Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(naca @ 2011 03 25, 15:14)
O as kaip tik noreciau tamsaus fono , o piesini sviesu ir fakturuota g.gif  Na bet nezinau, gal neteisingai mano vaizduote paiso doh.gif . Saip labai fainai  ax.gif

kaip man pasirode piesinys gilus, o fonas pirmam plane, imant i galva, kad tai ziedas, t.y. visur trinsis, nesiosis, taigi is tamsaus nieko neliks g.gif
Atsakyti
Na taip tikrai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 03 25, 19:48)
labai fainas thumbup.gif kazkaip Miro "kvepia" biggrin.gif

biggrin.gif Kazkur maciau panasu pakabuka ,sakau ,visai idomu butu padaryti zieda .Bet kai norejau prilituoti ziedo lankeli prie tos dezutes, tai dezute pradejo pustis biggrin.gif , galvojau ,kad tuoj sprogs ,teko grezti skylute dugne ,paskui ja lituoti .
Atsakyti
Ji tusciavidure? O tas rastas ar ispjaustytas ir prilituotas prie kitos ploksteles, ar graviruotas? Turbut ispjaustytas rolleyes.gif
Atsakyti
burbanti gražus žiedas. Aš jį užpildyčiau juodmase arba emale
Atsakyti
Aciu uz pagyrimus, nesitikejau biggrin.gif
Ciua viena plokstele ispjaustyta , o po to prilituota prie kitos ploksteles .
Naca ,cia dezute
user posted image
As juodinsiu labiau ispjaustymus ,tik reikia truputi pataisyti dar ,nes pasendinus ir pasveitus isryskejo visas nedaslifavimas.
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2011 03 27, 12:32)

superinis! Gerai padirbejai. thumbup.gif
Atsakyti
burbanti,šaunus žiedas, įdomu bus pamatyt galutinį rezultatą cool.gif
Atsakyti
mergaitės, gal kuri norėtūt pusiau(ar į dar daugiau dalių) pirkti žalvario ir/ar vario? o gal kuri parduot turit ne visą lakštą?
Atsakyti
cezi, o gal kartais tau reiktu zalvario vielos 3mm storio? Per ziopluma per daug nusipirkau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 03 27, 15:10)
cezi, o gal kartais tau reiktu zalvario vielos 3mm storio? Per ziopluma per daug nusipirkau  rolleyes.gif

schmoll.gif vielos ir aš turiu blush2.gif
Atsakyti
Hmm, o gal turetum 1.5 mm storio ? 4u.gif
Atsakyti