Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Trakst @ 2011 03 06, 20:25)
.
Juperi - kirpimo linija tikrai smartkiai pagerejo  mirksiukas.gif  Kuo daugiau vyno isgeri, tuo tiesiau kerpi? ( bajaris)

...stengiuosi labai...rankele nedrebejo mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(barric @ 2011 03 06, 21:06)
tai cia tipo as dempinguoju ar kaip? nu sorry tada, atsiprasau, tiesiog nemaniau, kad mano tapkes vertos tiek, - kiek maniau vertos, uz tiek ir pardavinejau

na, teisingai tu viska sakai... ir as sutinku, kad nei mano ir gal,ir tavo tapkutes dar nera tokio lygio kaip pvz. gOOtes, net ir Trakst (cia be ironijos -rimtai taip manau)... juk manau piktintumes uz akiplesiskuma, kai uz "lepioskas" ar ciaskes moketu po 100 lt- ir dar graziau butu , kad jas pirktu doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 06, 20:25)
Oi persiprasau  juperiuk,  bulaukixsiuk pamirsau isgirt slepetytes. Saunios grazios.  thumbup.gif wub.gif
bulaukiux rozytes labai simpatulkos.
Juperi - kirpimo linija tikrai smartkiai pagerejo  mirksiukas.gif  Kuo daugiau vyno isgeri, tuo tiesiau kerpi? ( bajaris)

aciuks.gif
Atsakyti
Sveikutes ,nu as kiek vaiksciojau tai labai daug slepeciu nemaciau. beje trakst tapces ciupinau,ciupinai fainos,grazios.sventaragio g. stovejo tokie velejai tai suaugusias po 150lt. pardavinejo. tokia pacia kaina kaip ir pernai.tokias paprastos visai. barric ,o kur jus stovejot,kad taip neblogai prapirko
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 03 06, 21:06)
tai cia tipo as dempinguoju ar kaip? nu sorry tada, atsiprasau, tiesiog nemaniau, kad mano tapkes vertos tiek, - kiek maniau vertos, uz tiek ir pardavinejau



Nu tai ne blyn. Tave priskiriu vistik ne prie liapiosku klases, tai kaina, brungioji, numusineji.

Siesta oi tik nepergyvenk, o dziaukis, kad grazu, o ne kad sake "fui kaip negrau ir dar taip brangu". Krize gi kazkada baigsis 4u.gif
Norejau prisijungt siandien prie tu su garsiakalbiais kur pries kubilizma vaiksciojo. lotuliukas.gif

Beje, kur stovejai? Kazkaip juokingai smba beveik "kur sedejai" : hihihi.gif

karosimi ei tai ot konspiracija, apciupinejo, o kad prisistatyt, susipazint tai jau ne, nereikia. mad.gif Ir ne tik tu, panasu, kad ir kitos pro sona praejo. Baisi as labai ania? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 06 kovo 2011 - 21:16
Karosimi, mes buvome radvilaites g.

trakst, nu zinok, tikrai nesijauciu verta tu 100 lt, gal kitais metais bus kitaip, daugiau pramoksiu... o dabar tikrai nesijauciu dempinguojanti, nes yra minusu mano darbuose ir as juos puikiai zinau, - del to man tikrai butu geda pardavinet uz 100 lt, tikrai jokio cia dempingo nera, tavo darbai kokybiskesni, jie brangiau kainuoja, pas mane yra kokybes minusu, del to jie kainuoja pigiau, viskas pagal teisybe, juolab 20 lt skirtumas, tai ne dempingas, dempingas butu, jeigu po 50 pardavineciau galbut.. ir apskritai koks skirtumas kas uz kiek pardave, svarbu, kad kazkiek pasiseke ir tiek, juolab, kad nelaikau to bizniu, ir del to man ner taip svarbu, kas po kiek pardavineja

man beje irgi zmones visi sake, kad 20 lt vertos veltos tapkytes... ir taip psichologiskai bais kentejau, nes visi raukesi baisiausiai, kaip bebutu nesu prekeive, tai man tos 3 dienos buvo kazkiek toks psichologinis smugis ir reikejo save smarkiai persilauzti, kad nesijaust blogai, kai peikia
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 03 06, 22:17)
Karosimi, mes buvome radvilaites g.

