Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(Chrysocolla @ 2011 03 27, 17:38)
Hmm, o gal turetum 1.5 mm storio ? 4u.gif

net nežinau g.gif bet iš 3 betkada galima padaryt 1,5, va iš 1,5 į 3 ne mirksiukas.gif o kur tu gyveni?
Atsakyti
Jei galvosit žalvario skardos pirkti tai ir aš prisidėčiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 03 27, 18:52)
net nežinau g.gif  bet iš 3 betkada galima padaryt 1,5, va iš 1,5 į 3 ne mirksiukas.gif  o kur tu gyveni?



Kaune as 4u.gif dar mazai nusimanau sioje srityje tai neisivaizduoju kaip ja suplonint biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 03 27, 18:38)
Hmm, o gal turetum 1.5 mm storio ? 4u.gif

žalvarinė viela būna 1(jie taip sako, bet pamatavus yra 0,95); 2 ir t.t
Orb tai tu dar nenuvažiavai nusipirkti žalvario, aš jau antrą kartą važiavau, nes jau ta baigėsi. Juk aš tau rašiau, kad ten pjausto
Atsakyti
Merginos, patarkit kur geriausiai pirkt ta irengini ziedu dydzio matavimui - nu toks kur buna daug zieduku visokiu dydziu... gal galit pasidalint patirtim apie kainas? 4u.gif
Atsakyti
dita0506- tu greita biggrin.gif aš visai pamiršau, kad apie tai kalbėjom. Reiks užlėkti ten šią savaitę.
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 03 27, 21:56)
žalvarinė viela būna 1(jie taip sako, bet pamatavus yra 0,95); 2 ir t.t
Orb tai tu dar nenuvažiavai nusipirkti žalvario, aš jau antrą kartą važiavau, nes jau ta baigėsi. Juk aš tau rašiau, kad ten pjausto

Kur ir kiek kainuoja, nes aš radau 26 lt/kg + PVM, bet nepjausto ir reikia imt 10,6 kg doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 03 27, 20:30)
Kaune as  4u.gif dar mazai nusimanau sioje srityje tai neisivaizduoju kaip ja suplonint  biggrin.gif  blush2.gif

tai gal kaunietės turi įrankius kuri, galėtų pratraukt tau tą vielą, nes gabent iki manęs ir atgal tai....
Papildyta:
QUOTE(agnera_jewellery @ 2011 03 28, 08:50)
Merginos, patarkit kur geriausiai pirkt ta irengini ziedu dydzio matavimui - nu toks kur buna daug zieduku visokiu dydziu... gal galit pasidalint patirtim apie kainas?  4u.gif

o tu turi pirštą su išmierom??? jei taip tai pasidaryk tuos žiedukus pati mirksiukas.gif
Atsakyti
na ir as prisipirkau 3 mm, nes kitokios nebuvo unsure.gif . Bet tikrai sumastau , kur ir tokia panaudot mirksiukas.gif
Atsakyti
[CODE]šito įrankio pagalba, vielą galima pasidaryt kokią tik nori, tik nežinau dėl kokybės (filjerio) nes labai jau pigus
http://www.santimas.lt/1/item/4691/
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2011 03 28, 09:50)
Merginos, patarkit kur geriausiai pirkt ta irengini ziedu dydzio matavimui - nu toks kur buna daug zieduku visokiu dydziu... gal galit pasidalint patirtim apie kainas?  4u.gif

yra santime, bet gal jau atsivežė ir vilniuje žirmunų 70,reikėtų pasiskambinti
Papildyta:
QUOTE(cezi @ 2011 03 28, 20:45)
[CODE]šito įrankio pagalba, vielą galima pasidaryt kokią tik nori, tik nežinau dėl kokybės (filjerio) nes labai jau pigus
http://www.santimas.lt/1/item/4691/

šitie niekam tikę,skylutės ne vienodos, nėra jokio eiliškumo,kreivos skylutės. Geri kainuoja apie du šimtus
Atsakyti
O tai per ta filjeri trauki ikaitinta viela kaip suprantu?

Nacyt, mano degiklis nepaima tos vielos, nepakankamai karsta ugnis schmoll.gif
Atsakyti
Ne, Chrysocolla. Galima atkaitinta, bet ne ikaitinta.
Atsakyti