Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

raganele, dailios tapkutės wub.gif , o tempai tai nėr žodžių blink.gif
Atsakyti
Raganėle, nugi gražios. bet iš kur tiek sveikatosuser posted image
Atsakyti
Ačiū smile.gif kiek gi čia tos sveikatos vilnai reik, ne akmenis nešiot biggrin.gif man tai labai patiko kaip gavosi močiutiškos bordavos ir visai negaliu žiūrėt į tą atominę žalią - prakirpau tapką o iš vidaus kad švystelėjo mega_shok.gif
Vaje vaje, gi žiūriu lateksas visai prisibaigęs, o draugei reik ryt atiduot tapkes močiutės gimtadienines doh.gif kur čia man jo greičiausiai gaut..
Atsakyti
Man Wool vakar tiesiai i namus pristate lateksa, o reiketu ivertinti tai, kad gyvenu kaimuke salia Kauno biggrin.gif
Dziaugiuosi, nes paskutinem lateksuotom slepetem tai lasiukus vos ne nuo sieneliu rinkau doh.gif .
Atsakyti
raganele o man tai tos su "nuodingu" vidum visai patiko. Skonio reikalas. Sakau gi nera negraziu spalvu. O zmones yra labai skirtingi. Kitus tokios spalvos "veza". Siektiek ir mane tame tarpe... Kartais. biggrin.gif

As vakar B dariau is siurksciavilnes slepetes. Buvau pamirsus, kaip ji plaukus meta ir sunkiai traukiasi. Vienareiksmiskai bute is jos nenoriu velt. Vesiu kaiman vasara. Myliu ta vilna, bet jegos su ja reikia, o sveikatos jau kelinta diena kazko neturiu. verysad.gif Migrenine visa tokia. verysad.gif




srauni_upe karsinys yra karsinys. As sakiau, nors ir atrodo tvirtesnis gaminys, bet tam tikrose vietose greiciau isploneja. Nepergyvenk, nuvelk draugei kitas - is sluoksnos. Isivaizduoju, kaip nepatogu, mano broliene irgi po pusmecio vienoj slepetej skyle isnesiojo ( is karsinio slepetes). Tikiu, kad suvelei gerai tiesiog uztaikei ant kazkokio nepatvaraus karsinio. Seip kiti mano is karsinio darytas virs metu nesioja, o broliene, sako, jei visi batai ties ta vieta pirmiausiai plysta - pirsciukas atsikises vienoj kojoj daugiau. Taigi prastas karsinys + "prastas" nesiotojas - stenkis neimt smarkiai i sirdi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 09, 10:34)
myliu ta vilna, bet jegos su ja reikia, o sveikatos jau kelinta diena kazko neturiu.  verysad.gif Migrenine visa tokia.  verysad.gif


normali busena po mugiu, parodu, kelioniu ir panasiu ivykiu.
pailsesi ir praeis.
as tai laaabai dziaugiuosi pavasariu wub.gif (tik dar silciau galetu buti cool.gif )
Atsakyti
Na velejeles. prasau pagalbos. Visur slepeciu pamokeles kur radau, jos veliamos is sluoksnos, o as noriu velti is karsinio, gal kuri kai velsit galit nufotogafuoti kaip atrodo suklotas karsinys, labiausia domina tos vietos, kur uzsilenkia, pas mane ten atsiveria skyle, matyt mazai karsinio, o jei desiu daugiau, tai toj vietoj bus zenkliai storiau, ar ne? o gal taip ir turi buti? paprotinkit, ka. Is anksto dekinga.
Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2011 03 09, 12:04)
Na velejeles. prasau pagalbos. Visur slepeciu pamokeles kur radau, jos veliamos is sluoksnos, o as noriu velti is karsinio, gal kuri kai velsit galit nufotogafuoti kaip atrodo suklotas karsinys, labiausia domina tos vietos, kur uzsilenkia, pas mane ten atsiveria skyle, matyt mazai karsinio, o jei desiu daugiau, tai toj vietoj bus zenkliai storiau, ar ne? o gal taip ir turi buti? paprotinkit, ka. Is anksto dekinga.


kaip gali buti skyle? juk ir dedi/lenki tam, kad skyliu nebutu. Juk ne viena sluoksni kloji ant sablono. uch kokios bandos gaunasi visa vilna suklojus, tad man sunku isivaizduoti, kad kazkur gali buti skyle.
vat su sluoksna ir pvz.darant kokias kumstinukes, kur eina tik keli sluoksniai vilnos, tai suprantu, neigudus gali ir tu skyliu padaryti, bet su karsiniu ir dar slepetese cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 09, 11:46)
kaip gali buti skyle? juk ir dedi/lenki tam, kad skyliu nebutu. Juk ne viena sluoksni kloji ant sablono. uch kokios bandos gaunasi visa vilna suklojus, tad man sunku isivaizduoti, kad kazkur gali buti skyle.
vat su sluoksna ir pvz.darant kokias kumstinukes, kur eina tik keli sluoksniai vilnos, tai suprantu, neigudus gali ir tu skyliu padaryti, bet su karsiniu ir dar slepetese  cool.gif

na as turbut buvau labai zadna ir to karsinio mazai dejau, nes pas mane bandu nesigavo, tik sumustiniai liesoki smile.gif
Bandysiu riebesnes bandas susikloti, bet vaizdine medziaga nepamaisytu kitu bandu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2011 03 09, 14:17)
na as turbut buvau labai zadna ir to karsinio mazai dejau, nes pas mane bandu nesigavo, tik sumustiniai liesoki smile.gif
Bandysiu riebesnes bandas susikloti, bet vaizdine medziaga nepamaisytu kitu bandu smile.gif


tai, kad daug nesitrukdyti padarom lengviau tongue.gif :
tu klok ir fotografuok, tadu rodyk mum, o mes sakysim kur kas galetu buti geriau 4u.gif


Kukuska007, gausis tau tie batai, ale vilnos negailek, reik suklot apie 200gr, rasau apie, nes nezinau koki dydi gamini 4u.gif . Per toki kieki vilnos tai net ir sablonas nesimatys, kur jau ten skyles...
Atsakyti
Pagaliau turiu ką parodyt ne gėdingo tongue.gif

user posted image

user posted image


Tik tknisaus visą rytą, kol deramai nufotkinau, nes pasirodo žalia spalva labai apgaulingai mėgsta keistis smile.gif
Atsakyti
srauni_upe, tikrai ne geda tokias rodyt bigsmile.gif as apzaveta, taip lygiai ,graziai, tvarkingai suvelta thumbup.gif
Atsakyti