Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Tikrai įdomi patina g.gif , gal ten guašo pripilta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2011 04 10, 16:17)
Tikrai įdomi patina  g.gif , gal ten guašo pripilta  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif reikia tiketis , kad ne lotuliukas.gif va radau kaina
http://www.etsy.com/...o-3-tutorial-10
skamba daug, bet iskitos puses tiek visko daug, kad principe netaip jau baisu.
as apie tas patinas radau sitame bloge, reiks pasekti, kaip sekesi
http://barbarasferna...08/opportunity/
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 04 11, 02:16)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  reikia tiketis , kad ne lotuliukas.gif  va radau kaina
http://www.etsy.com/...o-3-tutorial-10
skamba daug, bet iskitos puses tiek visko daug, kad principe netaip jau baisu.
as apie tas patinas radau sitame bloge, reiks pasekti, kaip sekesi
http://barbarasferna...08/opportunity/



ale kainyte tai blink.gif blink.gif Bet gal reiktu paieskoti, kur po viena spalva parduoda, manau butu pigiau g.gif
Atsakyti
Baisus brangumas ,tikrai ...ko tik zmones neprisigalvoja biggrin.gif
Atsakyti
Na ir ko gi taip nurimo viskas cia?
Idedu savo pirmaji Filigree (jei taip galima pavadinti biggrin.gif )


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 14 balandžio 2011 - 17:28
oi kaip fainai, idomiai wub.gif Vielute atrodo plona- kaip ji tau nesukepe?


O man vel su tuo sidabro pirkimu problemos doh.gif . Niekad nebuvo be problemu doh.gif

Sumokejau anglijos parduotuvei uz prekes paypalu, o jie parase laiska, kad pasikeite kainos ir reikia primoket arba grazins pinigus. Del to turiu paskambinti jiems telefonu blink.gif . O as angliskai nesusikalbesiu, o ir brangu doh.gif Tai sakau, kad noriu sumoket ir tegul man emailu paaiskina. Jie atrase, kad nebegaliu pervesti paypalu, reikia telefonu padiktuoti kreditines duomenis. Klausiu, kodel negaliu emailu parasyt duomenis. O jie parase, kad rizikinga emailu. Tai dabar jau man neramu- juk rizikinga ir telefonu g.gif . Na koks skirtumas, ar emailu, ar telefonu, juk vistiek gali pasinaudoti g.gif Nu nezinau ka dabar daryt - likt be sidabro ar be pinigu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 14 balandžio 2011 - 17:49
QUOTE(naca @ 2011 04 14, 18:47)
oi kaip fainai, idomiai  wub.gif Vielute atrodo plona- kaip ji tau nesukepe?
O man vel su tuo sidabro pirkimu problemos doh.gif . Niekad nebuvo be problemu  doh.gif

Sumokejau anglijos parduotuvei uz prekes paypalu, o jie parase laiska, kad pasikeite kainos ir reikia primoket arba grazins pinigus. Del to turiu paskambinti jiems telefonu  blink.gif . O as angliskai nesusikalbesiu, o ir brangu  doh.gif   Tai sakau, kad noriu sumoket ir tegul man emailu paaiskina. Jie atrase, kad nebegaliu pervesti paypalu, reikia telefonu padiktuoti kreditines duomenis. Klausiu, kodel negaliu emailu parasyt duomenis. O jie parase, kad rizikinga emailu. Tai dabar jau man neramu- juk rizikinga ir telefonu  g.gif . Na koks skirtumas, ar emailu, ar telefonu, juk vistiek gali pasinaudoti g.gif   Nu nezinau ka dabar daryt - likt be sidabro ar be pinigu  g.gif

