Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 08, 15:29)
hrrr draugei darytos tapkes nesziotos nuo lapkricio eme ir suplyšo... iš karšinio.. Kažkai tikėjaus kad ilgaiu atlaikys, ne plonos buvo sad.gif

hmm... as dedu per viduri pakulu sluoksneli toki plonyti, tikiuosi, kad suteiks tvirtumo, o siaip dar labai nuo nesiojimo priklauso
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 03 08, 14:34)
hmm... as dedu per viduri pakulu sluoksneli toki plonyti, tikiuosi, kad suteiks tvirtumo, o siaip dar labai nuo nesiojimo priklauso


nu dabar tai darau tapkes iš sluoksnos ir apsiuvu oda, nes netyčia gavau maišą atraižų.... o anos buvo iš karšinio ir tepto lateksu. Negaliu toks šaratanas pasijutau, eisiu i turbų po 20 Lt pardavinėt angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 08, 15:37)
nu dabar tai darau tapkes iš sluoksnos ir apsiuvu oda, nes netyčia gavau maišą atraižų.... o anos buvo iš karšinio ir tepto lateksu. Negaliu toks šaratanas pasijutau, eisiu i turbų po 20 Lt pardavinėt  angel_sadangel.gif

nu nzn, maniskes tapkes is kaarsinio lateksuotas 2 diedai nesioja nuo rugsejo kazkur, kolkas nesiskunde, nzn, reik man gal padevet savas, kai atsils biski, nes turiu plonytes tokias brokines is karsinio ir lateksuotas, pasimatys iskarto, trakst dovanotas tapkes, tiesa is sluoksnos, irgi lateksuotas turiu nuo vasaros ir nesioju irgi, tai nieko joms, tik latekstas apsitryne, bet cia pataisoma
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 08, 15:37)
nu dabar tai darau tapkes iš sluoksnos ir apsiuvu oda, nes netyčia gavau maišą atraižų.... o anos buvo iš karšinio ir tepto lateksu. Negaliu toks šaratanas pasijutau, eisiu i turbų po 20 Lt pardavinėt  angel_sadangel.gif

as nesioju nuo lapkricio- ne nepanasu, kad kur nors ruostusi prakiurti... g.gif
Atsakyti
ai tiesa, dabar ziema tai tokias storules nesioju, gal 1,5 cm storio issiputusias irgi brokines, tai netgi nelateksuotas tasau nuo ryto iki vakaro jau irgi gal nuo lapkricio, bet net nepasakyciau, kad ruosiasi kazkur prasitrint, srauni upe, cia tavo padruzke matyt kur koja buvo ikisus biggrin.gif
Atsakyti
Srauni upe, o karšinys kieno?
Atsakyti
nu tai va... viena draugė mano jau metus tapkes nešioja ir nieko...
Nežinau, gal ką ne taip padariau...

Papildyta:
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 08, 14:49)
Srauni upe, o karšinys kieno?


Oazės
šiaip juo nesiskūsdavau
Atsakyti
Aš tai pastebėjau, kad lateksas ant karšinio tapkių labai įdomiai atsilupinėja, praktiškai su karšinio sluoksniu. Sluoksna taip nedaro, ir dar taip nedaro, kai šlapios yra lateksu užteptos, kažkaip įsigeria vidun tas lateksas, tik baisiai daug susinaudoja. Ir dar lateksu dalį nosytės užtepinėju. Tokios priemonės kažkaip pasiteisina.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 08, 14:56)
Aš tai pastebėjau, kad lateksas ant karšinio tapkių labai įdomiai atsilupinėja, praktiškai su karšinio sluoksniu. Sluoksna taip nedaro, ir dar taip nedaro, kai šlapios yra lateksu užteptos, kažkaip įsigeria vidun tas lateksas, tik baisiai daug susinaudoja. Ir dar lateksu dalį nosytės užtepinėju. Tokios priemonės kažkaip pasiteisina.


as ir ta pastebėjau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 08 kovo 2011 - 14:58
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 08, 15:56)
Ir dar lateksu dalį nosytės užtepinėju. Tokios priemonės kažkaip pasiteisina.

O jum lateksas neišsitepa? nes man murzina toje vietoje kur lateksas pasidaro nesiojant tapkes, taigi, istepta nosyte lateksu nekaip ziuretusi g.gif
Atsakyti
Taip išsitepa. Bet gi iš viršaus netepi, lygiai pusė nosies aukščio. Tai realiai matosi labai nedaug. Bet kokių tapkių padas atrodo po kurio dėvėjimo laiko baisiai, ar tai oda, ar guma ant kinietiškų tapkučių.

Srauni upe, o su kuo siuvi odą? Mes vyro broliui su prisiūta oda padovanojom per Kalėdas, neseniai sakė, kad siūlas nudilo. Nors siūlą pirkau turbūt patį stipriausią koks tik būna, specializuotoj siuvimo reikmenų pardoj, kur tuos siūlus gerai išmano... Dabar apsižiūrėjau savo (sau irgi odą apsiuvau), ir ką gi, žiūriu gabaliukas siūlo jau pradilo.
Atsakyti
as irgi uztepu biski i virsu ir nosytes, ir aplinkui, nedaug kokius 5 mm

odos siut nebandziau, o kas del siulu - mano mama turi kazkokiu dar is sovietiniu laiku likusiu "parasiutiniu" siulu, tai tie jau turbut nenudiltu as taip speju, nes islaiko 9 kg berods, tvirti, dar kevlaro siulai kazkokie yra, irgi tvirti
Atsakyti