Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(dita0506 @ 2011 04 05, 17:16)
agnera jewelry tavo pašto dėžutė pilna,truputį atlaisvink vietos smile.gif


upsss... aciu kad pasakei 4u.gif
ir lauksiu laiskucio blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnera_jewellery: 06 balandžio 2011 - 06:43
Klausykit ,merguces ,ar issiuntet kuti duzgui knyga apie ziedus?Jis pas mane prase ,bet as jau buvau istrynus.
Atsakyti
Rene nusiusk Duzgui ta nuoroda, kur tau daviau, as jos neistryniau tai turetu "veikti"
Atsakyti
aha, noreciau paskaityt, jei kas turit dar parasykit privacia zinute pasakysiu pasta parsiust smile.gif
Atsakyti
Oi, dabar tik pamačiau, rašau Duzgui cool.gif
Atsakyti
Noriu ir vel paklaust kaip jums sita nuotrauka? Darbas senas ,bet per nauja perfotografavau ,ar tiktu tokia i fotoalbuma? doh.gif g.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2011 04 07, 08:17)
Noriu ir vel paklaust kaip jums sita nuotrauka? Darbas senas ,bet per nauja perfotografavau  ,ar tiktu tokia i fotoalbuma?  doh.gif  g.gif 

3 punktai:
1) thumbup.gif 4u.gif akmuo puikiai derinasi su darbu
2) truputi per stipri svesa is sviesos saltinio, pabandyk uzblokuoti pergamentiniu popieriumi ar plastmasiniu maiseliu, zinai, kaip fotografai daro su baltais lietsargiais g.gif nenuimti svesa, bet nuimti blizgesi:lotuliukas:
3) o tu nenori paoksiduoti? man atrodo tada ir akmuo daugiau isryskes ir ornamentas g.gif (na bet tai mano pastovus noras viska purvinti lotuliukas.gif )

bet principe labai labai neblogai biggrin.gif
Atsakyti
Nuotrauka tikrai nebloga ax.gif

Bet man labiau i akis krinta tas akmuo, ant kurio fotografuota. Tiesiog ryskiau jis isejo uz pati pakabuka, kuris kiek persviestas rolleyes.gif

Sutinku su Ziit del oksidavimo biggrin.gif Oksiduoti ir nuotraukose geriau gaunasi rolleyes.gif
Atsakyti
Man irgi pirmam plane akmuo, lyg norėtųsi, kad būtų šiek tiek iš toliau fotografuota ir aš taip pat už oksidavimą, bet čia jau matyt skonio reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu ,sito neoksidavau ,nes pagrindas yra 999 sidabro sluoksnis baltas.Taip ir galvojau ,kad nuotrauka visviena nenokybiska.
Jus pasakykit man ,man akys teisingai rodo ,cia sidabras 925 liejimui ?
http://www.santimas.lt/1/item/3472/


Ir dar .Atsimenu kazkas cia turejo valcus parsisiusdine .Ar dar parduodat ?
Susirasiau su Indijos keliomis firmomis ,tai jie tiekia juos kazkaip labai keistai -raso -parasykite artimiausia jums uosta -mes atplukdysime.Tie valcai visai nebrangus apie $ 100-150 ,priklausomai kiek voliuku imsi .Bet siuntimo islaidu ir kainos ne vienas neraso .Idomu kiek uz persiuntima is Indijos reikai moketi tokiu sunkiu aparatu?A ,dar parasiau i Honkonga,ziuresim ka is ten parasys biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 08 balandžio 2011 - 10:59
Burbanti, tai legatura, o ne sidabras mirksiukas.gif taigi ziurek i kaina biggrin.gif

Kai siuntesi is indijos, tai sake , kad siuntimas antra tiek isejo. Kaina gavosi rodos net brangesne, negu Santime g.gif Bet as tiksliai neatgaminu g.gif
Atsakyti
joooo....
Nu pagaliau isejo (po triju dienu fotografavimo ) isgauti tikras spalvas lotuliukas.gif Ir tai dar per tamsu ,bet jau pavargau nisusvietnai nuo to fotografavino ,jauciu jam alergija gausiu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 08 balandžio 2011 - 14:01