trakst, nu zinok, tikrai nesijauciu verta tu 100 lt, gal kitais metais bus kitaip, daugiau pramoksiu... o dabar tikrai nesijauciu dempinguojanti, nes yra minusu mano darbuose ir as juos puikiai zinau, - del to man tikrai butu geda pardavinet  uz 100 lt, tikrai jokio cia dempingo nera, tavo darbai kokybiskesni, jie brangiau kainuoja, pas mane yra kokybes minusu, del to jie kainuoja pigiau, viskas pagal teisybe, juolab 20 lt skirtumas, tai ne dempingas, dempingas butu, jeigu po 50 pardavineciau galbut.. ir apskritai koks skirtumas kas uz kiek pardave, svarbu, kad kazkiek pasiseke ir tiek, juolab, kad nelaikau to bizniu, ir del to man ner taip svarbu, kas po kiek pardavineja

man beje irgi zmones visi sake, kad 20 lt vertos veltos tapkytes... ir taip psichologiskai bais kentejau, nes visi raukesi baisiausiai, kaip bebutu nesu prekeive, tai man tos 3 dienos buvo kazkiek toks psichologinis smugis ir reikejo save smarkiai persilauzti, kad nesijaust blogai, kai peikia



Oi tik neraikia cia komleksuot. Verta, verta ir visos mes vertos. biggrin.gif
O zmonem juk nesakai, kokie minusai slepeciu, jei jie yra? Ar pasakai? Pastebejau, kad svarbu net 10 Lt skirtumas siemet Kazy. Perka ne kurini, o preke ir iesko kur pigiau. Nezinau ar aiskiai as cia. Bet daugumai zmoniu tapkes = tapkes, o 100Lt daugiau uz40, 60 ar 80. Tai labai smarkiai pajutau ir ne tik pajutau, bet visas 3 dienas nuolat girdejau. doh.gif
Atsakyti
ai, mergai, mergai, eikit geriau kokio vynelio ikalti, negu cia viena kita ant/nuo pjedestalo kelti. kiekviena is cia esanciu ir i kazi ejusiu idedat daug darbo, tegul pirkejas pasirenka pas kuria ir po kiek pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 06, 22:25)
Oi tik neraikia cia komleksuot. Verta, verta ir visos mes vertos.  biggrin.gif
O zmonem juk nesakai, kokie minusai slepeciu, jei jie yra? Ar pasakai? Pastebejau, kad svarbu net 10 Lt skirtumas siemet Kazy. Perka ne kurini, o preke ir iesko kur pigiau. Nezinau ar aiskiai as cia. Bet daugumai zmoniu tapkes = tapkes, o 100Lt daugiau uz40,  60 ar 80. Tai labai smarkiai pajutau ir ne tik pajutau, bet visas 3 dienas nuolat girdejau.  doh.gif

nu as girdejau neka maziau, jeigu ka, bet tikrai kainas nusistaciau ne noredama dempinguoti, esu pakankamai godi, ir tikrai nevengciau uzsidirbti, tiesiog nenorejau isgirst "koki cia sh... pardavineji, kai ten kazkur uz tiek pat pardavineja kur kas kokybiskesnes ir grazesnes.." pazadu, kitais metais pasitaisyt, galesiu net brangiau uz tave uzsidet kaina, jeigu jau labai izeidziau - atsiprasau... doh.gif (minusu nesakau, nes jie tiesiogiai nesiojimui itakos netures, cia tik "grozio" minusai)... apskritai cia tas pats jeigu kokio triumpho triusikus bandyciau uz la perlos kaina parduot... abu brendai gal ir vienodai kokybiski, bet vistiek la perla yra la perla, o triumphas lieka triumphu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barric: 06 kovo 2011 - 21:34
QUOTE(kadabra @ 2011 03 06, 22:27)
ai, mergai, mergai, eikit geriau kokio vynelio ikalti, negu cia viena kita ant/nuo pjedestalo kelti. kiekviena is cia esanciu ir i kazi ejusiu idedat daug darbo, tegul pirkejas pasirenka pas kuria ir po kiek pirkti.



