Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(Rene @ 2011 04 15, 12:57)
O čia, kam įdomu ką aš sukurpiau http://www.flickr.co...s/renejewellry/

kaip visada saunuole thumbup.gif galu gale ir flickr pasidarei mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziit: 16 balandžio 2011 - 17:31
Ir as flickr pasidariusi. Na bet kai ivykdziau nemokama limita, tai uzmeciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 04 16, 13:32)
Ir as flickr pasidariusi. Na bet kai ivykdziau nemokama limita, tai uzmeciau  doh.gif

kaip suprasti nemokama limita? kiek gi reikia mesti foto, kad perzengti 300 MB per menesi? man atrodo tu kazka maisai arba foto tokios dideles, kad persokai limita, bet kitas menesis - vel viskas is naujo?! as dedu foto, kuria naudoju etsy ir jos apie 600 kB.
va istrauka is flickr
"When you have a free Flickr account, you can upload 2 videos and 300MB worth of photos each calendar month. "
taigi grizk atgal ir flickr ir rodyl savo grozius lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai todel, kad as kai i ji krausciausi, tai bandziau sudeti visas nuotraukas, todel tuojau pat ir isnaudojau. Tai pamaniau, kad laukti kito menesio labai jau ilgai biggrin.gif . Bet paskui visai pamirsau as apie ta menesio limita, kazkaip uzsifiksavo, kad isvis nedaugiau tiek ir tiek doh.gif Siaip jau man patinka Flickr, gal reiks sugrizti g.gif
Atsakyti
tai Flickr yra ne tik menesio MB limitas, jį viršyti gan sunku biggrin.gif , bet yra ir 200 nuotraukų limitas, daugiau kaip 200 nuotraukų Flickr nerodo, visas senesnes virš 200 išsaugo, bet pamatyti negali, už tai ,kad būtų matomos visos turi mokėti metinį mokesti smile.gif

ziit, tai,matyt, jį ir sumoki?

suma nėra didelė, bet aš pati taip ir neprisiruošiu sumokėti biggrin.gif , ai,kažkaip pagalvoju, pakanka ir tų 200 matomu biggrin.gif ,o šeip Flickr man patinka naudotis smile.gif

vis pasižvalgau ,kaip Jus čia darbuojates ,na thumbup.gif
Atsakyti
tada reiskias taip ir buvo- isnaudoau menesio limita, o paskui jau visa nemokama limita doh.gif . Pas mane ir yra 200 nuotrauku, tai daugiau ir nebedejau, nes kazkaip norejosi visas rodyti. Mokestis lyg 2 $ ar pan. Bet kai yra nemokamu albumu, tai ir gailoka tu pnigeliu rolleyes.gif
Atsakyti
tai ,jo ,naca,yra ir nemokamų albumų smile.gif, bandžiau aš kažkada su fotobuketu susidraugauti ,nepavyko biggrin.gif , mano estetinis jausmas labai jau prieštaravo jo formatui biggrin.gif ...,tai teko ieškoti kitų variantu biggrin.gif ,
o, ant flickr pykstu del nuotraukų limito biggrin.gif , bet atperka kiti privalumai ..., ai, bet vistiek man i-netis albumas tik išsprendžia nuotraukų rodymą kitose i-neto erdvese, o nuotraukų archivavimo problemos neišsprendžia- turi neapdirtas ,pradines nuotraukas kompe ,ar diskuose kaupti...
Atsakyti
Photobucket mano pirmasis albumas, apsipratau ir pasilikau. Nors tiesa man jis irgi ne prie sirdies ax.gif . Bet kazkaip kai yra tiek rupesciu kitu, tai perdaug nesizvalgau i sonus. Vis ketindavau savo galeria isitaisyti, bet kai pas kitus pasizvalgau, tai nusprendziu, kad albumuose patogiau doh.gif
Atsakyti
as nezinau, man to 200 limito uztenka, gi vistiek naudoju, kaip tu aliete sakai, parodymui, taigi jeigu rodo tik 200 man perakis uztenka biggrin.gif
Atsakyti
O as dar nieko neturiu susikurus. Kai normaliai ismoksiu fotografuoti ir apdirbti -tada kazka sugalvosiu biggrin.gif


Ziedas .Sendintas sidabras.
Lydmetalio nenaudojau ,viskas atlikta lydymo budu.


user posted image
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2011 04 17, 19:27)
O as dar nieko neturiu susikurus. Kai normaliai ismoksiu  fotografuoti ir apdirbti -tada kazka  sugalvosiu  biggrin.gif 
Ziedas .Sendintas sidabras.
Lydmetalio nenaudojau ,viskas  atlikta lydymo budu.
user posted image

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2011 04 17, 13:27)
O as dar nieko neturiu susikurus. Kai normaliai ismoksiu  fotografuoti ir apdirbti -tada kazka  sugalvosiu  biggrin.gif 
Ziedas .Sendintas sidabras.
Lydmetalio nenaudojau ,viskas  atlikta lydymo budu.

thumbup.gif taip pat labai idomi foto, gal nelabai vizuali informaciniu poziuriu, bet man labai patinka is menines puses biggrin.gif tai cia fine silver o ir sterlingas pats susilydo g.gif
Atsakyti