Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 09, 16:50)
Išplyšt jis neišplyš, tiesiog vilna toj vietoj kur audinys atrodo baisiai, nusiburbuliuos ir t.t.



g.gif O tai gal atraitot ta trikotaza ir ant tos vietos su kokiu guziku prikabint, ar is vidaus igri burbuliuosis. Nu as ne spesialiste pirstiniu, jau tikrai. Ka as cia patarineju.. doh.gif
Atsakyti
Neapsimoka žaist.. su jom nebent eit malkų kapot smile.gif

Dar tiek knisaus kol tą trikotažą susiuvau su buitine siuvamaja doh.gif Nu ką darysi, iš likusio galėsiu triusikus pasisiūt, tipo irgi bus handmade lotuliukas.gif
Atsakyti
Srauni upe, gražios tapkutės, bet tie "guzikai" tiek priduoda joms šarmo 4u.gif
Atsakyti
srauni upe, laabai pukios wub.gif Ir spalvos labai dera, ir sagos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2011 03 09, 16:32)
Srauni upe, gražios tapkutės, bet tie "guzikai" tiek priduoda joms šarmo 4u.gif



QUOTE(žollia @ 2011 03 09, 16:35)
srauni upe,  laabai pukios wub.gif Ir spalvos labai dera, ir sagos wub.gif

bis.gif Ačiū, kai sulauki pagyrų tai ir darbuotis smagiau
Atsakyti
Labai nerealai guzikinės atrodo wub.gif kaip tokius padaryt?

Aš šiandien mamai suvėliau, kai suplanavau kad jai, tai niekaip neišėjo iš galvos viena daina, spėkit kokia biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 09 kovo 2011 - 21:52
žibuuoooooklėėėėėm pražyyyyydo šileeeelio šileeeelio šlaitaaaaaiiii.... smile.gif

Raganėle, labai labai gražu. Va ir neišbuvau tylia stebėtoja, nagi labai gražu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronet: 09 kovo 2011 - 21:55
Bingo biggrin.gif ačiū smile.gif
Atsakyti
Raganele, aš dar ir anų nespėjau pagirt, o jau kitos gatavos bigsmile.gif Gražyuolės visos. Tu savo tempais penkmetį įveiktum per vienerius metus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 09, 16:57)
iš likusio galėsiu triusikus pasisiūt, tipo irgi bus handmade  lotuliukas.gif

nuno felt... vieteles kur daugiau silumos reikia gali irgi apvelt mirksiukas.gif

raganele, tempai tavo doh.gif vaizdelis thumbup.gif ir ideju... dabar gali ir toliau tokia dainu-eiliu tematika velt. Siulau "Ant kalno murai... " thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 10 kovo 2011 - 08:17
Dėkui už žibuoklių pagyrimus smile.gif Mūrai būtų vyriškas reikalas, ale kad man labiau kokia nors "Paklydo ramunė laukuos... " skamba biggrin.gif o dar labai intensyviai skamba "šoka basos raganaitės..." lotuliukas.gif bet pastarosios laukia bulgariško siuntinio
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 03 10, 09:36)
Dėkui už žibuoklių pagyrimus  smile.gif  Mūrai būtų vyriškas reikalas, ale kad man labiau kokia nors "Paklydo ramunė laukuos... " skamba  biggrin.gif o dar labai intensyviai skamba "šoka basos raganaitės..."  lotuliukas.gif bet pastarosios laukia bulgariško siuntinio

lotuliukas.gif lotuliukas.gif tu tik velk, o mes jau tau dainuosim "Vel geguzio ziedai..." lotuliukas.gif
Atsakyti