Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos - 22 tema

QUOTE(zhemaituke @ 2011 06 04, 00:37)
Ieskau sio namuko spalvu rakto, prie schemos yra, bet surasyta be numeriuku, gal kuri turi numeriukus? Aciu


raktas
Atsakyti
gal kam pravers http://www.krestikom.../schems/people/
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 05 29, 16:15)


Sveikos,

Gal kas galetumet issiuvineti man metrikiuka su siuo meskuciu. Info laukiu az.
Atsakyti
Uodegyte gal turi butent sio namuko kur ieskau schemos rakta, nes kur tu davei nelabai atitinka... Arba gal tu turi visa schema.... Aciu


Atsakyti
QUOTE(Arizona @ 2011 06 04, 16:00)
Sveikos,

Gal kas galetumet issiuvineti man metrikiuka su siuo meskuciu. Info laukiu az.

cia i siuvinejimo kryzeliu tema jums,cia schemu paieska 4u.gif



QUOTE(zhemaituke @ 2011 06 04, 17:40)
Uodegyte gal turi butent sio namuko kur ieskau schemos rakta, nes kur tu davei nelabai atitinka... Arba gal tu turi visa schema.... Aciu

rasom i az 4u.gif

schema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 04 birželio 2011 - 19:24
Ieskau rugiageliu vazoje... Gal kuri turi? Nes kur ieskau tai tik pavienes arba labai mazas ir lengvas paveiksliukas... Aciu
Atsakyti
Sveikos mergaitės gal galite man padėti?! Brolis sugalvojo pirštis savo draugei ir prašo ką nors pasiuvinėti, kad galėtu žiedelį prisiūti prie jo... Gal kuri esate ką nors panašaus mačiusi... Niekaip nesugalvoju kas tai galėtų būti...
Atsakyti
graziai atrodytu sirdutes formos pagalvele su kaspiniuku... As tai nedarius ir neturiu schemu, bet pirmam puslapyje turetum kazka panasaus rasti... Arba gali kad ir sirdute su pereinamais siulais issiuvinet ir po ja pririst ziedeli ir iremint be stiklo....
Atsakyti
KOMENTARAI NERAŠOMI !
Atsakyti
QUOTE(Inga:) @ 2011 06 06, 14:27)
Sveikos mergaitės gal galite man padėti?! Brolis sugalvojo pirštis savo draugei ir prašo ką nors pasiuvinėti, kad galėtu žiedelį prisiūti prie jo... Gal kuri esate ką nors panašaus mačiusi... Niekaip nesugalvoju kas tai galėtų būti...

ieikit

user posted image
user posted image
Atsakyti
gal galit padet... radau ieskoma paveiklso schema osinkoj 128 psl. paciam gale... ten rugiageles vazoje, bet man neatsisiuncia, gal galit kas nors pas save parsisiust ir po to man... busiu labai dekinga uz pagalba....

Papildyta:
http://club.osinka.r...677?&start=1905

stai adresas
Atsakyti
Gal kas turit siu groziu schemutes? Foto pasiskolinta ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mingomi: 06 birželio 2011 - 19:10