Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Prisiminiau, kol burbanti dar nesugalvojo kito zurnalo pirkti lotuliukas.gif lotuliukas.gif as turiu ant CD " Lapidary journal Jewelry artist" 2008 visus 12 zurnalu, pazadu sumesiu kur nors kai laiko bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyrimus blush2.gif
Ziit, butinai imesk kaip nors tuos zurnalus.

Ir as neliksliu skolinga:perfotografavau ta senaja knyga ,kaip zadejau .Tai jei kas nores -persiusiu .
Cia ,pagal mane, metodine knyga. todel ja reikia skaityti atydziai ir neskubant .Bet mano ,ir vel subjektyvia biggrin.gif , nuomone -ja perskaicius daugiau knygu pirkti nereikia, nes isdestyta viskas paprastai ir aiskiai. Visas pagrindas ten, o jau fantazijos panaudoti teorija -visi turim biggrin.gif

user posted image


Nebijokit, kad anglu kalba. Ten jokiu mandru zodziu nera, labai paprastai ir lengvai skaitoma knyga. O jei ko nesuprasit ,tai yra gi zodynai -issiversit.




Dar apie busimus darbus savo -greitu laiku nelabai ka parodysiu ,nes dantis sukandus pasiryzau nugaleti titana biggrin.gif , tai kol neiveiksiu -niekuo kitku neuzsiimsu . Jei pirksit ji, tai pirkit ne storesni kaip 0.5 mm. nes kaip pas mane (1mm.)-nelabai ikandamas fruktas. Suedziau visas pielikes lotuliukas.gif ,turejau gal 100 ju, sudeginau 3 graztelius lotuliukas.gif ,dabar uzsisakiau titanu padengtus .Vistiek as ji iveiksiu ,jau pusiaukeleje esu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 25 balandžio 2011 - 14:53
Ox burbanti , tu megsti, kad tave prasytu lotuliukas.gif lotuliukas.gif tu gi zinai, kad mes visi cia norim, tai imesk i depositfiles.com zip ar rar faila ir pasiimsim mirksiukas.gif
OK tarp zaidimu su savo kepiniais biggrin.gif imeciau faila, tiesa didelis (225MB), taigi reikes kantrybes parsisiusti (galima nakciai palikti, priklausomai nuo greicio)
http://depositfiles....files/qir4r6py9

o va cia siandieninis rezultatas, kazko ant gelyciu patrauke (visai ne mano stilius lotuliukas.gif ) pavasaris tikriausia lotuliukas.gif g.gif
http://www.flickr.co...othmetaldesign/
Atsakyti
Ziit, labai simpatiškos gėlytės smile.gif Aš nesu didelė gėlyčių mėgėja, bet šitas tikrai įsiverčiau į ausis ax.gif
Atsakyti
ziit, biggrin.gif nevaryk Dievo i medi - as neprasau biggrin.gif ,kad prasytu . Tik tiek ,kad ta knyga -anglu kalba , ne visi supranta ja .
O tas deposit files...nu pierkunai zino -man tik isideda 100 failu ,daugiau ne .Tai tik 2/3 knygos . g.gif Nu ,pazaisiu dar su tuo depositfiles, jei nieko neiseis -issiuntinesiu jums emailais norit jus to ar nenorit ,ba ir vel paskui gausiu prikuryt nuo ziit ,kad demesio stoka man lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Dar tiesa ,matai kaip buna ...pagirti pamirstu ,nors turiu omeni tai padaryti ...Tavo sitie auskarai su gelemis man labai patiko
user posted image

Aciu uz zurnalus,man atsisiunte per nepilnai 15 min .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 26 balandžio 2011 - 09:41
Jus man pasakykit kas yra su subtiliai- jau kiek laiko nieko naujo jis neidejes is savo darbu ? Gal kas atsitiko jam?

Nu bet zinokit ..su tuo titanu tai cirkai biggrin.gif nesioksiduoja jis taip paprastai biggrin.gif tik elektrolizes budu .Gal kas zino-katodui tinka kepimo metaline folija ar ne ar geriau deti titano gabaleli? g.gif Kazkaip sukasi man galvoje ,kad lygtais tinka ...Chemikalu nepirksiu ,bandysiu skysti pakeisti cocacola, nes ten irgi geras brudasas lotuliukas.gif
Bet kaip idomu ..net negaliu atpasakot ..man isvis chemija visada buvo pati idomiausia .Laukiu nesulaukiu kada darysiu eksperimentus .Papasakosiu kas gavosi .

