Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(Invisible @ 2011 05 06, 14:56)
Nu jo, as pastoviai nespedavau ten nupirkti 0,7 mm, pagaliau daba turiu savo filjeriu smile.gif)) nereikia laukti, skambineti...


o ten buna 999 prabos vielos? ar tik 925?
Atsakyti
Ne 999 nebuna schmoll.gif

Filjeriu ir man reiketu, bet tuos pigius bijau pirkti, o brangus man per brangus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 05 06, 15:14)
Ne 999 nebuna schmoll.gif

Filjeriu ir man reiketu, bet tuos pigius bijau pirkti, o brangus man per brangus  doh.gif

Nu jo, pigesnius nusipirksi, tai po kazkiek laiko naujus teks pirkti. Nors, is Vilniaus tas zinomas @veikejas sake, kad visai neblogi yra ir nelabai brangus italiski. As brangesnius rusiskus pirkau.
Atsakyti
g.gif o as visa laika galvojau, kad italiski turetu buti patys geriausi g.gif

nu va mano namukas, antra karta iskeptas lotuliukas.gif truputi praradau spalvu, bet siaip ne taip jau blogai, stengiausi deti i tokia pacia pozicija ir istraukti is peciaus toje pacioje temperaturoje. kolkas galvoju, kokia kompozicija daryti su grandine ir medzio nelabai matosi tikriausiai su piestukais reikes papiesti, nes dazai susigeria i medi g.gif
user posted image

Atsakyti
Ziit, koks grazuoliukas!!!! Kaip is "Bremeno muzikantai" pasakos. Suzaveta!
Atsakyti
Tikrai jau ...nuostabiai isejo tas namukas.
Atsakyti
Aciu aciu blush2.gif galu gale uzbaigiau savo kompozicija biggrin.gif
http://www.flickr.co...othmetaldesign/
Atsakyti
Ziit, įsimylėjau Tavo namuką wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 05 09, 02:09)
Aciu aciu blush2.gif galu gale uzbaigiau savo kompozicija biggrin.gif
http://www.flickr.co...othmetaldesign/


stilingas, jaukus ir su ideja! Labai siltas darbas! thumbup.gif
Atsakyti
aciuks.gif jaukus ir siltas "vaiduoklio namas" g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , mano drauge Puskina prisimine (u lukamorja dub zeliony... biggrin.gif )bet aisku kiekvienam savo mirksiukas.gif tiesa man atejo ideja "praturtinti" ant kaklo kompozisija - padaryti menuli and skirtingo ilgio ir skrtingo dydzio grandines g.gif biggrin.gif nu paziuresim mirksiukas.gif

tiesa, naca, tu buvai teisi, flirck duoda is viso 200 nuotrauku. as dabar turiu 170 tai pradejo issokineti zinute, kad as arteju prie tos ribos rolleyes.gif bet as kazkaip nepergyvenu, 200 man uzteks, nuimsiu kaikuriuos, taip po truputi keisis "peizazas" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziit: 09 gegužės 2011 - 14:56
Nuostabus namelis. Tik gal ir nepasakyciau, kad vaiduokliskas tongue.gif . Man daugiau nesa i nykstuku nameli, kur vaiksciojo aplink vienas kito ieskodami biggrin.gif Kazkodel tokios asociacijos ax.gif . Ar jis ant kaklo? O grandines didziuosius ziedus gal pati darei?
Atsakyti
tikriausiai tai cia mano asociacijos "prikibo" prie pradines idejos biggrin.gif kadangi as negalvojau, kad gausiu spalva, jau is karto zinojau, kad "juodinsiu", o juodas namas, juoda lenta = viskas juoda ir baisu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
naca tu baisiai gerai apie mane galvoji, as tikriausiai apie savizudybe galvociau po keliu jungimu lotuliukas.gif lotuliukas.gif ne taip jau isejo,kad kaip tik namuose turejau kazkada pirkta ir kaip tik tiko ilgis ir dydis rolleyes.gif va cia etsy idejau foto, kaip atrodo ant zmogaus http://www.etsy.com/...pendantwall-art
Atsakyti