Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Nusupirkau sendaikciuose uz centus va stai situos user posted image





Paskui 'nusipielinau' biggrin.gif ,kad lygus pavirsius butu user posted image




Na ir paskui jau su dilde trikampe dildziavau , jau tokias sena ,surudyjusia ...kad nebutu gaila biggrin.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 15 balandžio 2011 - 17:27
QUOTE(burbanti @ 2011 04 15, 10:34)
Tai as cia viena dedu darbus?  biggrin.gif  g.gif 
Nu gerai tada ,parodau ...sidabras , natur. perlai. Issipjausciau zymekli (ar kaip cia reikia ji pavadinti) ,tai pabandziau    biggrin.gif 


faini, patinka uzsegimo ideja thumbup.gif
Atsakyti
o... nu reiks pabandyt kazka prisitaikyt bigsmile.gif
Atsakyti
burbanti, kaip šauniai darbuojiesi, labai patiko auskarų plokštelės wub.gif thumbup.gif

O čia, kam įdomu ką aš sukurpiau http://www.flickr.co...s/renejewellry/
Atsakyti
Rene, man taip graziai tu isgraviravai tas kriaukles bigsmile.gif ar cia su drele? Koki antgali naudojai?


Gal kas zino, kaip is kompiuteriniu ploksciu isgauti auksa? Vyras girdejo, kad gana paprastas procesas. O jis darbe 30 kg ploksciu turi doh.gif
Atsakyti
naca, nerandu parodyt tos frezos, bet kažkas praeitoj temoj buvo įkėlęs, tokia apvalia galvute su įrėžimais mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu jau gavau atsakyma is Indijos del valcavimo staklyno ,tai vos nenukritau biggrin.gif
Pats valcas kainuoja $60 ,o persiuntimas kainuoja $275 biggrin.gif Ne nu ...kazkas tragisko biggrin.gif
Gyvenciau Lietuvoje ,tai dar su kazkuo susidejus galima ipirkti ,nes persiuntimo kainos nepriklauso nuo kiekio .Viskas viena kaina.O dabar-kuir as kam parduosiu ,jei paimsiu bent dar viena ..rizikuoti ,isstatyti i ebay ? g.gif Kazkaip nemasina manes ta ideja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 16 balandžio 2011 - 08:22
ne ne nerealu doh.gif . O jei dar koks brokuotas, tai tada atgal siusti g.gif

Rene, turiu toki galiuka, tik dorai dar neisbandziau doh.gif

Burbanti, o tu kalinedama ant kokio pavirsiaus dedi metala?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 04 16, 10:24)


Burbanti, o tu kalinedama ant kokio pavirsiaus dedi metala?

Yra tokie specialus plieno blokeliai, bet jie labai brangus .Man is darbo vyras prityses visokio kieto metalo lygiu pavirsiumi ,tai ant jo ir kalineju. Vis taupau lotuliukas.gif
Atsakyti
o as galvoju, ar ne labiau issimustu ant minksto pagrindo g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 04 16, 10:39)
o as galvoju, ar ne labiau issimustu ant minksto pagrindo g.gif

Jei tu nori ,kad issimustu rastas ir kitoje puseje -tada taip .Bet jei nori ,kad kita puse liktu lygi - reikia ant kieto pagrindo kaldineti.
O 'minkstai' kalti ,tai nebutina pirkti specialiai (brangiai) , pasidaryti (ir vel biggrin.gif ) pati ta pagalve gali -paimk grubios kiaules odos (storos) ,issikirpk forma kokia nori, apsisiuk ir prisipilk paprasto smelio i vidu .As tai kalineju ,kol kas ,ant nupjauto rasto biggrin.gif .Man ,teisybe pasakius , daznai gaila ismesti didelius pinigus uz tai ka galiu pati prisitaikyti beveik nemokamai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 16 balandžio 2011 - 09:50
Rene ,man labai labai patiko tavo sita dezute:
user posted image
Atsakyti