Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

burbanti, faina apyrankė thumbup.gif. Ačiū už knygą 4u.gif
ziit, man labai patiko tavo gėlytės, nes jos kitokios ir krepšiukai mieli thumbup.gif
Ir tau ačiū už žurnalus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 04 28, 03:49)

tu naca baisiai "tvarkinga"  biggrin.gif viska apskaiciuoji, kiek burbuliuku dabar tau reikia, o jeigu daugiau nori, arba siaip "ant seiles uzejo" burbuliuka prikabinti, nemesi gi viska ir eisi burbuliuku daryti lotuliukas.gif kazkur skaiciau, kad viena rase, kad kai nera nuotaikos kazka rimtai kurti sedi ir daro burbuliukus is molio atlieku, o paskui kai reikia panaudoja biggrin.gif


Baik jau tongue.gif As labai tingiu juos daryti, tai niekaip negaliu prisiversti daug pridaryti , tai ir darau tik tada ka reikia biggrin.gif O jei dar daug ju turesiu , tai dar daugiau sunaudosiu arba ismetysiu doh.gif Matai tik tau reiktu mesti viska ir eiti ju daryti, o mums viskas prie vietos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 28 balandžio 2011 - 12:42
QUOTE(naca @ 2011 04 27, 21:10)
Burbanti, o kaip tu burbuliukus darai- sudedi lauzo gabaliukus, kad nesiliestu ir lydai? As daug vienu metu nepridarau, visada darau konkreciam darbeliui.

As tai kai pjaustau sidabra , tai visas smulkiausias drozlikes visada surenu su pincetu biggrin.gif . Issiverciu paskui ,issklaidau tas vos ne dulkes sidabro biggrin.gif ir kaitinu ..kas susikaitina po viena ,kas po kelis ...O tuos rutuliukus as taip ir laikau toj dezutej ,kad nesimetytu .
Nu ka ,parsisiunte siandien man naujos pielikes ,titaniniai graztukai.. griebsiu titana uz gerkles vel biggrin.gif As jau dabar kai paskaiciavau samata kiek man kainuos tas jo ispjaustymas -bloga daros ..o galo dar net nesimato biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2011 04 28, 13:40)
  O jei dar daug ju turesiu , tai dar daugiau sunaudosiu  doh.gif

Jo ,jo ..kuo daugiau turi, tuo daugiau krauni biggrin.gif
Suradau visai nebloga saita akims paganyti, nemazai granuliacijos yra
http://zaffirojewelry.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 28 balandžio 2011 - 14:00
o pats titanas ar brangus?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 04 28, 06:40)
  Matai tik tau reiktu mesti viska ir eiti ju daryti, o mums viskas prie vietos  mirksiukas.gif

tu net neisivaizduoji, kaip tu teisi lotuliukas.gif lotuliukas.gif

tiesa titanas pasirodo ne toks jau ir brangus.
va cia http://store.metalli...s.asp?dept=3183 , kiek viela kainuoja, bet tikriausiai jis brangus pasidaro po apdirbimo ir sulauzytu/sunaudotu irankiu, kaip tu manai burbanti g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o as pagalvojau... jeigu "maisyti" sidabrini moli su titanu g.gif burbanti ar tu bandei su degikliu ant titano, kaip jis reguoja g.gif raso, kad suminksteja prie 450C. 8 ga galima visai neblogai ziedui naudoti, o 22 ir 24 auskarams ir pigiau ir stipriau ir hypoallergiskas biggrin.gif ha, pasirodo dilgele turi savyje titanium lotuliukas.gif
Atsakyti
Visai nebrangus tas titanas .Jei pirkti plonus lapus ,tai ir sanaudos butu mazesnes , ne kaip pas mane lotuliukas.gif Man lakstas 100x40 kainavo apie 7 svarus ,bet as jau isleidau apie 20 svaru vien pielikems ir graztams lotuliukas.gif
O kaitinti dar nebandziau ,bet reik pabandyti .Kietumas tai nesvietiskas ,as ji ispjaustineju (50x40) visokiomis formomis ,tai net neilinksta.Bet pielikes po keliu ipjovimu isbarsto visus dantukus lotuliukas.gif
Atsakyti
nebutu titanas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 04 28, 21:35)
nebutu titanas  tongue.gif

biggrin.gif jooo..nusipirkau -pabandziau -daugiau nepirksiu ..per brangus man jis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 28 balandžio 2011 - 20:42
QUOTE(ziit @ 2011 04 28, 03:49)
Jeigu tu kalbi apie tuos su ametistu ir moonstone, tai mano skoniui jie perdaug "teisingi"gavosi, as norejau, kad viela daugiau matytus, t.y. patys krepsiai daug senesni ir suplyse atrodytu, bet neapskaiciavau, kad varis maziau traukiasi negu bronza, tai viela tik truputi virsuje matosi. nu bet siaip nieko, ausyse baisiai smagiai atrodo lotuliukas.gif

tu naca baisiai "tvarkinga"  biggrin.gif viska apskaiciuoji, kiek burbuliuku dabar tau reikia, o jeigu daugiau nori, arba siaip "ant seiles uzejo" burbuliuka prikabinti, nemesi gi viska ir eisi burbuliuku daryti lotuliukas.gif kazkur skaiciau, kad viena rase, kad kai nera nuotaikos kazka rimtai kurti sedi ir daro burbuliukus is molio atlieku, o paskui kai reikia panaudoja biggrin.gif

Lietuviškai - mėnulio akmuo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 04 28, 16:23)
Lietuviškai - mėnulio akmuo mirksiukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif tu jau man atleisk as CIA lietuviu is naujo mokausi lotuliukas.gif
Atsakyti
As ir pastebejau. kad tu zodziu ,kuriu niekad nevartojau lietuviskai gyvenime ,o dabar tenka susidurti ,net nemoku isversti i lietuviu kalba g.gif
Atsakyti
na jus merginos saunuoles - tikriausiai dirbat diena nakty jau koki simta metu, kad taip toli pazengusios esat! Dziugu kad yra tokius grozius kurianciu zmoniu smile.gif
as imesiu sidabro molinuku pakrapstymus. Daug dar dirbt man ir su sitais darbais, ir su pacia technologija... teks apsisarvuot kantrybe g.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnera_jewellery: 29 balandžio 2011 - 11:37