, kas liečia dėl nuotraukos. Turėjau greitai padaryti nuotrauką, nes paskambino, kad klientė atvažiuoja,kelis sykius nupaveikslavau ir baigėsi elementai. Tai nebegalėjau pakartoti. Dabar širdutė jau pas klientę. Širdutė tikrai labai didelė,kokie 8-10cm. Nespėjau pamatuoti
Papildyta:
Artė gražūs tavo darbeliai
Atsakyti
QUOTE(Shyna @ 2011 05 12, 07:08)
Jei yra kažkur atskira wirewrap tema, tai pelnytai vykit mane lauk  lotuliukas.gif



Man atrodo, kad nėra SM wirewrap'o temos g.gif Bent jau esu ieškojusi ir neradusi. Auksarankėse yra.
O wirewrap'as tikrai geras dalykas biggrin.gif

Dėl fotografavimo - fotografuoju tokiame. Šiaip labai patogu jį laikyti, nes susilanksto patogiai, tik paskui tingisi dėl kiekvieno darbo išlankstyti. Tai ir dabar "krūvelė" laukia, kol nufotografuosiu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 05 11, 10:53)
šaunuolės merginos tiek visko pridarėte smile.gif
idėsiu ir aš savo darbelį
user posted image

Dita ,vat si karta ,biski prisikabinsiu ,nepyk ..sulankstymas labai 'grubus' gavosi pas tave, viela neistiesinta kaip reikiant ,bet visumoje labai grazus darbas. Gal cia dar ir apsvietimas savo cerberio darba padare? g.gif
O as tai uzsiemus dabar tu visokiu pagalbiniu priemoniu darymu biggrin.gif . Dar viena parodau.Prisirinkit kaime pas senelius senu nenaudojamu jau plaktuku ,o jau kaip israityti formas -fantazijos ne vienam netruksta cia biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 13 gegužės 2011 - 08:16
burbanti, čia toks būtent buvo klientės prašymas, kad nebūtų visiškai abi pusės širdelės vienodos. Dariau konkrečiai pagal jos nupaišymą
Papildyta:
QUOTE(dita0506 @ 2011 05 13, 10:32)
burbanti, čia toks būtent buvo klientės prašymas, kad nebūtų visiškai abi pusės širdelės vienodos. Dariau konkrečiai pagal jos nupaišymą

ai geriau isižiūrėjus antra širdutė vienoje vietoje vielutę gal ir reikėtų patiesinti, matyt poliruodama sulenkiau, o kadangi klientė lipo ant galvos, per tą skubėjimą nepastebėjau
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 05 13, 10:35)
burbanti, čia toks būtent buvo klientės prašymas, kad nebūtų visiškai abi pusės širdelės vienodos. Dariau konkrečiai pagal jos nupaišymą
Papildyta:

ai geriau isižiūrėjus antra širdutė vienoje vietoje vielutę gal ir reikėtų patiesinti, matyt poliruodama sulenkiau, o kadangi klientė lipo ant galvos, per tą skubėjimą nepastebėjau

Kazkaip negerai pasijauciau ,tokia ..visažynė biggrin.gif .Pas pacia darbai sleivi kreivi gaunasi ,o kitus matau ... biggrin.gif Daugiau taip nedarysiu ,persiprasau
Atsakyti
Taip jau yra , kad dazniausiai klaideles pasimato nuotraukose, nes jos labai isdidina. O be to tada kreipi demesi ne i visuma , o i detales. As daznai taisau savo darbus is nuotrauku biggrin.gif
Dita, man patiko thumbup.gif . Tik jauciu neidomu, kai uzsakove duoda savo eskiza g.gif

Gal cia man parsisiuntus ta deze fotografavimui g.gif Bet jauciu, kad tingesiu deliotis kiekviena karta doh.gif

Burbanti, geras thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 13 gegužės 2011 - 12:42
QUOTE(naca @ 2011 05 13, 13:41)
As daznai taisau savo darbus is nuotrauku biggrin.gif 
D


biggrin.gif As irgi.
Papildyta:
QUOTE(Shyna @ 2011 05 12, 08:08)


Shyna ,tau filigree darbus daryti butu vienas juokas irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 05 13, 13:41)
As daznai taisau savo darbus is nuotrauku biggrin.gif 

Geras, o tai jūs nematote be nuotraukų ką reikėtų pataisyti, jeigu tokia būtinybė išklyla?
dita, oho, kokio dydžio širdelės bigsmile.gif
Atsakyti
Skaitineju po biski sita tema, gilinuosi... ir man kai kas vis dar neaisku (kaip bebutu keista biggrin.gif ). Kaip jus pritvirtinat akmenis prie metalo?

Nacyt, tikiuosi nesupyksi jei kaip pavyzdi parodysiu tavo darbo foto:

foto

Cia kaip suprantu akmenukas be skylutes,ir yra prikaitintas prie vielos karkaso? Ir ji dar laiko is sonu viela? Gal galetumet man nesuprantanciai paaiskinti? verysad.gif
Atsakyti