Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

o ka, mielosios, as jums sakiau, a?
zmonems siuo metu baronku ir alaus reikia... bet as juos beveik ir suprantu: jei alga 800/1000lt, seimoj kokie du trys paaugliukai - paskaiciuokim kurmiai- kaip pigu lt gyventi cool.gif

o slepetes gi ne pirmo butinumo prekes - galima namie siaip jau ir su bet kokiom pavaikscioti, o pavasariui artejant norisi kokio outdoor skudurelio ar batuku.. tai va.

Linada, tavo ir mano poziuriai sutampa, bet dazniausiai kai gali pati sau ir nusimegzti, ir pasisiuti, o dar ir pasipiesti/pasivelti - buna kaip toj patarlej: batsiuvys be batu - darai kitiems (o sau - kai laiko bus) biggrin.gif
Atsakyti
KAdabra, pas mane lygiai tasats, visiem pridarau, o pati nebent broką sunešioju...
Atsakyti
ne, tai man idomu uz 20 lt slepetes, kas ten jau tokio? na nebent vilna perka po 20 lt/kg nespalvota, pigiausiais, kurias maciau buvo po 50... bet mano iš 8 porų nupirko 7-nias, po 80-75, tad nesiskundžiu
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 03 06, 16:37)
ne, tai man idomu uz 20 lt slepetes, kas ten jau tokio? na nebent vilna perka po 20 lt/kg nespalvota, pigiausiais, kurias  maciau buvo po 50... bet mano iš 8 porų nupirko 7-nias, po 80-75, tad nesiskundžiu


tai šaunuolė smile.gif

o už 20 Lt esu mačius sekmadieniniam turgui gedo pr. Tokios iš karšinio nespalvoto, šiurkščios, nedaveltos, puslets kreivos.... neapsakomo baisumo.
Atsakyti
barric, visai sauniai tu cia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 06, 16:23)
kad ant stalo neslidinetu mirksiukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Lagūna, dailūs dėkliukai gavosi, bet šlepetės labai domina mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 06 kovo 2011 - 16:50
š va panaktinėjau (be vyniaus ir trauktinės nono.gif ir va kas gavosi
user posted image

prijuokinot su tuo kuodeliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
bais fainos rožytės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 06, 18:00)
bais fainos rožytės  wub.gif

pirmą kart sukau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 03 06, 16:48)
Lagūna, dailūs dėkliukai gavosi, bet šlepetės labai domina mirksiukas.gif


Džiūsta. Bet jos su broku gavosi - pirmas blynas prisvilęs smile.gif Bet dukrai bus gerai, sunešios. Kitas jau šiek tiek kitaip darysiu. pasimokiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(♥Lagūna♥ @ 2011 03 06, 18:09)
Džiūsta. Bet jos su broku gavosi - pirmas blynas prisvilęs  smile.gif Bet dukrai bus gerai, sunešios. Kitas jau šiek tiek kitaip darysiu. pasimokiau smile.gif

Taigi, nepabandes - neišmoksi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 06, 16:26)
Linada, tavo ir mano poziuriai sutampa, bet dazniausiai kai gali pati sau ir nusimegzti, ir pasisiuti, o dar ir pasipiesti/pasivelti - buna kaip toj patarlej: batsiuvys be batu - darai kitiems (o sau - kai laiko bus)  biggrin.gif

as tik sau ir saviems veliu, todel turiu tongue.gif jei pardavimui - tai gaileciau smile.gif

beje, pernai mano teta pirko veltinius uz 40 lt. as iskart paskiau kad baisus ir greit sunesios. tai kol nesiojo ta MENESI buvo patenkinta siluma, vaizdas buvo klaikus - viskas virto i ta "kuodeli" susiburbulavo, fui. ir garantuoju, kad toks zmogus kita karta nepirks, net ir geresnes noredamas isigyti, nes kai pats neveli, nezinai - kas yra kokybiska wink.gif taigi vietoj to, kad turetum pastovu klienta, viena karta gaves 40 lt atmusi jo nora suvisam i veltini ziureti.
o siaip pacios merginos ar pirktumet uz 80. nu normaliai kai neismanytumet nieko? ir saliai atrodo barngu, bet jie neturi suopracio, kad tai silkas ir vilna, kiek atima laiko padaryti, kiek reikia igudziu kad gautusi grazu, idirbio. jie mato galutini produkta ir del ziniu stokos tieiog negali ivertinti ju vertes.
tiesa, maciau medinius auskarus. nu faini......labai. nu galvoju paklausiu....80 lt. apsisukau......tikiu kad tiek ir verti, bet as nebuvau pasiruosusi tiek moketi, galu gale mintyse maniau kad smarkiai pigiau. jei buciau garsiai paskaiusi, butu mane isvadine kvaisa paskutine, nieko nesuprantancia ir ta kuriai reikia tik baronku ir alaus. bet as tikrai nesuprantu nieko medzio gamyboj, del to maniau kad bus pigiau biggrin.gif gerokai pigiau biggrin.gif ypac kai dekupazo zagatovkes viena lt kainuoja laugh.gif
Atsakyti