Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(kadabra @ 2011 03 10, 17:43)
p.s. tai va pilka - ir afrikoj pilka, bet po lt saule ruda gavosi pilka  tongue.gif . eisiu perfotografuoti.

gavosi abra kadabra: vietoj rudos pilka thumbup.gif . Vidus lyg ir matosi toks rudesnis.
Atsakyti
Kadabra... as nuimciau tuos kvietkus dermantininius... blush2.gif blush2.gif gal be tu ziedlapiu? jie man kazkaip "atpigino" vaizdeli... nu sorry, sorry,sorry...del skonio nesigincysiu...tiesiog man taip "vaidenasi"... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 10, 19:00)
del skonio nesigincysiu...tiesiog man taip "vaidenasi"... blush2.gif

drinks_cheers.gif ,man irgi vaidenasi... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 10, 20:00)
Kadabra... as nuimciau tuos kvietkus dermantininius... blush2.gif  blush2.gif gal be tu ziedlapiu? jie man kazkaip "atpigino" vaizdeli... nu sorry, sorry,sorry...del skonio nesigincysiu...tiesiog man taip "vaidenasi"... blush2.gif


sorry, ponia, bet tie kvietkai tai naturalni - gryna oda , negi tu manai, kad as dermantina kabinciau tongue.gif .
Segsiu kvietka i atlapa biggrin.gif - teks slepetems minimalistinems buti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 10, 20:19)
sorry, ponia, bet tie kvietkai tai naturalni - gryna oda , negi tu manai, kad as dermantina kabinciau  tongue.gif .
Segsiu kvietka i atlapa  biggrin.gif - teks slepetems minimalistinems buti  ax.gif

Uchhh nors karta nesusikirtau...ir dar kaip malonus tas kreipinys "pooonia" wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 10, 20:24)
Uchhh nors karta nesusikirtau...ir dar kaip malonus tas kreipinys "pooonia" wub.gif


juperi, cia viskas per tave: is pradziu kodel kvietkos ne ant batu, po to - kam tu jas ten uzkorei - nuimk lotuliukas.gif ... o po to raso, kad nesusikirto biggrin.gif ...
klausyk, gal vel ten koki bordeaux vartoji, a tongue.gif ?
Atsakyti
po biski darausi pilku tapkiu fane, nors paciai dar kolkas nekyla rankos (pilka vilna kampe guli) smile.gif

superinis kirpimas, kadabra, o tos geles man visai gerai, skonio reikalas matyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 03 10, 21:03)
po biski darausi pilku tapkiu fane, nors paciai dar kolkas nekyla rankos (pilka vilna kampe guli) smile.gif

superinis kirpimas, kadabra, o tos geles man visai gerai, skonio reikalas matyt biggrin.gif


dekui, barric 4u.gif
pilka - grazu.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 10, 21:07)
dekui, barric  4u.gif
pilka - grazu.

man norisi padaryt pilkas su tokia vat spalva
user posted image

ale kur rast tokios smile.gif ech, o dar labai laukiu bulgariskos vilnos, nors labiausiai smalsu kas ten per silko atraizos vat smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barric: 10 kovo 2011 - 20:12
QUOTE(barric @ 2011 03 10, 21:11)
man norisi padaryt pilkas su tokia vat spalva
user posted image

ale kur rast tokios smile.gif ech, o dar labai laukiu bulgariskos vilnos, nors labiausiai smalsu kas ten per silko atraizos vat smile.gif


spalva grazi, bet ir tavo norai biggrin.gif
as kai pagalvoju kaip atrodys 500gr atraizu maisas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 10, 20:53)
juperi, cia viskas per tave: is pradziu kodel kvietkos ne ant batu, po to - kam tu jas ten uzkorei - nuimk  lotuliukas.gif ... o po to raso, kad nesusikirto  biggrin.gif ...
klausyk, gal vel ten koki bordeaux vartoji, a  tongue.gif ?

hihihi.gif hihihi.gif neee, nevartoju , nors reiktu... labai stresuota diena buvo, sporte daa sunervijo...i aerobika vyruks atejo doh.gif ir daaa uz manes atsistojo doh.gif doh.gif lasiakai per krastus lipa, subine anam atkisus doh.gif doh.gif doh.gif valanda kosmaro

ale tu tep manes ir klausai lotuliukas.gif nebuvo kvietku-uzdejo, dabar jau nuims mirksiukas.gif liuks, vaikel
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 10, 21:29)
hihihi.gif  hihihi.gif neee, nevartoju , nors reiktu... labai stresuota diena buvo, sporte daa sunervijo...i aerobika vyruks atejo doh.gif ir daaa uz manes atsistojo doh.gif  doh.gif lasiakai per krastus lipa, subine anam atkisus doh.gif  doh.gif  doh.gif  valanda kosmaro

ale tu tep manes ir klausai lotuliukas.gif nebuvo kvietku-uzdejo, dabar jau nuims mirksiukas.gif liuks, vaikel


juperiuk, taigi puiki proga tau buvo, vaikinas kaip is dangaus nukrito ir dar i aerobika, o tu stresuoji doh.gif biggrin.gif
eisiu ir as sportuot - apranga jau turiu - dabar tik iki klubo nueiti reikia tongue.gif .
Atsakyti