Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(burbanti @ 2011 03 29, 05:35)
Ojeeeezau koks skirtumas atspalviu tarp vienos ir kitos nuotraukos ...ne ....radyvshyjsia polzat  lietat niemozhiet  lotuliukas.gif  Uzjes negyvai  tas nuotrauku darymas mane  lotuliukas.gif  Aisiu pas kaiminka prasyti jos fotiko

labai faina sage thumbup.gif , labai megstu ratikuliacija biggrin.gif tikriausiai todel, kad i moli panasi lotuliukas.gif o del nuotrauku... zmogus nezinai savo galimybiu, tu dar pries pora menesiu apie tokia nuotrauka svajojai lotuliukas.gif ....as man atrodo jau sakiau, tau reikia su photoshop susidraugauti mirksiukas.gif todel, kad nuotrauka principe nebloga, biski pazaisti photoshope ir turesi idealia photo biggrin.gif
Atsakyti
Burbanti, labai grazi sage, idomi originali ideja!
Atsakyti
Aciu uz pagyras.
Bet kiek as privargau su tais rutuliukais doh.gif Paskaiciau vienoje knygoje ,kad smulkias detales geriausai yra lituoti su smulkiu lydmetaliu ('tarkuotu' ant dildes) .Prisidariau as jo ,prisibarsciau juostele ,sudejau rutuliukus ir tikrai -labai greitai issileido lydmetalis.Bet tai dariau pirma karta ir pasirodo ,kad per mazai jo pribarsciau ,nes kaip tik reikedavo poliruoti ,taip po viena jie man ir kraiciodavo .Atrodo jau stipriai visi sukibe ,bet paima ir nukritineja stipriau paspaudus .Taip gal zaidzioau kokia savaite su tais nukritinejimais ir prilitavimais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 29 kovo 2011 - 14:59
man dar vienas kl iskilo 4u.gif skardele karpote ar pjaustote> manoji karposi, tai karpau, bet ne viska su tom zirklem padarysi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 03 29, 15:56)
man dar vienas kl iskilo  4u.gif skardele karpote ar pjaustote> manoji karposi, tai karpau, bet ne viska su tom zirklem padarysi  g.gif

Kad labai storos neikirpsi ,o jei ir kirpsi ,tai ji labai susilankstys, jei reikes ne tieses kirpti . g.gif As karpau tik 0.3 mm. skardeles ,visa kita pjaustau
Atsakyti
O su kuo pjaustote?As ir 0.3 mm karpau, storesnes dar nesu turejusi smile.gif
Atsakyti
Beje, gal kas noretu keistis sidabro skarda i zalvario? Pamaniau kad vistiek tiek daug tos zalvario skardos neisnaudosiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 03 28, 20:55)
O tai per ta filjeri trauki ikaitinta viela kaip suprantu?

Nacyt, mano degiklis nepaima tos vielos, nepakankamai karsta ugnis schmoll.gif

ne tik atlaidintą ir kaskart traukiant atlaidinti (nes iš 3 iki 1,5 sumažint iškart nepavyks, taigi trauki per vis mažėjančias skyles ir kaskart atlaidini)
Papildyta:
QUOTE(burbanti @ 2011 03 29, 07:18)
Tik nepirkit pigiu filjeriu (indisku) . As nusipirkus turiu -stovi nenaudojamas.Neimanoma pertraukti ,nera puses zingsnio ,metalas minkstas ...nu vienu zodziu -nesusipratimas kazkoks...
Papildyta:


tikiu, kad už tokią kainą gero nebus
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2011 03 29, 10:54)
ir as neturiu filjerio. Kam jis ,jei nera kuo lydyti ir valcuoti  ax.gif .  ir neturiu kuo atkaitinti didesni gabala mirksiukas.gif  Tiesiog tokios vielos gabaleli atsikerpu, atkaitinu, kalu kalu, kol suplokstinu- padarau ziedo pagrindeli. Arba lankeli ant kaklo. Aisku man keliems gyvenimams jos pakaks doh.gif , bet kad mazesniais kiekkiais nepardave g.gif  . Na ir ne taip jau brangi rolleyes.gif

tai nereikia nei lydyti nei valcuoti, o vielos gali turėti visokiausių dydžių wink.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 03 29, 17:24)
tai nereikia nei lydyti nei valcuoti, o vielos gali turėti visokiausių dydžių wink.gif


Tai jau taip. Tik gaila, kad tie siuntimaisi problematiski. Ir ziurek tai vieno storio, tai kito pritruksta-nebespeji siustis doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 03 29, 17:12)
Beje, gal kas noretu keistis sidabro skarda i zalvario? Pamaniau kad vistiek tiek daug tos zalvario skardos neisnaudosiu  doh.gif


O ka tu iskeisi - 2 m zalvario i 10 x10 cm sidabro g.gif Ir tai dar kazi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 29 kovo 2011 - 17:27
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 03 29, 17:12)
Beje, gal kas noretu keistis sidabro skarda i zalvario? Pamaniau kad vistiek tiek daug tos zalvario skardos neisnaudosiu  doh.gif

baigiau sidabrą, todėl ir ieškau kitų metalų, nes sidabras laaabai išbrango verysad.gif o tu jo parduot man nenori?
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 03 29, 18:33)
baigiau sidabrą, todėl ir ieškau kitų metalų, nes sidabras laaabai išbrango verysad.gif  o tu jo parduot man nenori?



gal ir noreciau wink.gif kiek tau reikia?


Naca, man pradziai 10 x10 cm - pats tas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 03 29, 18:33)
baigiau sidabrą, todėl ir ieškau kitų metalų, nes sidabras laaabai išbrango verysad.gif  o tu jo parduot man nenori?

Ir vis brangs. Gerai buvo iki pernai metu- visa sidabro lauza susipirkdavau uz kapeikas sendaikciu turguose, bet nuo pernai jis jau dinges is ten... gaila
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 30 kovo 2011 - 12:12