Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Nu, jau brangumas zemiu tai neispasakytas.
Kiek esu ieskojus ,tai tik cooksongold jos pigiausios ,bet ir tai tik keliais svarais .
Gal sakau galima butu pabandyti moli maisyti su smeliu ir aliejumi ? g.gif Ar ko ten dar reikia?Nes ten vien i smeli nepanasu .Kai gumule-grynas molis ,paimi i rankas- subyra kaip smelis .Kazkokia keista mase .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 24 kovo 2011 - 09:39
QUOTE(dita0506 @ 2011 03 24, 00:04)

mano klientė viena perka iš ten, bet nevisada būna tikri,kartais gražina


O tai kaip ji patikrina? Ar tikrai is tos parduotuves? Ebayjuje pilna panasiu mirksiukas.gif As manau, kad tikri, parduotuve turi 100 % pozityva, o be to ir nepigus gi ax.gif Kai pigus akmenelis, tai jau gali itarti, kad netikras. Bet jie dazniausiai ir paraso tai, tik zmones nevisad susigaudo tame parasyme tongue.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 24 kovo 2011 - 13:38
QUOTE(burbanti @ 2011 03 23, 09:00)
As esu kaireranke ,bet  darau abiejomis rankomis viska ...kai viena pavargsta,tai  perimu  i kita (ziurint kokiu kampu ir  is kokios pozicijos reikia lituoti ,poliruoti  ir t.t.. )
Papildyta:

Nu ...kaip cia pasakius .Su tokiais degikliais  lengviausia lituoti tokius karkasiukus ,bandziau jei ka  biggrin.gif 

o geras thumbup.gif turi būt labai patogu, kai viską sugebi abiem rankom daryt thumbup.gif

aš tokį degigklį įsivaizduoju naudojamą kur santechnikoj kokioj ar dar kur ką palituot statybose, kur nereikia jokio lankstumo,kruopštumo, taiklumo g.gif
Papildyta:
QUOTE(Invisible @ 2011 03 23, 11:49)
Jis tinka ir kulinarams, ir elektronikos meistrams, ir juvelyrams. Jo temperatura siekia 1300 laipsniu. As turiu panasu, bet gal siek didesni. Kaip man atrodo, jis geriau kaitina su izobutanu, negu su butanu (pagal instrukcija jam tinka butanas).

vo vo čia tai tiktų, biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 03 24, 00:04)
Žemes man parvežė iš Olandijos
tas žemes kiti parsiveža iš Anglijos,jos labai brangios

Ar tu tokį liejimo būdą turėjai omenį, kai supykai, kad pasakiau "vistiek nepirksit"? Aš kalbėjau apie rimtas liejimo mašinas, panašias į šią
http://www.viskasjuv...o...=5&Itemid=0
kainuojančias n tūkstančių, o ne žaidimą su žemėm ar sepijom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 03 24, 19:37)
Ar tu tokį liejimo būdą turėjai omenį, kai supykai, kad pasakiau "vistiek nepirksit"? Aš kalbėjau apie rimtas liejimo mašinas, panašias į šią
http://www.viskasjuv...o...=5&Itemid=0
kainuojančias n tūkstančių, o ne žaidimą su žemėm ar sepijom doh.gif

ne aš turiu pilną liejimo įrangą kuri kainuoja labai daug. Žemės - tai ne liejimo įranga.
Naca mano klientė studijuoja apie akmenis ir tai ne visus atskiria. Nes yra labai daug tehnikų kaip juos padaryti,užauginti ir t.t.
Aš pati buvau seminare prieš porą savaičių apie rubinus. Kaip ten kas ką daro ,kaip juos augina,kaip gali iš mažo tikro akmenuko užauginti daug didesni.
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2011 03 24, 03:39)
Nu, jau brangumas zemiu tai neispasakytas.
Kiek esu ieskojus ,tai tik cooksongold jos pigiausios ,bet ir tai tik keliais svarais .
Gal sakau galima butu pabandyti moli maisyti su smeliu ir aliejumi ?  g.gif  Ar ko ten dar reikia?Nes  ten vien i smeli  nepanasu .Kai gumule-grynas molis ,paimi i rankas-  subyra kaip smelis .Kazkokia keista mase .

