Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

su dainom nuo ryto bigsmile.gif
grazios spalvos, raganele, tos zibuokles tiesiog zydi 4u.gif
Atsakyti
raganele, tiesiog pakvipo pavasariu nuo tavo zibuokliu wub.gif thumbup.gif

srauni_upe - super, ispudingos sagos, ispudingos tapkes smile.gif thumbup.gif

pas man po kaziuko biuski pertrauka, gal per savaitgali ka suvelsiu - parodysiu, tusiu cia visokiu minciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 03 09, 22:47)
Labai nerealai guzikinės atrodo  wub.gif kaip tokius padaryt?

Aš šiandien mamai suvėliau, kai suplanavau kad jai, tai niekaip neišėjo iš galvos viena daina, spėkit kokia  biggrin.gif


pavasariu taip kvepia kvepia thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas,
siūlau pasikavint mirksiukas.gif
user posted image

user posted image

...čia vėliau atseit sagę, bet gavosi nelabai tokia, kokios norėjau blush2.gif ...tai nusprendžiau pakeist jos paskirtį biggrin.gif .
Dabar vilnos nebeturiu pakankamai šlepetėms, tai va užsiemu mažesniais darbukais...

QUOTE(barric @ 2011 03 10, 09:18)
raganele, tiesiog pakvipo pavasariu nuo tavo zibuokliu  wub.gif  thumbup.gif

srauni_upe - super, ispudingos sagos, ispudingos tapkes smile.gif  thumbup.gif



drinks_cheers.gif labai labai gražios abiejų tapkės thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ak, ta lelija nereali wub.gif , o lapas man maziau patinka, t.y. tos "gyslos" wink.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už smailikus žibutėms biggrin.gif
Lelija labai graži, lapo gyslas aš kokias lino gijas daryčiau, padrebintos tokios man gražu, tiesą sakant ir turiu lelijos lapą, tik neprisiruošiu patupdyt ant jo ką nors...
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 03 10, 11:06)
Lelija labai graži, lapo gyslas aš kokias lino gijas daryčiau, padrebintos tokios man gražu, tiesą sakant ir turiu lelijos lapą, tik neprisiruošiu patupdyt ant jo ką nors...



Tai va, jūs jau patirties daugiau turit, geriau žinot, kaip ką gražiau padaryt, užtat ir skaitinėju čia - vis kažką naujo/naudingo sužinau ax.gif . Neturiu dar daug ko, tai darau iš to, ką turiu. kaip sakau - yra kur tobulėti biggrin.gif
Atsakyti
Lagūna, gražus padėkliukas smile.gif Tik užpilamos kavos jau seniai negėriau smile.gif Tai pamiršau kap atrodo smile.gif))
Atsakyti
Lagūna, labai gražūs bandymukai. Ir man rodos teisingi, nes matosi bandymas išbaigt, estetiškai pateikt 4u.gif .

Merginos, o kaip ten su tais asmeniniais blogais yra? Bandžiau pažiūrėkit Sraunią upę, neduoda, nors nuoroda yra profilyje, Šelmos irgi neleidžia. Man pačiai į parašą nuorodos įsidėt neleidžia ( tik profilyje), nors pas Raganėlę nuoroda tiesiogiai paraše... Nieko nesuprantu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 10 kovo 2011 - 11:50
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 10, 11:47)
Lagūna, labai gražūs bandymukai. Ir man rodos teisingi, nes matosi bandymas išbaigt, estetiškai pateikt 4u.gif .

Merginos, o kaip ten su tais asmeniniais blogais yra? Bandžiau pažiūrėkit Sraunią upę, neduoda, nors nuoroda yra profilyje, Šelmos irgi neleidžia. Man pačiai į parašą nuorodos įsidėt neleidžia ( tik profilyje), nors pas Raganėlę nuoroda tiesiogiai paraše... Nieko nesuprantu blush2.gif


Tai kad nenaudoju aš daugiau šito niko niekur jokiuose bloguose ir stengiuos nesusieti, nes šituo ir apie tapkes ir apie pampersus diskutuoju...
Kokius blogus tu turi mintį? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 10 kovo 2011 - 12:09
Nu tavo profilyje yra asmeninis tinklapis "Spausti čia" ir tas reikalas neveikia. Pas Šelmą irgi.
Atsiprašau" mano dienoraštis" profilyje tai užvadinta, bet esmės nekeičia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 10 kovo 2011 - 12:24
Apie blogus nežinau, gal yra kokie apribojimai kai jie skirti pardavinėjimams? Mano ten toks "show-off" labiau biggrin.gif lyg yra kažkokios taisyklės susijusios su rankdarbių skyreliu skelbimų lentoje SM...
Atsakyti