Viska tu teisingai svneki - pavargau, kaip suva, bet vyno jau nebegersiu, pora cerku ikaliau, nes ant vejo per dien prastovejus vyno nesinori. O ant pjedestalo keliu visas jus Visos jus puikiai veliat.. Tikrai graziai, kokybiskai, idomiai. Tiktrai turejau proga sulygint su tom lepioskem. Bet bukit zmones - vertinkit savo darba, Nuo to visoms mums bus tik geriau. Visas jus gerbiu myliu buciuju ir einu miegot. 4u.gif 4u.gif 4u.gif


barric buckis, myliu 4u.gif Nipirizivaij. Viska puikiai supranti. oro_buckis.gif Matai buvo tapkiu ir po 150, mano dar ne brangiausios visoj mugej buvo. Juk supranti, kaip pavargsti, zmogus teisintis, kodel pas mane brangiau nei kitur. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 06 kovo 2011 - 21:37
QUOTE(Trakst @ 2011 03 06, 22:32)
Viska tu teisingai svneki - pavargau, kaip suva, bet vyno jau nebegersiu, pora cerku ikaliau, nes ant vejo per dien prastovejus vyno nesinori. O ant pjedestalo keliu visas jus Visos jus puikiai veliat.. Tikrai  graziai, kokybiskai, idomiai. Tiktrai turejau proga sulygint su tom lepioskem. Bet bukit zmones - vertinkit savo darba, Nuo to visoms mums bus tik geriau. Visas jus gerbiu myliu buciuju ir einu miegot.  4u.gif  4u.gif  4u.gif


tik tu lepioskiu nesapnuok, a biggrin.gif
Papildyta:
o kaip tos po 150 atrode?
Atsakyti
trakst, as tave irgi myliu smile.gif tiesa sakant maciau po 120, man tikrai jos buvo nelabai, suveltos gal ir kokybiskai, bet grozio kazkokio ypatingo tai nepamaciau gh smile.gif tiesiog po sios muges supratau, kad pas zmones supratimas apie grozi LAAABAI smarkiai skiriasi, ir tai, kas man grazu, nebutinai bus grazu kitam... (nors turiu menotyrini issilavinima ir jauciuosi turinti siokia tokia teise "vertinti") ir dar supratau, kad labai svarbus yra pateikimas... nesakau, kad musu pateikimas buvo prastas ar kazkas tokio, bet kad tai turi itakos - faktas...
Atsakyti
Merginos, nenusiminkit. Gi ir žiema jau baigias, kad ir šalta, bet saulytė vis didina norą į žieminius apdarus-apavus nebežiūrėt, tai gal psichologinis aspektas suveikė. Be to kaip taisyklė visi žino, kad parodose yra brangiau.
O ir šiaip lietuviai tokie lėto mąstymo. Man tai taip būna, pamatau, apčiupinu ir neperku. Paskui tik kitą dieną "dašyla", kad patiko ir reikia.
Dėl grožio - kadangi aš savo tapkes atiduodu į pardą, tai galiu pasakyt, kad visų pirma perka praktiškas ir spalvingas (pilkų, rudų deja, bet niekas neperka arba paskutines nuperka). Taip, kad geriausiai eina tokios kaip sau, tik pageidautina kokių rėksmingų spalvų... Beje, parduotuvėj pardavimai irgi praktiškai minimalūs.
Bet aš visai nepergyvneu, bus gi kitos Kalėdos.
Siesta, tavo tapkutės labai gražios 4u.gif .
Atsakyti