Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(kadabra @ 2011 03 07, 15:47)
Na nezinau, merginos, as bent jau po isplovimo savo tapkiu nedauzau. Juperiuk, tu rimtai taip darai? As tik isplaunu, isgreziu rankom ir tada formuoju/palieku dziuti. Man atrodo, kad nuo to dauzymo kaip tik pasisiaus  cool.gif .
p.s. dar kt.dalykas - kociojant kilimelyje be muilo man atrodo, kad gali burbuliuotis vilna.

as dauzau..gal tai mano metodas- ar paskutinis taskas ant i... kas tiesa-jos tikrai pasisiausia, bet po to pavelus zaliuzej- tie plaukiukai kaip ir vel graziai sugula...
as isdziuvusias tapkutes , jeigu jos labai pasipukave, su puku el. rinkikliu pavalau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 07, 14:47)
Na nezinau, merginos, as bent jau po isplovimo savo tapkiu nedauzau. Juperiuk, tu rimtai taip darai? As tik isplaunu, isgreziu rankom ir tada formuoju/palieku dziuti. Man atrodo, kad nuo to dauzymo kaip tik pasisiaus  cool.gif .
p.s. dar kt.dalykas - kociojant kilimelyje be muilo man atrodo, kad gali burbuliuotis vilna.


aš išvis kočioju tik pradžio, bambuke, nes man taip greičiau nei plėvelėj, o po to jau formuoju rankom, ir negrežiu, o nuspaudžiu lngvai, leidžiu nusibėgt. Ir tas pasišiaušimas priklauso kiek stipriai iš kart suveli, ir dar nuo vilnos piriklauso...
Atsakyti
O po to skalaujat acte? blush2.gif
Atsakyti
biggrin.gif
vienu zodziu - cia kiekvieno velejo reikalas, nes gi rimtai grieztos eigos nera.

Fyja, jeigu darau baltas - silpnam tirpaliuke pamirkau, bet tikrai ne acte. Toks pamirkymas istraukia muilo likucius.
Atsakyti
moteros, radau straipsnį

http://www.moteris.l...nio_renesansas/
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 07, 16:13)

pasaka ! bigsmile.gif akims nesveika i tokius grozius ziuret... mirksiukas.gif o man dar ir sirdis apsalo...rimtai, labai grazu ir kokybiska thumbup.gif o kiek meiles ir silumos ideta thumbup.gif lepioskiu pardavejom- sleptis lotuliukas.gif
Atsakyti
Pazystu ta Gražina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE
Aš savąsias senamiesty laikau,

Mačiau , mačiau thumbup.gif
Atsakyti
Karsinio nepatartina trint dauzyt ir pan. Jis labiau siausiasi jei ji daugiau trini. Sluoksnai patinka, kai ja glostai. Vo tep yr. As kai baigiu slepetes jas isskalauju ir isgreziu kiek turiu sveikatos. Joms suteikta forma vel lengva atgaut isgrezus, kai darbas kokybiskai ir tvirtai suveltas. Kartais pukai, pasisiausimas jei tai dekoro dalis pvz mocheras ar alpaka kokia - man grazu ir jauku. Visa kita nuskutu.


Maciau tuos darbus internete. Grazios spalvos, nuostabus dekoras, bet forma man nepatinka. Dabar su tokios formos sliopkem po namus vaikstau - isbrokavau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 07, 16:34)
bet forma man nepatinka.

labai subjektyvu... man grazu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 03 07, 14:43)
Va košmaras:



man toks košmaras - svajonė lotuliukas.gif
Vienu žodžiu, kaip suprantu - su praktika kiekviena atrnada savąjį būdą, kuris jai geriausias.
O dėl kainų...kai pati pabandžiau ir pamačiau, kiek darbo reikia įdėt (bent jau man kol kas nemažai pastangų prireikė, tikrai ne 2-3 val - ir tai iki idealo dar toli (pvz, kokias mačiau čia jūsų forume wub.gif ), tai manau, kad tokios gražuolės šlepetės - tikrai turi turėt savo kainą... Gal iš šalies ir brangokai atrodo tie 100 Lt 9na, maždaug viduriukas smile.gif ), bet juk kiek meilės ir darbo ten įdėta...Pasižiūriu čia nuotrakų - atrodo gaila net nešiot būtų... Oze vienoj pardėj mačiau - po 130 Lt. Irgi pasirodė, kad daug. Užtat ir nusprendžiau pati pabandyt, kad pirkt nereiktų biggrin.gif . O kai jau pramoksiu - galėsiu ir dovanai kam nors nuvelt...o gal ir parduot smile.gif. Bet šiaip mane "veža" pats procesas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 07, 16:34)
Maciau tuos darbus internete. Grazios spalvos, nuostabus dekoras, bet forma man nepatinka. Dabar su tokios formos sliopkem po namus vaikstau - isbrokavau.  blush2.gif


negali brokuoti del formos, nes kitiems butent gal nepatinka mums patinkanti forma 4u.gif
Atsakyti