Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Šelma tai ne, dar viena drauge atsei. cray.gif
lotuliukas.gif

♥Lagūna♥ nu ir visai neblynai. Kaip pirmos - tikrai saunios ir tokios idomios. Kad spalvos prasimusa ir maisosi - viskas gerai, taip tik idomiau. Lygus krastai, grazus uzkulniukas - ateity netolimoj tikrai bus. thumbup.gif O toks ispiriamas variantas irgi gali but. Savo sunui kitas tik tokias darysiu. Toki grazu uzkulniuka nuzyrino. Nu skyliu ner, bet numyne ir suplojo. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 07 kovo 2011 - 14:12
kažkokia nesąmoninga diena, vėliau riešines, dėliojau jas ilgiausiai iš visų, taip stengiausi, o gavosi toks š.... wacko.gif negana to, prasikirtau šlaunį ir lyg būtų to maža, prisispaudžiau pirštus bash.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 03 07, 15:14)
kažkokia nesąmoninga diena, vėliau riešines, dėliojau jas ilgiausiai iš visų, taip stengiausi, o gavosi toks š.... wacko.gif negana to, prasikirtau šlaunį ir lyg būtų to maža, prisispaudžiau pirštus bash.gif



Oooo kaip nesiseka. Eik lovon, koki filma paziuret. Buna dienu lyg tycia... console.gif Rytoj bus kita diena - kovo 8 flirt.gif
Atsakyti
Jetus vajetus, gal galit patart, tos tapkės gavosi pūkuotos kažkokios, nesuprantu, kas per vilna ten buvo... Gal turit minčių, kaip tuos plaukus nudepiliuot? Gal nukarpyt...
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 07, 15:16)
Oooo kaip nesiseka. Eik lovon, koki filma paziuret. Buna dienu lyg tycia...  console.gif Rytoj bus kita diena - kovo 8  flirt.gif

aga, ryt kvietkiadienis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(raganele @ 2011 03 07, 15:19)
Jetus vajetus, gal galit patart, tos tapkės gavosi pūkuotos kažkokios, nesuprantu, kas per vilna ten buvo... Gal turit minčių, kaip tuos plaukus nudepiliuot? Gal nukarpyt...

nuskust blush2.gif
Atsakyti
Nežinau bet Kaune tai antkainiai visai kitokie. Laisvės al. pardavinėja veltas ir gražias, ir visai kokybiškas tapkes (sakė, nieks neperka) apie 70-80 Lt. Aš savąsias senamiesty laikau, bet ten mūsų santykiai su parduotuve tokie asmeniniai, tai tik mokesčiai papildomi prisideda. Ką aš žinau, man rodos reikia ieškot kur galima atiduot normaliom sąlygom.
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 07, 14:10)
isplaunu, isgreziu, uz vieno galo paemus gerai i vonios krasta padauzau-tada dar bambukiniam pakocioju-isformuoju ir ant radiatoriaus

o kam tau apnert? g.gif


O tai dėkui, aš tai išplovus jau nebedaužiau ir kilimėly nebesukau, galvojau susigadins tik dar labiau doh.gif . dabar žinosiu, kad galima.
O apnert galvojau kraštus - nes nelygūs jie...Bet jaučiu neišeis, nes stora ten. Gal apsiūsiu.

QUOTE(Trakst @ 2011 03 07, 14:12)
♥Lagūna♥ nu ir visai neblynai. Kaip pirmos - tikrai saunios ir tokios idomios. Kad spalvos prasimusa ir maisosi - viskas gerai, taip tik idomiau. Lygus krastai, grazus uzkulniukas - ateity netolimoj tikrai bus.  thumbup.gif  O toks ispiriamas variantas irgi gali but. Savo sunui kitas tik tokias darysiu. Toki grazu uzkulniuka nuzyrino. Nu skyliu ner, bet numyne ir suplojo.  doh.gif


ačiū už palaikymą 4u.gif . Aš dabar gal sau arba vyrui bandysiu, nes sūnus dar mažiukas ir neaišku, kokia jo koja bus prieš kitą žiemą, tai jam jau gal rudeniop darysiu... Bet va vilnos ne kaži kas liko, reik daugiau, nebeišeis dabar niekam šlepetės doh.gif . O Sostinės turgely nesat pirkusios vilnos? kaip ten ji? g.gif

dar klausimas: o kraštus kerpat iškart, kai šabloną išimat ar truputį vėliau?
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 03 07, 15:14)
kažkokia nesąmoninga diena, vėliau riešines, dėliojau jas ilgiausiai iš visų, taip stengiausi, o gavosi toks š.... wacko.gif negana to, prasikirtau šlaunį ir lyg būtų to maža, prisispaudžiau pirštus bash.gif

tai jau geriau nevelt tokia diena smile.gif 4u.gif

laguna - visai man grazios tepces, kaip pirmoms - tikrai labai gut, mano pirmos buvo tikri blynai smile.gif

as kartais apsiuvu krastus, kai labai jau nusikreivinu, bet skyles reik su yla badyt, arba turiu tokia stora labai adata
Atsakyti
Apie nuskutimą čia rimtai? Matyt kokios macheros vilnoj yr, košmaras gavosi vietoj turėjusių būt plonų pavasarinių...
Va košmaras:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 07, 12:38)
musu kaime -uzsideda 80 proc... as siek tiek bijau nesti i ta salona-galerija... stoves stoves, dulkes dulkes... o "kaimuke" ir pirkejo nera tokio gerai mokancio verysad.gif


žiemą ir Vilniuj nelabai kaip perka, nes nėra turistų... Ir gedimino 9 esu mačius kad tos pačios tapkės stovi pusmetį jau...
Papildyta:
Raganele, tavo košmaras nuostabiai gražios
Atsakyti
Na nezinau, merginos, as bent jau po isplovimo savo tapkiu nedauzau. Juperiuk, tu rimtai taip darai? As tik isplaunu, isgreziu rankom ir tada formuoju/palieku dziuti. Man atrodo, kad nuo to dauzymo kaip tik pasisiaus cool.gif .
p.s. dar kt.dalykas - kociojant kilimelyje be muilo man atrodo, kad gali burbuliuotis vilna.
Atsakyti
Ačiū užkošmaro įvertinimą, Srauni upe smile.gif Bet kad perplonos ir dar pūkuotos, bijau dabar atidavinėt daugei, sakys kad jos vilną sugadijau biggrin.gif

Aš išskalavus dar į centifūgą įmetu, ištraukus paformuoju ir tepu lateksą, būna nebedaug likę džiūt.
Atsakyti