Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(bulaukiux @ 2011 03 04, 18:36)

cia zinai kaip tas pyragas su konjaku.......
gali but vienos taures per mazai, o dvieju jau ir per daug... mirksiukas.gif



QUOTE(kadabra @ 2011 03 04, 18:40)
Juperi, ar gyva dar ? -
velk vyno taure pasistacius - prabangiai

Dielo sdielano...tep i dariau...prabangiai...labai net sakyciau...smotas ozku surio, puse butelkos vyyyniaus...Muza rami ant peties sedejo, su manim kartu kaifavo (norejau rasyt -kaitavo-ale cia ne tas pats, nors kai kam irgi malonumas)...ryt rodysiu vakaro "pavyniavimo" rezultata-reiks nest laukan fotkint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 03 04, 21:21)
kaip sekėsi? Ar pardavei kiek tų tapukų? Per teliką rodė, kad nelabai  perka žmonės.
Dago, man irgi taip buvo pradžioj. Negalima ilgai kočiot su  šablonu. Aš į visas puses pakočioju po 30 kartų ir kerpu skylę šablonui išimti. O tada suki tapuką visaip ir vėl kočioji. Ir ta siūlė nebespėja  susikabint. 4u.gif

as tik 2 poras dejau siandien, tai nei 1 nepardaviau (kolege pardave 1 tepas ir 1 salika), bet vizitiniu isdalinau nemazai.. (cia gal irgi investicija), ryt matysim kai bus daugiau zmoniu, daugiau tapciu, daugiau spalvu biggrin.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus merginos 4u.gif Pasinaudosiu jais siandien nes labai jau norisi kuo tobuliau nuvelt ax.gif Sekmes Kaziuke prekiaujancioms!
Atsakyti
Sveikos, merginos,
labai norėčiau įsijungt į jūsų būrį... Velt pradėjau dar nelabai seniai ir esu visiška savamokslė blush2.gif . Va vis skaitinėju, žiūrinėju nete - kiek visokių grožybių galima padaryt wub.gif . Kol kas vėliau sausuoju būdu - keletą sagių, segtukų mergytėms bei žaisliukus. Ai, dar pieštukinę. Visi darbeliai iškeliavo - ką padovanojau, ką nupirko, visi likę buvo parduoti per dukros mokyklinę kaziuko mugę biggrin.gif . Aišku, kainos nedidelės buvo, bet man dabar svarbiau, kad bent medžiagos kažkiek atsipirktų, biznio iš to nedarau, nes nesu dar labai patyrus vėlime... Dabar sumaniau pabandyt šlapią vėlimą. Pasidariau porą rutuliukų auskarams - na, žiūriu, greičiau ir geriau gaunasi nei sausuoju būdu biggrin.gif . Dabar bandysiu nedidelį kilimėlį...o šiaip mano svajonė nusivelt šlepetes dukrai ir tapukus sūneliui wub.gif . Tai va...gal priglausit ir kokį patarimą duosit, jei reiks? ax.gif

Va čia galiu parodyt savo darbelių:

MANO DARBELIAI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♥Lagūna♥: 05 kovo 2011 - 11:40
QUOTE(♥Lagūna♥ @ 2011 03 05, 12:39)
Tai va...gal priglausit ir kokį patarimą duosit, jei reiks? ax.gif

Va čia galiu parodyt savo darbelių:

MANO DARBELIAI

4u.gif sveika, prisijungus...priglausim, kaip kitaip wink.gif

vakar vakaro "pavyniavimo" rezultatas

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 05 kovo 2011 - 13:06
Juperi, o čia panaudojot medžiagos skiauteles ir siūlus? Nelabai iššifruoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2011 03 05, 14:16)
Juperi, o čia panaudojot medžiagos skiauteles ir siūlus? Nelabai iššifruoju ax.gif

silko audinio skiauteles ir vilnos garbaneles 4u.gif
Atsakyti
Juperi, labai labai simpatiškos thumbup.gif .
Atsakyti
Laguna 4u.gif - grazus darbeliai tavo.

