Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

o as taip ir nesupratau schmoll.gif jeigu sidabras .999 kodel tu jo negali oksiduoti g.gif mano visas molis - .999 ir purvinu be problemos biggrin.gif
tiesa norejau pasidalinti patirtimi skirtumo tarp trasu ir gryno Liver of sulfur. Isdrebejau biggrin.gif zodziu, ka jums pasakyti? didelis skirtumas, tiesa as pirkau ne sausa, bet gel forma, toks tirstas skystis is cooltools.us. jeigu trasu as dedu apie sauksta i maza stikline, tai sito uzteko lasiuko i ta pati kieki vandens doh.gif ir reakcija daug greitesne. Va taip, gyveni ir mokaisi biggrin.gif
Atsakyti
Burbanti, man nerodo jusu foto sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 04 08, 14:55)
o as taip ir nesupratau schmoll.gif  jeigu sidabras .999 kodel tu jo negali oksiduoti g.gif  mano visas molis - .999 ir purvinu be problemos biggrin.gif
tiesa norejau pasidalinti patirtimi skirtumo tarp trasu ir gryno Liver of sulfur. Isdrebejau biggrin.gif  zodziu, ka jums pasakyti? didelis skirtumas, tiesa as pirkau ne sausa, bet gel forma, toks tirstas skystis is cooltools.us. jeigu trasu as dedu apie sauksta i maza stikline, tai sito uzteko lasiuko i ta pati kieki vandens doh.gif  ir reakcija daug greitesne. Va taip, gyveni ir mokaisi biggrin.gif

Nu ,sita norejau butent taip padaryti g.gif ,neoksiduojant.
O as tai sitoki skysti turiu oksidacijai .Imerki 2-3 sek . ir pasendina
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 04 08, 15:11)
Burbanti, man nerodo jusu foto sad.gif

Baik tu ,ten nera i ka ziureti ,eiline nekokybiska foto biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 08 balandžio 2011 - 14:20
Burbanti, bandyk kaitalioti fonus. Nuo ju labai daug priklauso mirksiukas.gif

Ziit, ar cia zalvariui ?

Burbanti, bet tavasis gal netinka zalvariui mirksiukas.gif Cia turbut toks kaip gosiba.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 04 08, 08:43)
Burbanti, bandyk kaitalioti fonus. Nuo ju labai daug priklauso mirksiukas.gif

Ziit, ar cia zalvariui ?

Burbanti, bet tavasis gal netinka zalvariui  mirksiukas.gif  Cia turbut toks kaip gosiba.

Zalvariui? LOS - manau viskam ir jis ne toks agresyvus, kaip kiti oksidantai (o gal tik nuo norimos koncentracijos priklauso?). cia ne skystis (tai ka as nusipirkau), taigi merkti negali. as kalbejau apie trasas kurios kiausiniais smirda lotuliukas.gif as kaip taisykle naudoju su sidabru, nes variui as turiu spec, kuris tik su variu reaguoja o bronza visai nereguoja, o kadangi mano darbai, kaip taisykle bronza maisyta su variu, tai as naudoju tik Baldwin's variui. LOS reguoja su viskuo ir bronza ir variu ir sidabru (as manau visais metalais turinciais vari kaip komponenta?)

o man tas fonas patiko tongue.gif , galima pazaisti photoshobe ir subrurinti:o), bet as manau ,svarbiau isgauti apsvietima, kuris nesuplokstins to pakabuko. be photoshopo galima pabandyti pakabuka pakabinti ~10-20 cm pries akmeni, tada macro rezime akmuo turetu buti netoks ryskus g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 04 08, 15:43)



Burbanti, bet tavasis gal netinka zalvariui  mirksiukas.gif  Cia turbut toks kaip gosiba.

Vakar kaip tik ir pabandziau ant vario -pajuodavo is karto ,o zalvaris (jei ten zalvaris ) tai igavo kazkokia ryza spalva biggrin.gif
Bet smarve to skyscio tai ka as zinau .Respiratoriu visada uzsidedu ,nes tokiais pasvinkusiais kiausiniais pakvimpa biggrin.gif , kad ner kur detis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 09 balandžio 2011 - 11:07
Tai, burbanti, jis kaip Gosiba mirksiukas.gif

As Socyje tokioje smarveje maudydavausi gydomosiose voniose (ten sieros vandenilio ar kazko panasaus saltiniai). Ir sibarras juodas palikdavo biggrin.gif
Atsakyti
nu tai tikrtiausia tai ir yra Liver of sulfur, tik pas mus jis kaip taisykle visur parsiduoda sausu pavidalu, as suprantu, kad tai vokiskas gaminys ir radau aprasyma, idomu, kad ten nieko nesako apie bronza, o gal jis kaip Baldwin's patina su bronza nereguoja? kas nors bandet?
http://www.ganoksin....09/msg00789.htm
Atsakyti
Ne, bronzos as neturiu, tai ir nebandziau schmoll.gif . Varis pasidaro juodas, o zalvaris tik nezymiai pakinta.
Atsakyti
burbanti valcus siuntėsi gelėta jūrė(lyg ir taip vadinosi)seniai ęia nieko nerašo, tai tiksliai neprisimenu. Kiek ji sakė tai labai vargo su tais valcais,ir kainavo jai viskas labai brangiai. Tu juk gali nusipirkti anglijoje valcus ,ir visai už normalią kainą. Mano vienas grupiokas vežėsi iš ten
Atsakyti
va ka radau etsy, idomu kiek kainuoja, kadangi "on vacation"rezime, tai nieko pacioje parduotuveje nera, reiks uzeiti gale savaites.
http://www.etsy.com/...icklemedia/sold
Atsakyti
Idomi kazkokia ta patina- lyg dazai butu g.gif Man keista, kad kokia skyscio spalva, tokia ir pasidengia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 10 balandžio 2011 - 19:45