Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

dekui, jo kaikur kreivoki krasciukai gavosi, gaila, kad mazai laiko turejau, na cia mano bedele yra, mano rankos buski kreivos, retai kada pavyksta toblai uzvelt, gal reik su tais krasciukais kazka glvot, uzvelinet ar kazka, nors siaip buvo beveik visi mano tepai pardavimui geri, isskyrus tuos zuviukus ale kai juos uz savikaina prakaliau giminaiciui, tai gal ir nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 05, 14:34)
Laguna 4u.gif  - grazus darbeliai tavo.


Pagalvojau, kad čia man lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laguna: 05 kovo 2011 - 20:18
QUOTE(Juperi @ 2011 03 05, 19:58)
drinks_cheers.gif vynas geras mirksiukas.gif

a dukriuks ir alu degustuos, a tik boronkas? bigsmile.gif
zinai, biski ir tau reiktu i subine uz tuos krasciukus...  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif

o tos pedutes ir zuviukas- super ideja ! thumbup.gif

Jetus, ne, dukriukai ir be alaus gražūs biggrin.gif Vyrui lauktuvė buvo bambalis iš Kaziuko tai ir aš prie kompanijos tongue.gif

Man irgi žuviai ir pėdutės smagūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 03 05, 20:22)

tos su vilko pėda ir su kiškio bumbulu-jėga thumbup.gif
Atsakyti
O man pirmosios labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2011 03 05, 20:39)
O kur mergaitės Kaune Delan muilą perkat, niekur nerandu  g.gif



Svaros prekese pirkau wink.gif
Atsakyti
Labas rytas,


as po Kazio isvis idejine pasidarysiu. Niekam nereikia mano tapkiu. Tautai nesvarbu nei kokybe nei mano pastangos. Svarbu kuo pigiau. Kai pati zinau, kiek mano tapkes ismyluotos - negaliu pigintis ir nesipiginsiu. Technini darba padarau per 2-3 valandas, bet visas iscackinimas kiek laiko uzima. doh.gif Jau syryt atsikelus mintyse deliojau, kam kurias tapkes dovanosiu. Zmones klausia kodel taip brangiai, nors skirtumas apie 20 Lt su kitom. Sakau, todel, kad mano graziausios. Zinoma, kad grozis subjektyvu ir as juokauju, bet viena, tikriasiai veleja, mane isbare. hihihi.gif Zinoma galima pardavinet pigiau uz mane, bet as negaliu sakyt, kad as pardavineju brangiau, nes mano grazesnes. Man - grazesnes. biggrin.gif Vo taip, dabar galit mani pomidorais apmetyt. hihihi.gif irnesakyk.gif

As pries kokius 3-4 metus toki skyleta kilimeli nusiveliau, neva prie rankinuko norejau ji prisiut. Dar ir dabar ji turiu. Man jis kazkoks brangus. blush2.gif
O man atrodo visai saunu, kai zmogus drasiai bando ir dar graziau - kai pavyksta iskart padaryt kazka tokio sudetingo. Artai slepetes, artai pirstines. Saunu. thumbup.gif

Juperi koki vyna gerei, kad taip graziai pavyko? bigsmile.gif


Atsakyti
Trakšt, nesiklapatink biggrin.gif Kazys tik smagus pasistumdymas minioje ir paspoksojimas į gėrybes, bet mane jis labiausiai suidėjina - kiek visko ir kaip gražiai moka sukurpt giminės ir kaimynai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 06, 10:11)
Labas rytas,
as po Kazio isvis idejine pasidarysiu. Niekam nereikia mano tapkiu.

Juperi koki vyna gerei, kad taip graziai pavyko?  bigsmile.gif

tai va tai va... g.gif

nusipirkau sian dar to vyno pora buteliuku....cia va tas, akcijinis IKI Chateau Barreyre, Bordeaux krasto vynas mirksiukas.gif zinokit wooo thumbup.gif

sian pafotkinau tas ruzavas- spalva kitokia wink.gif
user posted image

o cia vakar "vyniavimo" rezultatas... "Be pilkos ne dienos"

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 06 kovo 2011 - 11:07
trakšt, daugiau vyno gerk biggrin.gif teigiamai veikia smile.gif
o su rankų darbu taip jau yra. kad savikaina ir dar uždarbį paskaičiavus gaunasi nemažai, o moėti tiek nesinori. tarkim aš daug ką galiu pasidaryti - nuo karoliukų iki dekupažo, todėl tokių darbų niekada neperku, nes man atrodo brangu smile.gif nors puikiai suprantu kiek laiko, medžiagų ir pan. aš asmeniškai niekada nepirkčiau veltų tapkių už 80 lt., man gal ir 60 gailoka, bet pilnai sutinku, kad tai normali kaina. bet tikriausiai dėl to, kad pati moku, nors kitų man ir gražesnės ir įdomesnės. net pačių gražiausių nepirkčiau biggrin.gif
kažkada siuvinėjau kryžiuku paveikslą. du mėnesius. nemažas, vien rudų atspalvių. ir galvojau, kiek reikėtų tokį įvertinti. 2 mėn darbo - nu minimum 1000, bet neįsivaizduoju, kas tokį pirktų, o pigiau kruvino darbo neatiduočiau. dėl to su rankdarbiais sunku doh.gif toks kainos ir darbo vertės paradoksas.
eisiu vėl Kazin, nuo penktadienio labai stipriai jaučiu kiek man dar visko reikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 06 kovo 2011 - 11:31
QUOTE(Juperi @ 2011 03 06, 11:47)




o cia vakar "vyniavimo" rezultatas... "Be pilkos ne dienos"



uch ty wub.gif o be akcijos irgi taip gautusi?
hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE
nusipirkau sian dar to vyno pora buteliuku....cia va tas, akcijinis IKI Chateau Barreyre, Bordeaux krasto vynas  zinokit wooo



Taip ir prasigert galima vėlimo vardan lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ui aš vakar dekoravau su sese savo nesamones Kaziklnes , tai irgi vynas padėjo vakar, o šiandien galva skauda ir sveikatos nėr darbui visai blush2.gif
Atsakyti