Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 08, 15:49)
Taip išsitepa. Bet gi iš viršaus netepi, lygiai pusė nosies aukščio. Tai realiai matosi labai nedaug. Bet kokių tapkių padas atrodo po kurio dėvėjimo laiko baisiai, ar tai oda, ar guma ant kinietiškų tapkučių.

Srauni upe, o su kuo siuvi odą? Mes vyro broliui su prisiūta oda padovanojom per Kalėdas, neseniai sakė, kad siūlas nudilo. Nors siūlą pirkau turbūt patį stipriausią koks tik būna, specializuotoj siuvimo reikmenų pardoj, kur tuos siūlus gerai išmano...  Dabar apsižiūrėjau savo (sau irgi odą apsiuvau), ir ką gi, žiūriu gabaliukas siūlo jau pradilo.


siūlu,pirkau Dokle, storus. O kiek laiko dar atsiliepimų negavau...
Papildyta:
QUOTE(barric @ 2011 03 08, 16:42)
as irgi uztepu biski i virsu ir nosytes, ir aplinkui, nedaug kokius 5 mm

odos siut nebandziau, o kas del siulu - mano mama turi kazkokiu dar is sovietiniu laiku likusiu "parasiutiniu" siulu, tai tie jau turbut nenudiltu as taip speju, nes islaiko 9 kg berods, tvirti, dar kevlaro siulai kazkokie yra, irgi tvirti


mama parašiutus siuva? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 08, 17:47)
siūlu,pirkau Dokle, storus. O kiek laiko dar atsiliepimų negavau...
Papildyta:
mama parašiutus siuva?  biggrin.gif

ne, jos tevas, mano senelis buvo kariskis tiesiog, tai gaudavo visokio ten gerio
Atsakyti
savo MB nuveliau tapkes ax.gif

user posted image
Atsakyti
saulyte 2, dailūs tapukai. 4u.gif koks įdomus plokščias priekis bigsmile.gif
Atsakyti
Saulyte - labai gražios vyriškos smile.gif o priekiai vistiek prie pėdos prisiderins.

Ačiū visom vakarykščias mano pagyrusiom 4u.gif Šiandien bent dvejas suvėliau, nei už ką nenorėjo veltis ta atominė žalia... vargelis:
user posted image
Atsakyti
ačiū, priekius esu paspaudus , bet manau kai nešios prisitaikys prie kojos, man tai sunkiausia užkulnis, bet jau kažkas gaunasi, su rankom formuoju, jusų visu tapkutes labai gražios, aš mažai laiko turiu vėlimui, tai kai yra tai veliu.
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 03 08, 19:40)
Šiandien bent dvejas suvėliau, nei už ką nenorėjo veltis ta atominė žalia... vargelis:
user posted image

blink.gif blink.gif nu is kur tiek sveikatos? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 08, 18:57)
blink.gif  blink.gif nu is kur tiek sveikatos? doh.gif

nugi porą vaikų išleidau vakar į darželį po 3 mėnesių marinavimo namie lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 03 08, 20:08)
nugi porą vaikų išleidau vakar į darželį po 3 mėnesių marinavimo namie lotuliukas.gif

ohoo... 3-is menesius konservavai energija, o ji pokst ir issove thumbup.gif as jau senstu... pries pora metu, po darbo dar pora poru nuveldavau iki vidurnakcio.... o dabar jau ne vienos verysad.gif
Atsakyti
PO darbo blink.gif kai grįždavau jau niekas neberūpėdavo, tik valgyt ir miegot...
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 03 08, 19:08)
nugi porą vaikų išleidau vakar į darželį po 3 mėnesių marinavimo namie lotuliukas.gif


ai 6tai kame paslaptis biggrin.gif
Nes pas mane tai gerai jei vienas daikta sper tris dienas gaunas biggrin.gif Nes dabar mažoji pradėjo visur eit ir dary bardaką. Nors kartais susitariame smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 08, 20:09)
ai 6tai kame paslaptis biggrin.gif
Nes pas mane tai gerai jei vienas daikta sper tris dienas gaunas biggrin.gif Nes dabar mažoji pradėjo visur eit ir dary bardaką. Nors kartais susitariame smile.gif

turiu ir aš tokį reikaliuką, vakar kaip tik ant stalo išmoko užlipti doh.gif tikra kalnų ožkelė su tuo lipimu, bet pietų ilgai miega tongue.gif
Atsakyti