Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(žollia @ 2011 03 05, 17:26)
Betgi dailūs pirmi  thumbup.gif .  Mano prastesni buvo blush2.gif Pati sunešiojau.
Besijuokianti, tai plėšk storesniais kuokštais. Tapkės juk, galima ir nelabai plonais sluoksniais.
Lagūna, aš džiovinu ant radiatoriaus. Ir tai po 2 dienas džiūna, kai storesnės.

tai as irgi nesiojau... bigsmile.gif antra savaite pirstai jau lauke buvo ax.gif cia dar ohooo kokios gudrybes- matosi, kad ant kojytes veliau, beveik pirstu spaudai matosi lotuliukas.gif o vienoj tapcej viduj matot uzvelta krasta-per ilgai neisemiau sablono, tai , kad nebut bais baisu- isverciau i blogaja puse lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 03 05, 16:26)
Lagūna, aš džiovinu ant radiatoriaus. Ir tai po 2 dienas džiūna, kai storesnės.


4u.gif
Tiesiog suabejojau - gal negalima. Bet jei galima, tai labai ok, tegu ir toliau džiūna smile.gif

QUOTE(Juperi @ 2011 03 05, 16:32)
matosi, kad ant kojytes veliau, beveik pirstu spaudai matosi lotuliukas.gif  o vienoj tapcej viduj matot uzvelta krasta-per ilgai neisemiau sablono, tai , kad nebut bais baisu- isverciau i blogaja puse lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


O dabar nebe ant kojytės veli? Ant kurpaliaus? ar kaip nors dar kitaip?
Atsakyti
Plėšk storiau:D Nesiplėšia blink.gif
O dar Inga per kursus prigąsdino, kad kam plonai sluoksna plėšos, geriau nestorint, kad rankos nesugadint. Tai vat ir bijau sugadint, gal ant šalikų patrauks ką aš žinau... Kažko man iš prigimties plonai plėšos, tik dar nežinau ar čia gerai ar blogai. Kol veliu tapkes tai atrodo, ne tik kad blogai, bet tiesiog baisu...
Aš net per kursus pasislėpus daugiau sluoksnių privariau, man jau buvo aišku, kad ten pas mane labai plona wub.gif . Ale galiausia kaip išnagrinėjam gatavą produktą, gavos labai geras storis ir lygus klojimas. Pasigyriau vat cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 05 kovo 2011 - 17:00
QUOTE(♥Lagūna♥ @ 2011 03 05, 17:35)
4u.gif
Tiesiog suabejojau - gal negalima. Bet jei galima, tai labai ok, tegu ir toliau džiūna smile.gif
O dabar nebe ant kojytės veli? Ant kurpaliaus? ar kaip nors dar kitaip?

as nei ant kojytes, nei ant kurpalio... isformuoju viska rankom, deja... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 05 kovo 2011 - 16:52
laba diena is po kaziuko, sian geriau sekes smile.gif pardaviau 5 poras, aisku viena pora giminaiciui beveik uz savikaina, o kitas normaliai - priklausomai nuo dydzio, vyriski tepai visai neina, arba tie kurie domisi turi 47 ismiera smile.gif tai jau nzn ar apsiimciau smile.gif

Juperi fantastines sleptes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 03 05, 19:54)
laba diena is po kaziuko, sian geriau sekes smile.gif  pardaviau 5 poras, aisku viena pora giminaiciui beveik uz savikaina, o kitas normaliai  - priklausomai nuo dydzio, vyriski tepai visai neina, arba tie kurie domisi turi 47 ismiera smile.gif tai jau nzn ar apsiimciau smile.gif

Juperi fantastines sleptes  wub.gif

tai saunuole !! 5 poros manau -neblogai?? thumbup.gif

nuveliau sian kitas... mirksiukas.gif rytoj fotkinsiu- nieko naujo- ir vel bus mano mylimoji Pilkoji mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 05 kovo 2011 - 18:57
Juperi - liuks vyninės tapukės biggrin.gif
Mudvi su dukrele ką tik iš Kaziuko, nu kaip smagu ten, o mano pupa jau į drauges priaugus - kertam išsišiepę daba baronkas ir dešrą kazinę tongue.gif
Veltinių kioskeliai man ten patys gražiausi, ir tik poroj vietų buvo tokie, kur "gėda už tėvynę", o dauguma tai smagūs thumbup.gif Pačius gražiausius irgi mačiau wub.gif Trakšt pagal tapes pažinau.

Einam degustuot kaziuko ir dobilų alaus drinks_cheers.gif
Atsakyti
biski kaziukiniu slepeciu smile.gif

https://picasaweb.go...646469383379538
https://picasaweb.go...646477247252482
https://picasaweb.go...646489467836514
Atsakyti
O kur mergaitės Kaune Delan muilą perkat, niekur nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 03 05, 19:22)
biski kaziukiniu slepeciu smile.gif

Gražių šlepečių pridariusi thumbup.gif . Okai 5 parduotos jau, tai tikrai neblogai. Dar rytoj 5 ir krikštas pavykęs. O kaip draugei sekasi? Ar ji irgi tapukus turi?

QUOTE(jutute @ 2011 03 05, 19:39)

Aš nežinau, neklausiau dukros kur ji pirko.
Atsakyti
aciu, na drauge irgi panasiai privelus, tik ji daugiau saliku ir sagiu turi, as turejau tik 8 poras tepu, taigi vat 3 liko, gal ryt parduosiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barric: 05 kovo 2011 - 19:55
QUOTE(raganele @ 2011 03 05, 20:16)
Juperi - liuks vyninės tapukės  biggrin.gif
Mudvi su dukrele ką tik iš Kaziuko, nu kaip smagu ten, o mano pupa jau į drauges priaugus - kertam išsišiepę daba baronkas ir dešrą kazinę  tongue.gif
Veltinių kioskeliai man ten patys gražiausi, ir tik poroj vietų buvo tokie, kur "gėda už tėvynę", o dauguma tai smagūs thumbup.gif Pačius gražiausius irgi mačiau  wub.gif Trakšt pagal tapes pažinau.

Einam degustuot kaziuko ir dobilų alaus drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif vynas geras mirksiukas.gif

a dukriuks ir alu degustuos, a tik boronkas? bigsmile.gif

QUOTE(barric @ 2011 03 05, 20:22)

zinai, biski ir tau reiktu i subine uz tuos krasciukus... lotuliukas.gif mirksiukas.gif

o tos pedutes ir zuviukas- super ideja ! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 05 kovo 2011 - 20:02