Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

labas rytas smile.gif oi, Besijuokianti, as jau isitikinau, kad cia kaip kada, pvz. pas mane visi klausinejo naturaliu spalvu, kad vilna nedazyta butu, o ryskiausias tapkutes nupirko pacias paskutines smile.gif
Atsakyti
OI, mergaitės, jūsų visų tapkutės labai gražios ir tikrai vertos tų 100 litų. Aišku, numuša ūpą, kai rankų darbas taip nevertinamas.
Kas supranta, tikrai niekad nesakys, kad brangu. Arba tas, kuris bandęs velti, jei žino, kiek darbo ir meilės į jas įdėta. Šneku apie kokybiškas, ne apie tuos lateksinius gumuliukus lotuliukas.gif
O dėl spalvų, rožyčių ir t.t , tai čia matyt , koks pirkėjas pasitaiko ir kam ko reikia.
Mano vyras ir sūnus bei žentas labai vertina veltinio tapkes, bet esu girdėjus, kad jas labai mažai kas perka. na nebent 46 išm. Nu bet aš jau tokių tai nedaryčiau. Už tokias ir gauti jau reikia ne 100 g.gif
Atsakyti
Siandien is ryto is dukterecios sulaukiua skambucio- dalinosi ispudziais apie Kaziuka... doh.gif o zinodama, kuo as uziimu-tai kaip jus ten ir buvusios, sake, kad daug tu lateksiniu kuodeliu buvo...sako, ispudis toks, kad tik per nakt priruose tu "veltiniu"
Atsakyti
ai dar prisiminiau - kazkodel labai nemazai klausinejo baltu - net nustebau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 03 07, 11:32)
ai dar prisiminiau - kazkodel labai nemazai klausinejo baltu - net nustebau smile.gif

Gal į ligoninę ruošias gult hihihi.gif
Barric, žinok iš 5 tapkių sunku dar spręst ką perka neina. Iš kokių 30, jau daugmaž ir tai dar su didele paklaida. Žodžiu man iš mano patirties tai buvo nuostabu kokios tapkės paklausios... Kai užsakinėja asmeniškai vėlgi žmogus jau yra ieškantis ir norai būna visai kiti, ne masiniai. Aš kaažkaip mėgstu pasianalizuot kas paklausu... umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 07, 10:43)
Gal į ligoninę ruošias gult hihihi.gif
Barric, žinok iš 5 tapkių sunku dar spręst ką perka neina. Iš kokių 30, jau daugmaž ir tai dar su didele paklaida. Žodžiu man iš mano patirties tai buvo nuostabu kokios tapkės paklausios... Kai užsakinėja asmeniškai vėlgi žmogus jau yra ieškantis ir norai būna visai kiti, ne masiniai. Aš kaažkaip mėgstu pasianalizuot kas paklausu... umn.gif

nu mes arti 20 poru turejom
Atsakyti
siaip man biski buvo liudna, nes zmones, kuriems labiausiai ir reiketu tu tapkyciu - seneliai, invalidai - negali ipirkti ir yra priversti pirkt kaltunus/veltunus uz 20... bet man juk vilnos kainos irgi niekas nenuleidzia ir prarasto laiko nekompensuoja... kelis sykius norejosi kokiai bobulytei net padovanot tas tapkes, taip ziurejo, ciupinejo, matesi, kad zino kas tai yra ir labai nori... labai daug kas pirko "mociutei dovanu"

ai tiesa - ta juoda vilna kuri dazosi, visizinomiskur... - zodziu man sake, kad ji neva dazosi tik veliant ir t.t. - ogi nieko panasaus, pastovejau su savo juodais vailokais is tos vilnos dienele - ir ka jus manot, visos graziosios puikiosios rozines naturalios vilnos dovanines kojines su graziausiais rastais, prima karta apsiautos - sugadintos ko gero negriztamai, ciut neapsizliumbiau, nes bais jos man patiko schmoll.gif taigis nedekit i tapkiu vidu jos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 06, 20:53)
Siesta oi tik nepergyvenk, o dziaukis, kad grazu, o ne kad sake "fui kaip negrau ir dar taip brangu". Krize gi kazkada baigsis  4u.gif
Norejau prisijungt siandien prie tu su garsiakalbiais kur pries kubilizma vaiksciojo.  lotuliukas.gif

Beje, kur stovejai? Kazkaip juokingai smba beveik "kur sedejai" :  hihihi.gif


Ai as irgi kazkaip galvoju, kad zmones po krizes dar nelabai linke pirkti ne pirmos butinybes prekes. Kaziuky daugiau spontaniniai pirkiniai, o musu tapkutes kad isigyti reikia apsispresti, nes daznam lietuviui 80 - 100 Lt nemaza suma.

