Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Sakyčiau čia jau skonio reikalas, nes man būtent tokia forma ir suteikia to naminio jaukumo, ko ir reikia tapkutėms wub.gif . Ir kadangi pati neveliu tapuku, bet tokias vienas kitas sunešiojau su malonumu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 03 07, 16:39)
Sakyčiau čia jau skonio reikalas, nes man būtent tokia forma ir suteikia to naminio jaukumo, ko ir reikia tapkutėms  wub.gif . Ir kadangi pati neveliu tapuku, bet tokias vienas kitas sunešiojau su malonumu  thumbup.gif


dar: jos darbai tikrai turi savo veida, sakyciau sava stiliu.
Atsakyti
Taigi tai ir gerai, kad zmonem patinka skirtingi dalykai. Ir butent grozis yra labai individualu ir subjektyvu. Net kazkas gali "isimylet" i kreivai nukirpta krastuka, nes tai rodo, kad nefabrikinis, o ranku darbo kurinys tai yra.

Sios velejos darbais as zaviuosi, jie tikrai isskirtiniai ir, matosi, kokybiski. Smagu, kai zmogus iesko individualumo ir ji randa. Aisku, ji neskaitys, ka mes rasom, bet vistiek, jei kas perduos, tegu tik geriausius linkejimus. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Man tai faina ta forma, tokios sunkios. Bet čia jau tikrai kaip kam patinka, man net mano vaikai išryškina, kokių tapkių nori (ir būtent formos atžvilgiu).

Aš irgi nedaužau, dabar jau ir nebemėtau, ir net negręžiu. Išskalauju, tiesiog palieku užmerktas kuriam laikui kelis kart, ir ant frotinio rankšluoščio nusivarvėt. Tingiu po kelis kart tuos formavimus atlikinėt, tai kai varvančias pastatau, taip daugiau nieko joms ir nedarau... Ir dar kurpaliai mane pradėjo nervint, iš tikro pėda nėra kaip kurpaliaus forma, pėda daug platesnė ir bukesnė...

Katinyti, ačiū. Kažin ar prisipažintum, jei būtų pasirodę doh.gif . Nors aš dar tik mokausi tai kartais būna ir doh.gif smile.gif
Atsakyti
Tai , kad aš pamačiau vaikščiodama vakare senamiestyje ir tik pro langa blush2.gif .Ir kažkaip topt -ooo su šituo žmogum bendrauju forume thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 07, 15:12)
Šelma tai ne, dar viena drauge atsei.  cray.gif

friends.gif Man vaikams ėst reikia duot ir jei mano darbo valanda kainuoja dešimt litų, nes daugiau prašydama rizikuoju ir jų negaut, tai tegul tek ir kainuoja, pikta, skaudu, bet kito pajamų šaltinio neturiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 03 07, 17:14)
friends.gif Man vaikams ėst reikia duot ir jei mano darbo valanda kainuoja dešimt litų, nes daugiau prašydama rizikuoju ir jų negaut, tai tegul tek ir kainuoja, pikta, skaudu, bet kito pajamų šaltinio neturiu  smile.gif

selma, nepergyvenk, cia juk buvo turgus, o turguj galima ir deretis ir nusileist... nieko cia baisaus smile.gif salonas yra salonas, (nors ir ten galima pasideret), o muge yra muge, i muge galgi labiau verta isstatyt ne vienetinius meno kurinius, o labiau liaudiska produkta, juk taip? smile.gif
Atsakyti
Raganele, gražios thumbup.gif . Jokių pasišiaušimų nematyti. Ir spalvos pavasarinių krokų 4u.gif
O mane ant rudens patraukė...
user posted image
Atsakyti
Priekyje matyt skylės , kad netilpo i kadra tapkutės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .
Tas dekoras man kaip drugeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 03 07, 18:14)
Priekyje matyt skylės , kad netilpo i kadra tapkutės  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .

lotuliukas.gif Netelpa nors ką: tai priekis, doh.gif tai užkulnys nusikerta .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 07 kovo 2011 - 18:52
nu gi gražumas:)
Atsakyti
Zollia, super thumbup.gif is pirmo zvilgsnio pamaniau, kad siuvineta wau wub.gif
Atsakyti