QUOTE(Juperi @ 2011 03 05, 13:54)
vakar vakaro "pavyniavimo" rezultatas


juperiuk, o tau gerai su tuo vyneliu sekasi, sakyk rusi biggrin.gif
grazios laaabai (matai, kai ispiri i uzpakali, atsiprasant, del nesuveltu krasteliu, tai ir kokybe pagereja laugh.gif ) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 05 kovo 2011 - 14:36
QUOTE(kadabra @ 2011 03 05, 15:34)
Laguna 4u.gif  - grazus darbeliai tavo.
juperiuk, o tau gerai su tuo vyneliu sekasi, sakyk rusi  biggrin.gif
grazios laaabai (matai, kai ispiri i uzpakali, atsiprasant, del nesuveltu krasteliu, tai ir kokybe pagereja  laugh.gif4u.gif

Bordeaux mirksiukas.gif
mirksiukas.gif

sita spalvu derinuka labai senai norejau isbandyt- man pilka+rozine+balta= super trio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 05, 12:54)
4u.gif sveika, prisijungus...priglausim, kaip kitaip wink.gif

vakar vakaro "pavyniavimo" rezultatas


Dėkui smile.gif
labai gražus rezultatas wub.gif . Tai čia per vakarą ir padarei "nuo...iki"?

QUOTE(kadabra @ 2011 03 05, 14:34)
Laguna 4u.gif  - grazus darbeliai tavo.


ačiū 4u.gif

Va ką tik nuvėliau įdėkliuką telefonui, džiūsta dabar...žiūrėsim, kaip čia gavosi pirmas blynas. Norėjau paklaust dėl šlepečių (skaičiau kelias temas, bet vistiek noriu pasitikslint):
-ar pakanka pasidaryt šlepetėms (įsispiriamoms) tokį šabloną - apibrėžt pėdą ant medžiagos ir išsikirpt? Ar reikia kažko sudėtingiau? (tą pėdą, kaip suprantu reiktų kokiais 5 cm didesnę daryt iš visų pusių?)
-su kokiu muilu veliat? Skaičiau forumuose, kad yra specialus, bet jo neturiu...dar skaičiau, kad su Tindi gerai - su juo dabar ir bandžiau velt, na lyg ir gavosi... O dar turiu Ringuvos muila vaikiškiems rūbams - gal tas geriau?
- kur perkate lateksą (kad būtų pigiau ir gal mažesnis kiekis, nes man bent jau dabar jo tikrai tik kelioms poroms reiktų, jei tik jos išeis išvis)?
- kodėl kartais veliama naudojant bambukinį kilimėlį, o kartais - burbulinę plėvelę?
(nepykit už klausimus, tiesiog mažas sūnelis neleidžia labai ilgai prie kompo sėdėt, o laisvas jo miego minutes norisi išnaudot darbui, o ne skaitymui blush2.gif Suprantu, kad galbūt geriausia nueit į vėlimo kursus, kur gal viską sužinočiau, bet šiuo metu vėlgi - neturiu kam palikt savo mažio blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(♥Lagūna♥ @ 2011 03 05, 15:47)
Dėkui smile.gif
labai gražus rezultatas  wub.gif . Tai čia per vakarą ir padarei "nuo...iki"?
ačiū  4u.gif


-ar pakanka
-su kokiu muilu veliat?
- kur perkate lateksą
- kodėl kartais veliama naudojant bambukinį kilimėlį, o kartais - burbulinę plėvelę?

Na taip per vakara... geros 2-3 val- ir sioks toks rezultatas smile.gif

bandau atsakyti trumpai:
-pakanka tokio sablono, veliau tik tinkamai iskirpsi...del cm-cia jau vilnos susitraukimo reikalas...pradziai siulyciau apsibrezt maziau (na kol igusi) -kokius 3 cm
-latekso yra mazaseriukas.lt, wool.lt (yra berods po 250 ml)
-burbuline plevele skirta tokiem gaminiam kaip saliai ir kitas ne stipraus suvelimo reikalaujantis veltinukas, su burbulianke ir tapukus pradzioj pakocioji, bet pradzioj...kol reikia svelnaus velimo... veliau jau i darba eina bambukine...


Beje, teisingai darai, kad pradedi nuo smulkiu velinuku...nes buna ir "gudruciu", kurios nenuvele ne vieno kamuoliuko (o boze, boze, kaip as ju nemegstu), ne dekliuko- puolasi prie tapkuciu ir svarku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 05 kovo 2011 - 15:00