Mes penkeise bazavomes Maironio gatveje salia VDU studentu muges 4u.gif . Dvi koleges taip pat tapkutemis prekiavo, o dar dvi saliais, pirstinem, riesinem ir veltinio rubeliais. Gal buvai uzsukusi? mirksiukas.gif Nes buvo kelios velejeles prieje, minejo, kad taip pat tapkutes velia ir Kaziuky dalyvauja smile.gif.

QUOTE(Trakst @ 2011 03 06, 21:25)
Pastebejau, kad svarbu net 10 Lt skirtumas siemet Kazy. Perka ne kurini, o preke ir iesko kur pigiau. Nezinau ar aiskiai as cia. Bet daugumai zmoniu tapkes = tapkes, o 100Lt daugiau uz40,  60 ar 80. Tai labai smarkiai pajutau ir ne tik pajutau, bet visas 3 dienas nuolat girdejau.  doh.gif


Visiskai sutinku drinks_cheers.gif , labai muse upa toks pirkeju vertinimas. Uztat pasizadejau daugiau lietuviams jokiose mugese savo tapkiu nesiulyti, nes jiems kol kas to nereikia, o mano ne toks budas, kad siulyti. Kam labai reikia ir kas vertina - susiras ir uzsisakys.
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 07, 08:39)
Siesta, tavo tapkutės labai gražios 4u.gif .

Aciu 4u.gif O kur matei?

QUOTE(barric @ 2011 03 07, 09:32)
ai dar prisiminiau - kazkodel labai nemazai klausinejo baltu - net nustebau smile.gif

Turejau 2 poras baltu ir dar kelias sviesiu tapkuciu, tai kaip tik visi labai bijojo sviesiu, nezino kaip priziureti, galvoja, kad kai tapkes susitepa - jas jau mesti reikia biggrin.gif arba su purvinom vaikscioti, tai kai paaiskini, kad jas ir plauti ir dziovinti galima - visiskai kitaip i tai ziuri.

O bendrai mugeje visiskai kitokiomis tapkutemis domejosi nei internete uzsako.
Atsakyti
Labas rytas,
as cia esu dar naujoke, susizavejau jusu darbais 4u.gif . Pati pradziai noriu nuvelti riesines. Gal galite patarti, is sluoksnos ar is karsinio geriau velti? Kiek mazdaug grmu reikia?
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 03 07, 09:32)
ai dar prisiminiau - kazkodel labai nemazai klausinejo baltu - net nustebau smile.gif

O gal todėl ir klausė baltų, kad neturėjot. Paklausus kainos ir paprašius tokios spalvos, kokios nėra, labai lengvai nueiti šalin ax.gif g.gif
Aš Siestos tapukus veltinis. lt irgi apžiūrėjau. Ir visų kitų, žinoma ax.gif
Atsakyti
Siesta, veltinis.lt mačiau. Be to berods, ir SM rankdarbių skyrely asmeninę temutę mačiau prieš Kalėdas.
Atsakyti
Mielosios, aš irgi vakar buvau kaziuke, perėjom Gedimino prospektu, po to bais sušalom, toliau nebeėjom...
Ir įspūdis toks: jūs veliate nuostabias ir kokybiškas tapkutes, o tai ką mačiau prospekte-tai tik vienetai gerų tapkyčių(o gaila). Ir tokiose mugėse daugumoje atvejų yra masinis pirkėjas, o jūsų tapkutės ne masiniam, o jau pirkėjui, kuris žino jų vertę, turi skonį ir kuriam negaila pinigėlių jas įsigyti. Tikrai jūsų darbeliai suras savo pirkėją, gal tik reikia išlaukti.
Mugėje užklausiau "Litwol" dėl kainų, tai sakė, kad kainas padidino tik didmenininkams, o mažmenininkams kol kas lieka tos pačios:)
Atsakyti