Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(bulaukiux @ 2011 03 06, 16:57)
aš va panaktinėjau (be vyniaus ir trauktinės nono.gif ir va kas gavosi

Mano akiai, suvelta gerai, tik nevienodos nosys lyg ir ax.gif rožytės simpatiškos 4u.gif
Pritariu, kad tik bandydamas sužinosi ką ir kaip daryti.
Atsakyti
Laba,


siandien jau smagiau - 3 pardaviau. Viso 6 per Kazi ir vienas padovanojau draugui.Beje brangiau nei baaric wink.gif


Bet kai dabar pavargus tai vel pikta ir norisi "pirstus nukapoti" uz tokias slepetes, kurios tik dvigubi blynukai, sonu suguldyti, kaip ceskes. Nu isvis galima butu tokias zagatofkes pardavinet, tipo "dasivelk pats". B sako reikejo ir tau savo broko deze isstatyt po 40 Lt. Jei zmonem - lisbi pigiau. Ten zyyymiai geresniu yra. biggrin.gif


O as pirkau B tapkes, odines uz 90 Lt. Nu ir veltos zyyyymiai geriau jam.

O mes pirkom puodynele kavai laikyt, keramikine uz 55 Lt ( 5 nusiderejom). Maksimoj uz kiek galima tokia nusipirkt???? Bet nereiketu mastyt taip, kaip man paciai nepatinka, kad kiti masto. Juk turim gamintojai ir vieni kitus palaikyt.
100 Lt uz veltas tapkes - normali kaina. Kalbu apie kokybiska darba. Ir nereikia cia pigintis.
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 06, 19:45)

100 Lt uz veltas tapkes - normali kaina. Kalbu apie kokybiska darba. Ir nereikia cia pigintis.

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2011 03 06, 18:27)
... ypac kai dekupazo zagatovkes viena lt kainuoja laugh.gif

va va, o vilnos 200g kiek? Smulkų dekupažą dailiai padaryti reikia labai daug kruopštumo ir ne vien zagatovkių - visokių patinų ir porporinų ... Auskarams gražias kilputes susukti irgi ne kiekvienom replytėm gražiai gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 03 06, 19:28)
Mano akiai, suvelta gerai, tik nevienodos nosys lyg ir ax.gif  rožytės simpatiškos 4u.gif
Pritariu, kad tik bandydamas sužinosi ką ir kaip daryti.

dirbsim dirbsim gal ir patobulesimuser posted image
Papildyta:
QUOTE(Trakst @ 2011 03 06, 19:45)
Laba,
siandien jau smagiau - 3 pardaviau. Viso 6 per Kazi ir vienas padovanojau draugui.Beje brangiau nei baaric  wink.gif


šaunu, vis ne veltui dalyvauta thumbup.gif
Atsakyti
Oi persiprasau juperiuk, bulaukixsiuk pamirsau isgirt slepetytes. Saunios grazios. thumbup.gif wub.gif
bulaukiux rozytes labai simpatulkos.
Juperi - kirpimo linija tikrai smartkiai pagerejo mirksiukas.gif Kuo daugiau vyno isgeri, tuo tiesiau kerpi? ( bajaris)
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 03 06, 19:02)
va va, o vilnos 200g kiek? Smulkų dekupažą dailiai padaryti reikia labai daug kruopštumo ir ne vien zagatovkių - visokių patinų ir porporinų ...  Auskarams gražias kilputes susukti irgi ne kiekvienom replytėm gražiai gaunasi.

as tik kaip pavyzdi pasakiau mirksiukas.gif kad paciai, nors ir irankius, ir viska turiu ir suprantu kiek tai kainuoja, moketi daug vistiek nesinori biggrin.gif tai kaip buna kai net neisivaizduoji nieko.
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 03 06, 20:02)
va va, o vilnos 200g kiek? Smulkų dekupažą dailiai padaryti reikia labai daug kruopštumo ir ne vien zagatovkių - visokių patinų ir porporinų ...  Auskarams gražias kilputes susukti irgi ne kiekvienom replytėm gražiai gaunasi.