Bjauruska ,tu papasakok kaip tau sekasi?Ar uzsikabinai kiek?Pradesi rimtesnius zaidimus sau ugnimi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 26 balandžio 2011 - 10:32
burbanti, as supratau tavo problema su depositfiles, tu dedi po faila schmoll.gif , reikia tos failus sukompresuoti i viena dideli zip ar rar faila, tada gali iki 2 G imesti. kompresavima daryk pas save , kompjuteryje.
Man atrodo titanium, niobium ir aluminum tik elektrolyze veikia g.gif
man paciai patiko patina ant paskutiniu gelyciu biggrin.gif tikriausiai pirma karta ant vario tokia spalvota gavosi, net nezinau, nuo ko tai priklauso, taigi tesiam bandymus g.gif lotuliukas.gif
is tiesu vyrai pradingo g.gif pavasaris lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
http://depositfiles....files/d5hiaeh49


Valioooooo...gavosi lotuliukas.gif Stai jums ta knyga .Aciu ziit ,kad turejai kantrybes pamokinti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 26 balandžio 2011 - 15:04
Parodau kaip pasilengvinau granuliu dydziu nustatyma biggrin.gif , jei taip galima pavadinti.
Nusipirkau kosmetikos parduotuveje uz 2 svarus tokia dezute, ji sudaryta is keliu dezuciu uzsukamu viena ant kitos. Cia greiciausiai koks kelioninis rinkinukas kokiems lupdaziams, kremukams ar seip kokiai smulkmei. user posted image
Po to isgreziau mazejancia tvarka skylutes user posted image
Po to visa sidabro smulkiausia lauza sulydziau ir supyliau i dezute, pakraciau gerai ir prasome kas gavosi user posted image


Tai labai sutaupo laika, nereikia atrinkineti po viena granuliu, kai prireikia
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2011 04 26, 11:59)
Parodau kaip pasilengvinau  granuliu dydziu nustatyma  biggrin.gif , jei taip galima pavadinti.
Nusipirkau kosmetikos parduotuveje uz 2 svarus  tokia dezute, ji sudaryta is keliu dezuciu  uzsukamu viena ant kitos. Cia greiciausiai koks kelioninis rinkinukas kokiems lupdaziams, kremukams ar seip kokiai smulkmei.
Tai labai sutaupo laika, nereikia atrinkineti po viena granuliu, kai prireikia


kazkodel man prisimine kolukis...bulves ir obuoliai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
aciu uz nuoroda thumbup.gif
Atsakyti
Ziit, labai faini krepsiukai thumbup.gif

Burbanti, o kaip tu burbuliukus darai- sudedi lauzo gabaliukus, kad nesiliestu ir lydai? As daug vienu metu nepridarau, visada darau konkreciam darbeliui.

Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 04 27, 14:10)
Ziit, labai faini krepsiukai thumbup.gif

Burbanti, o kaip tu burbuliukus darai- sudedi lauzo gabaliukus, kad nesiliestu ir lydai? As daug vienu metu nepridarau, visada darau konkreciam darbeliui.


Jeigu tu kalbi apie tuos su ametistu ir moonstone, tai mano skoniui jie perdaug "teisingi"gavosi, as norejau, kad viela daugiau matytus, t.y. patys krepsiai daug senesni ir suplyse atrodytu, bet neapskaiciavau, kad varis maziau traukiasi negu bronza, tai viela tik truputi virsuje matosi. nu bet siaip nieko, ausyse baisiai smagiai atrodo lotuliukas.gif

tu naca baisiai "tvarkinga" biggrin.gif viska apskaiciuoji, kiek burbuliuku dabar tau reikia, o jeigu daugiau nori, arba siaip "ant seiles uzejo" burbuliuka prikabinti, nemesi gi viska ir eisi burbuliuku daryti lotuliukas.gif kazkur skaiciau, kad viena rase, kad kai nera nuotaikos kazka rimtai kurti sedi ir daro burbuliukus is molio atlieku, o paskui kai reikia panaudoja biggrin.gif
Atsakyti