Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(burbanti @ 2011 03 22, 09:50)
Ui ..ne ,ne ..talkas barstomas ant molio ,kai  liejama zieduose .Jis barstomas tam ,kad nesuliptu molis ,nes po spaudimo  reikia isimti gaminio forma .Ir kad tie ziedai gerai atsiskirtu ,be jokio molio isbyrejimo ar sukibimo ,tam tas talkas ir  paskleidziamas pavirsiuje .

na aš lieju su žemėmis, tai ten barstau talko. Tokį specialų nusipirkau dailės parduotuvėje. Na, o kad nebėga tai daug gali būti priežasčių pvz. kaip laikai ugnį,kaip pili,kokiu greičiu,kaip padaryti oro išėjimai
Naca pati tai tu dar visai jauna smile.gif . Bet kiek suprantu mes dar nei viena nepadarėme parodėlės(gal), o tu jau smile.gif
Papildyta:
ačiū burbanti,pažiūrėsiu savo pašte
Rene ir aš tokį turiu, jis mažiukas. Aš su tokiu tik kokias grandinėles lituoju. Nes didesniems gaminiams turiu kitą, o su tuo mažučiu tik smulkius dalykus gali sulituoti. Bet jis visai geras ir patogus.
Naca, o tiek kiek ten kainuoja akmenukai,ar jie tikri?
Atsakyti
manau kad tikri. kaina ne tokia jau maza, bet turbut mazesne negu pas mus g.gif Is cia

http://shop.ebay.com...?...from=&_ipg=

Dita, ne tokia jau ta paroda ypatinga, kad tureciau kuo didziuotis doh.gif

O dabar dalyvauju tautodailes parodoje su silkais. Butu prieme ir papuosalu su gintaru, bet pabijojo, kad nebebus vietos stiklineje vitrinoje doh.gif . Bet siandien buvau paziureti, tai butu ir maniskiams vietele atsiradus...

Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2011 03 22, 20:58)
burbanti, ir aš noriu knygos apie žiedus  smile.gif  4u.gif

dita, aš turiu micro degiklį  cool.gif
http://www.bernzomat.../3/Default.aspx

niekaip nesuprantu kaip su tokiu dirbt schmoll.gif arba aš jį netaip isivaizduoju (nes mačius tik foto) juk pagal mane tai turi būt žvėriškai nepatogu g.gif kaip jis saujoj telpa? g g.gif l gali kokią fotkę įkelt kaip jis rankoj atrodo?
Atsakyti
cezi, man jis labai patogus rankoje ir dar patogu, kad galima pasistatyti dirbant http://www.youtube.c...feature=related
Tikrai taip, kad šio degiklio užtenka tik smulkiems palitavimams cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2011 03 22, 22:57)
cezi, man jis labai patogus rankoje ir dar patogu, kad galima pasistatyti dirbant http://www.youtube.c...feature=related
Tikrai taip, kad šio degiklio užtenka tik smulkiems palitavimams  cool.gif

ir tu jį taip laikai? dešinėj rankoj ir tokioj pozicijoj?
Atsakyti
as irgi taki pat maziuka turiu, kitas didelis, kaip priestai idejau nuotraka. tiesa niekada dar nebandziau mazojo antgalio, Rene o tu bandei?
cezi, laikai kaip pistoleta lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 03 23, 00:09)
ir tu jį taip laikai? dešinėj rankoj ir tokioj pozicijoj?

Tai jeigu esu dešiniarankė, tai ir laikau dešinėj rankoj už stovo biggrin.gif, nelabai supratau apie poziciją?
ziit, ir aš nebandžiau ir neprisimenu kur jį nukišau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 22 kovo 2011 - 23:23
QUOTE(Rene @ 2011 03 22, 23:17)
Tai jeigu esu dešiniarankė, tai ir laikau dešinėj rankoj už  stovo  biggrin.gif, nelabai supratau apie poziciją?
ziit, ir aš nebandžiau ir neprisimenu kur jį nukišau  biggrin.gif

ne, jei esi dešiniarankė, laikai kairėl, nes dešinėj laikai pincetą, o pozicija... na taip kaip jis ten tą lempą laikė, už koto paėmęs į kumštį????


Papildyta:
QUOTE(ziit @ 2011 03 22, 23:16)
as irgi taki pat maziuka turiu, kitas didelis, kaip priestai idejau nuotraka. tiesa niekada dar nebandziau mazojo antgalio, Rene o tu bandei?
cezi, laikai kaip pistoleta lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

košmaras, tai kaip jūs aplamai ką nors sulituojat doh.gif schmoll.gif neisivazduoju schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Nu žinok aš pincetą laikau kairėj rankoj, o degiklį dėšinėj, nebandžiau kitaip laikyt biggrin.gif
O ką daryyyt, jeigu kito degiklio neturiu ir sukuosi taip tik su smulkmėm cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2011 03 23, 00:02)
Nu žinok aš pincetą laikau kairėj rankoj, o degiklį dėšinėj, nebandžiau kitaip laikyt  biggrin.gif
O ką daryyyt, jeigu kito degiklio neturiu ir sukuosi taip tik su smulkmėm  cool.gif

aš ir nesakau, kad tu turi kažką daryt, dirbk kaip tau patogu, aš tik neisivaizduoju, kaip dešiniarankė dirba su kaire ranka, nes lempą laikyt tai nedarbas, darbas vyksta su pincetu.

visad žiūrėdama į tokius degiklius maniau, kad jie skirti kam tik nori bet nejuvelyrikai g.gif
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 03 22, 23:23)
na aš lieju su žemėmis, tai ten barstau talko. Tokį specialų nusipirkau dailės parduotuvėje. Na, o kad nebėga tai daug gali būti priežasčių pvz. kaip laikai ugnį,kaip pili,kokiu greičiu,kaip padaryti oro išėjimai


Nereikia pirkti specialaus ,kam pinigus metyti be reikalo .Destytojas sake , kad tinkamas paprastas talkas ,kuris naudojamas leliuku subiniukams barstyti biggrin.gif
As ir taip manau ,kad cia problema su oro tarpais -gal per mazai ju padarau ar ne per gilius ...Ziuresim ,bandysim ...vistiek turi gautis
Papildyta:
As esu kaireranke ,bet darau abiejomis rankomis viska ...kai viena pavargsta,tai perimu i kita (ziurint kokiu kampu ir is kokios pozicijos reikia lituoti ,poliruoti ir t.t.. )
Papildyta:
QUOTE(cezi @ 2011 03 23, 01:30)
visad žiūrėdama į tokius degiklius maniau, kad jie skirti kam tik nori bet nejuvelyrikai g.gif

Nu ...kaip cia pasakius .Su tokiais degikliais lengviausia lituoti tokius karkasiukus ,bandziau jei ka biggrin.gif
http://www.cooksongo...-prcode-NB1-168
Rene ,ir vel tavo pastas perpildytas ,atgal gryzo mano knyga mega_shok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 23 kovo 2011 - 09:09
Gal kas galite persiųsti man knygą apie žiedus, burbanti siunčia, bet nepavyksta išsiųsti unsure.gif

Kai man bus nepatogu taip dirbti, tuomet pabandysiu pakeisti instrumentus rankose biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 23 kovo 2011 - 10:30