Man tai tas dekupazas irgi atrodo gali but visai menas. Jei paseseliuot, dar pripaisyt kazko, prirasyt... Jei tik is serveteles iskirpt, priklijuot ir uzlakuot, tai jau smarkiaiu menininku tikrai nereikia but. Kaip ir veltinis. Suvelti guza ir parduot papigiau, kaip slepetes irgi bile kas gali.
Atsakyti
man tai atrodo, kad kiekvienas gaminys atranda savo pirkeja, kazkam 80-100 lt brangu, kazkam normali kaina, na yra juk skirtingu pajamu zmones... salonuose tos pat tapkes stovi po 140-150 - ir juk perka kazkas, kitaip nebutu tokiu kainu, auskarai auskarams irgi nelygu... as pirkau B dovanu puodeli uz 26 lt - tikrai nepigu (maximoj po 3 lt) na bet bais man patiko, sake, kad ten akmens mases indai (ar gal ne taip supratau kazka) nzn ar gali taip but, nors neesme, man labai patiko ju darbai (trakst trubut matei, jie netoli jusu buvo tik biski auksciau, tokie melynom/raudonom gelem istapyti indai) tiesiog siluma tokia padvelke, paemiau ir rankas ir gera man pasidare smile.gif jauciu nepagailesiu pinigu i nauja buta serviza pas juos isigysiu, kad ir kiek man tas bekainuotu...
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 03 06, 20:50)
man tai atrodo, kad kiekvienas gaminys atranda savo pirkeja, kazkam 80-100 lt brangu, kazkam normali kaina, na yra juk skirtingu pajamu zmones... salonuose tos pat tapkes stovi po 140-150 - ir juk perka kazkas, kitaip nebutu tokiu kainu, auskarai auskarams irgi nelygu... as pirkau B dovanu puodeli uz 26 lt - tikrai nepigu (maximoj po 3 lt) na bet bais man patiko, sake, kad ten akmens mases indai (ar gal ne taip supratau kazka) nzn ar gali taip but, nors neesme, man labai patiko ju darbai (trakst trubut matei, jie netoli jusu buvo tik biski auksciau, tokie melynom/raudonom gelem istapyti indai) tiesiog siluma tokia padvelke, paemiau ir rankas ir gera man pasidare smile.gif jauciu nepagailesiu pinigu i nauja buta serviza pas juos isigysiu, kad ir kiek man tas bekainuotu...




As manau, kad mano gaminiai atrastu daugiau savo pirkeju, jei nebutu dempingavimo. biggrin.gif Zmones - skirtingi.

As anytelei ta induka su aguonom is ju pirkau. Mano brolio pazystami, bet tik 5 Lt blatas suveike. doh.gif Nepykstu, suprantu ir labai dziaugiuosi pirkiniu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 06, 21:01)
As manau, kad mano gaminiai atrastu daugiau savo pirkeju, jei nebutu dempingavimo.  biggrin.gif Zmones - skirtingi.

As anytelei ta induka su aguonom is ju pirkau. Mano brolio pazystami, bet tik 5 Lt blatas suveike.  doh.gif  Nepykstu, suprantu ir labai dziaugiuosi pirkiniu.  thumbup.gif



tai cia tipo as dempinguoju ar kaip? nu sorry tada, atsiprasau, tiesiog nemaniau, kad mano tapkes vertos tiek, - kiek maniau vertos, uz tiek ir pardavinejau
Atsakyti
As siandien taip pat po Kazio. Labai nuvyle lietuviu poziuris. Tapkutes pirko tik rusaites ir lenkaites (ne vietines), tarp kitko net nesideredamos, nes joms kaina atrode normali, ko nepasakyciau apie lietuvius. Vienos moteriskes specialiai paklausiau kokia ji isivaizduoja veltu tapkuciu kaina - gavau atsakyma 20Lt! Tai ko noreti?! Maxima kai kurios fabrikines tapkes daugiau kainuoja, o lietuviai tiek ranku darba ivertina. Liudna...
Dalyvavau mugeje pirma karta, bet atmuse nora labai ilgam, darbus tik nuciupinejo, nes visi kas prieina - "oi kaip grazu", kai pasakai kaina - "oi kaip brangu"
Atsakyti