Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Siesta jei buvau priejus, tai as su tokiu veltu, dazytu, margu saliku buvau biggrin.gif


Aš Pelenė, as sakyciau vienareiksmiskai is sluoksnos ir dar kuo plonesnes mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(stewie @ 2011 03 07, 11:54)
Mielosios, aš irgi vakar buvau kaziuke, perėjom Gedimino prospektu, po to bais sušalom, toliau nebeėjom...
Ir įspūdis toks: jūs veliate nuostabias ir kokybiškas tapkutes, o tai ką mačiau prospekte-tai tik vienetai gerų tapkyčių(o gaila). Ir tokiose mugėse daugumoje atvejų yra masinis pirkėjas, o jūsų tapkutės ne masiniam, o jau pirkėjui, kuris žino jų vertę, turi skonį ir kuriam negaila pinigėlių jas įsigyti. Tikrai jūsų darbeliai suras savo pirkėją, gal tik reikia išlaukti.
Mugėje užklausiau "Litwol" dėl kainų, tai sakė, kad kainas padidino tik didmenininkams, o mažmenininkams kol kas lieka tos pačios:)



As prospekte stovejau. hihihi.gif
Atsakyti
Gal rimtai meniškiem daiktam vieta salonuose... jo ten kainos kokį 140 siekia, bet beveik pusę gali sudaryti antkainis... Čia irgi faktas.

Aš Pelenė sluoksnos, plonos, švelnios smile.gif Reikės visai nedaug, jei ne ilgas darysi smile.gif bet tiksliai kiek turi pati pajausti.
Atsakyti
kolege kalbejo su moteriske, salono savininke, sake, kad uzsideda 100 proc. antkaini, vadinas, kad salone parduoti uz 140, ji turi is taves paimti uz 70, ir tai turbut pinigus gauni tik po to kai parduoda, vat..
Atsakyti
As prospekte stovejau. hihihi.gif
[/quote]
Aš pažinau gražias "matytas internetines" tapcytes drinks_cheers.gif . Dar pastovėjom, pasigrožėjom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 07, 11:03)
Gal rimtai meniškiem daiktam vieta salonuose... jo ten kainos kokį 140 siekia, bet beveik pusę gali sudaryti antkainis... Čia irgi faktas.

Aš Pelenė sluoksnos, plonos, švelnios smile.gif Reikės visai nedaug, jei ne ilgas darysi smile.gif bet tiksliai kiek turi pati pajausti.



Aciu, bandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 03 07, 11:11)
kolege kalbejo su moteriske, salono savininke, sake, kad uzsideda 100 proc. antkaini, vadinas, kad salone parduoti uz 140, ji turi is taves paimti uz 70, ir tai turbut pinigus gauni tik po to kai parduoda, vat..


taip, daiktai paliekami pagal konsignaciją... Jei parduoda parduoda, jei ne tai ne...
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 07, 12:03)
Gal rimtai meniškiem daiktam vieta salonuose... jo ten kainos kokį 140 siekia, bet beveik pusę gali sudaryti antkainis... Čia irgi faktas.

Aš Pelenė sluoksnos, plonos, švelnios smile.gif Reikės visai nedaug, jei ne ilgas darysi smile.gif bet tiksliai kiek turi pati pajausti.



QUOTE(barric @ 2011 03 07, 12:11)
kolege kalbejo su moteriske, salono savininke, sake, kad uzsideda 100 proc. antkaini, vadinas, kad salone parduoti uz 140, ji turi is taves paimti uz 70, ir tai turbut pinigus gauni tik po to kai parduoda, vat..

musu kaime -uzsideda 80 proc... as siek tiek bijau nesti i ta salona-galerija... stoves stoves, dulkes dulkes... o "kaimuke" ir pirkejo nera tokio gerai mokancio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 07, 12:38)
musu kaime -uzsideda 80 proc... as siek tiek bijau nesti i ta salona-galerija... stoves stoves, dulkes dulkes... o "kaimuke" ir pirkejo nera tokio gerai mokancio verysad.gif

aš savo kaime buvau taip įsūdžiusi doh.gif . Prieš Kalėdas biski pardavė, bet po Naujųjų atsiėmiau viską. O piktas paliko. doh.gif Aš siūliau nupirkt iš manęs ir pačiam užsidėjus savo kainą pardavinėt, tai nesutiko. Sako, man stovės be naudos. O kad mano prekė stovi be naudos? Sako, jam reklamos reikia (tipo su mano tapkėm), kad daigiau žmonių pritraukt. Kaip supykau ir nešiau kudašių iš ten.
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 06, 21:53)
Nu tai ne blyn. Tave priskiriu vistik ne prie liapiosku klases, tai kaina, brungioji, numusineji.



Ir aš numušinėjau blush2.gif Bet aš su pateisinama [priežastimi, tai man galima gal ax.gif unsure.gif
Pavargau siaubingai, tapkes visiškai papigiai pardaviau, tiesiog negalėjau laukti mokesnio kliento, nes pinigų reikia šiandien smile.gif
Atsakyti
Laba diena,
na va, parodysiu pirmą savo blyną:

user posted image


Jau žinau - iškirpau per dideles skyles...ir dar į vidų dėjau vilnos tamsios (vien dėl tvirtumo ir dėl to, kad bijojau, jog neužteks spalvotosios - tai vietom prasimušė spalva... Ir kraštai gražiai neišėjo. Kaip geriau - ar apnert juos, ar "apmėtyt" su adata?
Ir dar klausimas: kai jau išplaunat pabaigoj, tai paliekat tiesiog nuvarbėt ar nuspaudžiat kažkiek? Koks teisingas tas džiovinimas?...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♥Lagūna♥: 07 kovo 2011 - 14:04
QUOTE(♥Lagūna♥ @ 2011 03 07, 15:01)
Laba diena,
na va, parodysiu pirmą savo blyną:

user posted image
Jau žinau - iškirpau per dideles skyles...ir dar į vidų dėjau vilnos tamsios (vien dėl tvirtumo ir dėl to, kad bijojau, jog neužteks spalvotosios - tai vietom prasimušė spalva... Ir kraštai gražiai neišėjo. Kaip geriau - ar apnert juos, ar "apmėtyt" su adata?
Ir dar klausimas: kai jau išplaunat pabaigoj, tai paliekat tiesiog nuvarbėt ar nuspaudžiat kažkiek? Koks teisingas tas džiovinimas?...

isplaunu, isgreziu, uz vieno galo paemus gerai i vonios krasta padauzau-tada dar bambukiniam pakocioju-isformuoju ir ant radiatoriaus

o kam tau apnert? g.gif
Atsakyti
Lagūna, linksmos gavosi biggrin.gif Jei pavyks apnert - vadinasi nedavelta, man na niekaip neįsismeigia vąšiukas, net su yla subadžius sunku. apsiūt gera mintis manau. Kritikuot negaliu, pati vos 2 mėnesius kaip pabandžiau velt...
Šiandien dusinuosi su tapkėm doh.gif įspėju jei kas dar nežinot - aš nežinojau... Paprašė draugė suvelt iš jos turimos vilnos - daugiau taip nedarysiu doh.gif Sugadinau ir savo vilnos ir dieną sugaišau, einu dar bandyt kažkokias lepioškas išspaust...
Atsakyti