Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Man tai ispūdi paliko tos sagosssss wub.gif
Atsakyti
wub.gif isglostytos tai jau tikrai... grazios srauni_upe 4u.gif
tavos gedingos tai tikriausiai irgi nebe gedingos biggrin.gif - rodyk.
Atsakyti
Šagošššš... iš tikrųjų thumbup.gif . Ir pačios tapkės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 09, 14:50)
srauni_upe, tikrai ne geda tokias rodyt bigsmile.gif  as apzaveta, taip lygiai ,graziai, tvarkingai suvelta thumbup.gif


tiesą sakant mėgaujuos sluoksnos galimybėmis, nes ji labaiu pasiduoda formuoti ranka, be to gražiau susikloja. Nors perprasti ją po karšinio reikėjo šiek tiek laiko smile.gif

Katinytis - o tos sagos, tai iš tiesų, kas atliko nuo karolių darymo, kurių nebaigiau, bet čia žinot, nelygu kaip nupjausi biggrin.gif
Atsakyti
srauni_upe man spalvos wub.gif thumbup.gif nu ir, kaip visom cia, sagos thumbup.gif thumbup.gif . Labai dailios ir idomios takpytes thumbup.gif

O as dar be jegu. Puse dienos tevus po krautuves veziojau, grizus kibinus lipdziau ( as nepasninkauju) blush2.gif Vakare eisim anyteles su gimtadieniu sveikint. Ner kaip tapkiu dovanot, dar per metus nesunesiojo. thumbup.gif
Atsakyti
Turiu ir šį tą gėdingo...
Pištinės kur vakar zyziau, galvojau ivelt trikotaza bet š gavos, nes ten kur medziaga labai prastai susivele. Tai va eksperimentas nepavykęs...

user posted image
Atsakyti
Ko gero audinys per tankus buvo... As gal bandyciau prisiut ir dar pavelt... g.gif
Atsakyti
O jei tą trikotažą kaip nors atlenkt ties riešu po veltiniu ar ant jo... Nesimato vidinėj pusėj kaip ten kas, tuoj mes tau priburtumėm smile.gif
O aš šalį veliu. Tikslas kuo plonesnis. Tikslas pasiektas, bet rezultatas netenkina. Jaučiu eisiu dažyt ir kokiam prefeltui paleisiu. Beje ir su tais mikronais man nelabai aišku, kažkodėl 18 mic skirtingose pardose skirtingo storio vilna atrodo...
Tingiu bulgarų temoj rašyt, bet pinigėlių dar pas juos nėra. Atseit vakar tik pusdienį dirbo visi ten jie, šįryt po švenčių banko sistemos užkištos, rezultate - pavedimo dar nėra...
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 09, 15:18)
Ko gero audinys per tankus buvo... As gal bandyciau prisiut ir dar pavelt...  g.gif


tai jei norėčiau prisiųt tai ir taip galėčiau... norėjau kad be siūlių būtų tvarkingai... na nežinau, jei kada turėsiu noro su kuo plonesiu pabandysiu... Net nežinau


Besijuokianti, tas trikotažas apveltas iš abieju pusių, ir vidinės ir išorinės... Ir iš abiejų pusių lygiai taip pat blogai apsivėlė... nu aš ar turiu vieną variantą minty, bet tn būtų grynai siuvimas....
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 09, 15:49)
Pagaliau turiu ką parodyt ne gėdingo  tongue.gif


Tik tknisaus visą rytą, kol deramai nufotkinau, nes pasirodo žalia spalva labai apgaulingai mėgsta keistis smile.gif

o jau išmyluotos, išglostytos wub.gif
Atsakyti
srauni_upe suprantu, nelygis prisiut, bet jei manai, kad audinys nesilaikys ir isplys, tai bus dar blogiau. As kai darau slepetes su neriniais ar gumelem, jas prisiunu, o poto veliu. Siuvimo zyme visai isnyksta, bet uztat galiu ramiai nakti miegot, ar vaikstant ir ieskant vietos padaryt foto , galiu uz tu gumu pirsta uzkabinus sukt ratus ir tvirtai zinot, kad neisplys. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 09, 15:48)
srauni_upe suprantu, nelygis prisiut, bet jei manai, kad audinys nesilaikys ir isplys, tai bus dar blogiau. As kai darau slepetes su neriniais ar gumelem, jas prisiunu, o poto veliu. Siuvimo zyme visai isnyksta, bet uztat galiu ramiai nakti miegot, ar vaikstant ir ieskant vietos padaryt foto , galiu uz tu gumu pirsta uzkabinus sukt ratus ir tvirtai zinot, kad neisplys.  smile.gif


Išplyšt jis neišplyš, tiesiog vilna toj vietoj kur audinys atrodo baisiai, nusiburbuliuos ir t.t.
Atsakyti