Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos - 22 tema

Labai ieškau RAKTO schemos, esu mačiusi kažkur tokį, bet schemos nemačiau doh.gif
Atsakyti
user posted image

Prasau pagalbos. Pirmame puslapyje "angelai, fejos" osinkose stai tokio paveiskliuko PIRMA-VIRSUTINE schemos dalis neatsidaro. gal kas turite, ar galite pagelbeti? aciu 4u.gif
Atsakyti
VMA krepsinio kamuolys

vikija atvirukas raktas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 birželio 2011 - 10:33
QUOTE(Princesė @ 2011 06 18, 11:55)


Prasau pagalbos. Pirmame puslapyje "angelai, fejos" osinkose stai tokio paveiskliuko PIRMA-VIRSUTINE schemos dalis neatsidaro. gal kas turite, ar galite pagelbeti? aciu 4u.gif



Feicity wisches
Atsakyti
Gal turit šios schemos spalvas?
user posted imageuser posted image

Atsakyti
QUOTE(Trampampaila @ 2011 06 18, 13:07)
Gal turit šios schemos spalvas?


raktas
Atsakyti
Reikia pagalbos 4u.gif

Matot, kaip siuvineju rimciau pirmasyk, nelabai gaudausi kai kuriuose dalykuose blush2.gif . Tai klausimas man iskilo, as l. panasu siuvineju i si metrika http://uodegyte.gall...ch?ph=MIP-cv60S . Kokios spalvos siulu yra viskas issiuvinejama, na sujungiama konturai, kai jau baigiama siuvineti? g.gif Ziuriu siuriu, niekaip nesuprantu doh.gif na, lyg tamsus, bet tikrai ne juodas g.gif tai kokia spalva?
Atsakyti
Gal kas nors turite sio paveiksliuko kokybiska schema?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 06 18, 13:32)

Man vis kažką kitą atidaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2011 06 18, 19:00)
Reikia pagalbos  4u.gif

Matot, kaip siuvineju rimciau pirmasyk, nelabai gaudausi kai kuriuose dalykuose  blush2.gif  . Tai klausimas man iskilo, as l. panasu siuvineju i si metrika http://uodegyte.gall...ch?ph=MIP-cv60S . Kokios spalvos siulu yra viskas issiuvinejama, na sujungiama konturai, kai jau baigiama siuvineti?  g.gif Ziuriu siuriu, niekaip nesuprantu  doh.gif  na, lyg tamsus, bet tikrai ne juodas  g.gif tai kokia spalva?


kur visos spalvos pacioje lenteles apacioje nuorodyta kokia spalva konturus siuvineti,konturai siuvinejami po viso darbo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 birželio 2011 - 19:39
sveiki, reikalinga schema kur vaikinukas apkabines mergina per veida. suo sudraske tai skubiai ieskau. asta_prot@yajoo.co.uk aciu
Atsakyti
QUOTE(etaeta @ 2011 06 18, 18:34)
Gal kas nors turite sio paveiksliuko kokybiska schema?
user posted image




sveikos, meginos,

man uztektu ir tu kampu schemos, kur vijokliai apsivije smile.gif, tad jei turite nors ir neitin aiskia schema - prasau - pasidalinkite smile.gif
Atsakyti