Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Juperi @ 2011 03 05, 13:54)
4u.gif sveika, prisijungus...priglausim, kaip kitaip wink.gif

vakar vakaro "pavyniavimo" rezultatas


raudonu vynu taip ir kvepia hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 05, 14:58)
Na taip per vakara... geros 2-3 val- ir sioks toks rezultatas smile.gif

Beje, teisingai darai, kad pradedi nuo smulkiu velinuku...nes buna ir "gudruciu", kurios nenuvele ne vieno kamuoliuko (o boze, boze, kaip as ju nemegstu), ne dekliuko- puolasi prie tapkuciu ir svarku


Geras...norėčiau ir aš taip greit - kaip tik užtektų mažiaus pietų miego biggrin.gif . Bet man dar toli iki tokio pilotažo, įgūdžių dar per mažai... Na nieko, užtat yra kur tobulintis smile.gif
O aš net nedrįsčiau pradėt nuo didelių daiktų...juk nei kursų nelankiau, nieko - būtų gaila vilną gadint... Dar skaičiau, kad būna, jog vilna nesivelia, tai kažkaip ir norisi viską pabandyt nuo mažų dalykėlių -ir savo sugebėjimus, ir vilnos kokybę biggrin.gif . Nes žiauriai būtų gaila ir savo laiko, ir vilnos, jei iškart griebčiausi didelio darbo ir nieko neišeitų...o ir motyvacija tolesniems darbeliams dingtų.

Ir labai ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 03 05, 16:04)
raudonu vynu taip ir kvepia hihihi.gif

drinks_cheers.gif va galvoju dar ir siandien "pavyniuot"...tik nezinau kokio vyno atsidaryt? g.gif gal jau balto? lotuliukas.gif idomu kas gautusi? g.gif
Atsakyti
Juperi, gražus rezultatas thumbup.gif . Kad nesikabinėtumėm, padarei įspiriamas mirksiukas.gif
Laguna, sveika prisijungusi 4u.gif . Labai gražūs tavo darbeliai wub.gif
Karšinys traukiasi mažiau dažniausiai, o sluoksna daugiau. Aš muilo kol kas neturiu pačio pačiausio-vis dar ieškau. Bet veliu ir su ringuvos. Dabar dukra iš Kauno parvežė „delane antiqua". Bet man lyg ir per mažai putoja. g.gif Bet natūralus. Lietuviškas „smilė" neblogas, bet jis greit susinaudoja, nes labai minkštas.
Sėkmės veltiniaujant!
Juperi, aš prie nemėgstamų verysad.gif O bože. doh.gif Nebuvau nuvėlus nei vieno kamuoliuko, kai ėmiausi tapukų. Užtat buvau išskaičiusi visas jūsų temutes ir daug ką įsidėjusi galvon thumbup.gif Man patiko pradėt nuo tapukų smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 05 kovo 2011 - 15:47
QUOTE(žollia @ 2011 03 05, 16:21)

Juperi, aš prie nekenčiamų verysad.gif O bože.  doh.gif  Nebuvau nuvėlus nei vieno kamuoliuko, kai ėmiausi tapukų. Užtat buvau išskaičiusi visas jūsų temutes ir daug ką  įsidėjusi galvon thumbup.gif  Man patiko pradėt nuo tapukų smile.gif .

Raminkis...rasiau "gudrutes"... mirksiukas.gif manau, kad galima ir nuo to...bet- net mokykloj pirma ismoko raide rasyt- veliau jau ir zodi mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi, pasitaisau, „nemėgstamų" rašei, o aš pripaišiau „nekenčiamų". 4u.gif . Bet man taip sudūrė širdį, kad net žodžius sumaišiau... mirksiukas.gif Jei ne tapukai, kaži ar išvis būčiau pradėjusi dometis vilna g.gif . Na, čia jau lyg ir teisinuosi...
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 03 05, 16:52)
Oi, pasitaisau, „nemėgstamų" rašei, o aš pripaišiau „nekenčiamų".  4u.gif . Bet man taip sudūrė širdį, kad net žodžius sumaišiau...  mirksiukas.gif Jei ne tapukai, kaži ar išvis būčiau pradėjusi dometis vilna g.gif . Na, čia jau lyg ir teisinuosi...

sirdys musu biski "apveltos"... atlaiko smugius ir spyrius mirksiukas.gif

ir nesiteisink-as ne teiseja, tik issakiau savo nuomone, kaip man atrodo-is savo varpines paziurejau
As neturejau ne jokio realaus, gyvo mokytojo- tik youtube, SM...daug vakaru su vyno taure ir PC praleidau kol isdrysau kazi kokia servietka nuvelt... na, po menesio visokiu karoliu, vazeliu ir kitu menku veltinuku- emiausi tapciu...
vooo mano pirmieji blush2.gif net ir dabar pamenu kaip jais dzaugiausi smile.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
O aš kaip vargstu blink.gif . Žodžiu veliu savo dukriukui tapukus, dydis 33. Atsimatavau 200 gr sluoksnos ir jau suklojau po 9 sluoksnius iš abiejų, ir tesudejau tik 120 gr. Uzsiknisau juodai doh.gif . Eisiu šalikų dėliot, kad jau sluoksna man šitaip plonai plėšos.
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 05, 14:58)
Beje, teisingai darai, kad pradedi nuo smulkiu velinuku...nes buna ir "gudruciu", kurios nenuvele ne vieno kamuoliuko (o boze, boze, kaip as ju nemegstu), ne dekliuko- puolasi prie tapkuciu ir svarku

as tokia viena zinau. dabar tarptautinese parodose dalyvauja ir panasiai rolleyes.gif nemaciau kad kada butu rodziusi kazka elementaraus, kai dejo tai dejo...iskart. tieisog manau labai staiga pajuto vilna kaip medziaga.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 05, 16:59)
O aš kaip vargstu blink.gif . Žodžiu veliu savo dukriukui tapukus, dydis 33. Atsimatavau 200 gr sluoksnos ir jau suklojau po 9 sluoksnius iš abiejų, ir tesudejau tik 120 gr. Uzsiknisau juodai doh.gif . Eisiu šalikų dėliot, kad jau sluoksna man šitaip plonai plėšos.

nu va...o as niekad nesvarstau- delioju "is akies"- glaz almaz mirksiukas.gif kai is sluoksnos veliau- 6 sluoksnius klodavau..
Atsakyti
O man dar vienas klausimas iškilo: kaip teisingai džiovinti jau padarytą darbelį? Ant radiatoriaus galima? Ar reikia leist pačiam savaime išdžiūt?
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 05, 15:59)
vooo mano pirmieji  blush2.gif  net ir dabar pamenu kaip jais dzaugiausi smile.gif  blush2.gif

Betgi dailūs pirmi thumbup.gif . Mano prastesni buvo blush2.gif Pati sunešiojau.
Besijuokianti, tai plėšk storesniais kuokštais. Tapkės juk, galima ir nelabai plonais sluoksniais.
Lagūna, aš džiovinu ant radiatoriaus. Ir tai po 2 dienas džiūna, kai storesnės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 05 kovo 2011 - 16:28