ankstesneje nuorodoje apie petrobond yra nuoroda "Delft Clay vs. Petrobond" foruma, ten vaikinai tarp saves kalbasi, kaip ir is kokio smelio, ...zodziu paskaitinek, gal minciu kokiu geru rasi biggrin.gif
Atsakyti
jeigu būtu taip paprasta, tai tas žemes visi pasidarytų.Ten yra kažkokia speciali formulė.
Gal koks fizikas ir ištirtų ir pasakytų
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 03 25, 03:54)
jeigu būtu taip paprasta, tai tas žemes visi pasidarytų.Ten yra kažkokia speciali formulė.
Gal koks fizikas ir ištirtų ir pasakytų

ka as skaiciau, tai nieko spec toje formuleje, bet svarbum kad smelis butu labai smulku, t.y. kalba eina mikronus, ten vaikinai kalba aie 200 mesh ~74 mikronai (cia juvelyrinai, skulpturai nereikia tikio smulkaus), tai miltu smulkumas + molis (galima itarti labai smulkus)+aliejus (ten rase masinu aliejus 30 (ka tai reiskia nezinau:o)) arba vanduo. kiek supratau, tai yra dvi rusys casting sand , vienas "aliejinis" kitas "vandeninis", bet vel pats svarbiausiai dalykas - super fine silica. ten forume vienas rase, kad is 9 karto isejo padaryti, bet nesigiria kaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 03 24, 22:37)
ne aš turiu pilną liejimo įrangą kuri kainuoja labai daug. Žemės - tai ne liejimo įranga.

tai proceso dalis, ir omenį turėjau ne tik žemes mirksiukas.gif na jei naudojiesi tokia technika tai aš tau tikrai neturiu ką papasakot, nes aš ne liejikė
Atsakyti
Idedu ziedo nuotrauko .ziedas dar gerai neuzbaigtas ,bet as ji idejau del ot ,kad patartumet koks fonas geriau tiktu jam ,ta pilkuma man kazkaip netinka ,juodo fono nenoriu , prie vienspalvio ziedo jokiu akcentu nepridesi ,nesiderins ,manau ...kaip manot?
user posted image
Papildyta:
QUOTE(ziit @ 2011 03 25, 15:39)
ka as skaiciau, tai nieko spec toje formuleje, bet svarbum kad smelis butu labai smulku, t.y. kalba eina mikronus, ten vaikinai kalba aie 200 mesh ~74 mikronai (cia juvelyrinai, skulpturai nereikia tikio smulkaus), tai miltu smulkumas + molis (galima itarti labai smulkus)+aliejus (ten rase masinu aliejus 30 (ka tai reiskia nezinau:o)) arba vanduo. kiek supratau, tai yra dvi rusys casting sand , vienas "aliejinis" kitas "vandeninis", bet vel pats svarbiausiai dalykas - super fine silica. ten forume vienas rase, kad is 9 karto isejo padaryti, bet nesigiria kaip lotuliukas.gif

Nu matai ...visdelto gerai nuspejau ,kad reikia ten ir molio .Nes sakau -paemus i rankas tekstura grynai kaip molio .
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2011 03 25, 12:36)
Idedu ziedo  nuotrauko .ziedas  dar  gerai neuzbaigtas ,bet as ji idejau del ot ,kad patartumet  koks fonas geriau tiktu  jam ,ta pilkuma man  kazkaip netinka ,juodo fono nenoriu , prie vienspalvio ziedo jokiu akcentu nepridesi ,nesiderins ,manau  ...kaip manot?

labai fainas thumbup.gif kazkaip Miro "kvepia" biggrin.gif As truputi patamsinciau pati piesini, bet nedaug, kad liktu tas 3D jausmas paciame reliefe g.gif
Atsakyti
O as kaip tik noreciau tamsaus fono , o piesini sviesu ir fakturuota g.gif Na bet nezinau, gal neteisingai mano vaizduote paiso doh.gif . Saip labai fainai ax.gif
Atsakyti