Nu nesudege ,jau pradejau po truputi 'susidraugauti' su liepsnos kaitra biggrin.gif Vielute 0.3 mm.
As uzisakineju is coockongold ir manchesterminerals,tai ten tikrai patikimos parduotuves ..dar yra Walsh and sons , .O tel. pasakyti duomenis tai cia ,anglijoje ,iprasta.Nors as tokiems pirkimamas (kaip ebay,juv. parduotuves internetines) turiu atskira kortele ,kurioje pinigu niekada nera daug biggrin.gif ,taip apsidraudziu .
Bet tai kaip keista...tu pirkai ta diena kokios kainos buvo .Kodel reikia damoketi?
Antri metai perku is savo tu parduotuviu sidabra ,bet niekad nereikejo damoketi skirtumo jokio ,o kainos tai visada kyla.
Bet patariu pirkt sidabra ,nes netikiu ,kad jis pigs greitu laiku .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 14 balandžio 2011 - 19:47
QUOTE(burbanti @ 2011 04 14, 19:37)
Nu nesudege ,jau pradejau po truputi 'susidraugauti' su liepsnos kaitra  biggrin.gif  Vielute 0.3 mm.
As uzisakineju is coockongold ir manchesterminerals,tai ten tikrai patikimos  parduotuves ..dar yra Walsh and sons ,  .O tel.  pasakyti duomenis tai cia ,anglijoje ,iprasta.Nors as tokiems pirkimamas (kaip ebay,juv. parduotuves internetines) turiu atskira kortele ,kurioje pinigu  niekada nera daug  biggrin.gif  ,taip  apsidraudziu .
Bet tai kaip keista...tu pirkai ta diena kokios kainos buvo .Kodel reikia damoketi?
Antri metai perku is savo tu parduotuviu sidabra ,bet niekad nereikejo damoketi skirtumo jokio  ,o kainos tai visada kyla.
Bet patariu pirkt sidabra ,nes  netikiu ,kad jis  pigs greitu laiku .



Na tai apraminai ax.gif . As is goulds jewellers tools perku. esu jau pirkusi. Ten tikrai labai pigiai pasirode, net nerealiai pigiai. Ir dabar kai jie man skirtuma parase, tai jis nera toks didelis kaip dabar matau parduotuveje pasikele doh.gif
Ir as ten dideliu pinigu nelaikau. Yra tik kreditan 2000 lt , o savo as ten nededu schmoll.gif Tai nebaisiai rizikuoju, bet aisku ir tu butu ziauriai gaila biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 04 14, 20:58)
Na tai apraminai ax.gif . As is goulds jewellers tools perku. esu jau pirkusi. Ten tikrai labai pigiai pasirode, net nerealiai pigiai. Ir dabar kai jie man skirtuma parase, tai jis nera toks didelis kaip dabar matau parduotuveje  pasikele  doh.gif
Ir as ten dideliu pinigu nelaikau. Yra tik kreditan 2000 lt , o savo as ten nededu schmoll.gif  Tai nebaisiai rizikuoju, bet aisku ir tu butu ziauriai gaila biggrin.gif


o tai mokejai paypal'u? Nes gi ten negavusi prekiu susigrazini pinigelius ir viskas - tuo paypal'as ir yra saugus...
Atsakyti
Taai mokejau tuos, kur buvo nurodyta. Bet matyt ten teisiskai taip sutvarkyta, kad nebegali primoket, uztat ir parase, kad galiu tik kitu budu ta skirtuma apmoketi. Sakyciau grazinkit pinigus ir naujai uzsakysiu, kai kainas pasitvarkys. Bet kai dabar pamaciau tas pakitusias kainas blink.gif blink.gif blink.gif , tai jau geriau surizikuot doh.gif
Atsakyti
Tai as cia viena dedu darbus? biggrin.gif g.gif
Nu gerai tada ,parodau ...sidabras , natur. perlai. Issipjausciau zymekli (ar kaip cia reikia ji pavadinti) ,tai pabandziau biggrin.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 15 balandžio 2011 - 16:41
labai grazus thumbup.gif Pas jus matyt jau silta, kad darbuojies?

O kaip tu ji ispjaustei g.gif ? Is ko? Ir as noreciau ax.gif
Atsakyti