Įkraunama...
Įkraunama...

5-as mėnuo

QUOTE(Fiesta10 @ 2011 03 19, 16:17)
"Naujo maisto kiekį didinkite palaipsniui. Pradėkite nuo 10-15 g, kasdien tą  kiekį didinkite po vieną šaukštą iki 125-150 g. Nuo 6 mėn. tiršto maisto porciją jau padidinkite iki  200 g." - http://www.hipp.lt/?page_id=50

Paieškokit rimtesnio informacijos šaltinio, ne tyrelių gamintojo puslapio. Dabar rekomenduojama primaitinimą pradėt nuo 6mėn, aišku, yra ginčų, nuo ko, daržovių ar kruopų, pradėt, kada įvest mėsą ir kt produktus. Bet taip anksti ir daug, kaip mus maitino, neberekomenduoja dėl objektyvių priežasčių.

Atsakyti
QUOTE(raketa @ 2011 03 20, 09:24)
O iš daržovių tai aš darau tokias tyreles: bulvytė-burokėlis-morkytė; moliūgas-bulvytė-morkytė (pati mylimiausia tyrelė); cukinija-kalafijoras-bulvytė; morkytė-bulvytė... Dar galima su pankoliu, bet dar nedariau 4u.gif


Kaip tik dabar galvojau ka virti mazylei pietums smile.gif

GiedrėM viska darau kaip sako musu pediatre, mums patare primaitinti nuo 5 menesiu. Manau jai jau neuztekdavo pieno, ir del to blogai miegojo, o dabar geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maskanyte @ 2011 03 19, 12:32)
Matai tik db jusu nebeguli,o musu tik lauke guli vezimuki,bet jau gulimam nebetelpam,jau prasysim tecio kad surinktu sportinuka ax.gif  lotuliukas.gif

O tai kur dar, jei ne lauke vaikas turi guleti vezimuke? g.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Fiesta10 @ 2011 03 20, 08:04)
Kaip tik dabar galvojau ka virti mazylei pietums  smile.gif

GiedrėM  viska darau kaip sako musu pediatre, mums patare primaitinti nuo 5 menesiu. Manau jai jau neuztekdavo pieno, ir del to blogai miegojo, o dabar geriau  4u.gif

O as savo vaikui dar nei karto nieko nedaviau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2011 03 20, 15:21)
O tai kur dar, jei ne lauke vaikas turi guleti vezimuke?  g.gif  blush2.gif
Papildyta:

O as savo vaikui dar nei karto nieko nedaviau  blush2.gif


Tai spesit dar duoti smile.gif jeigu daktare nieko neminejo,pradesit ragaut nuo 6 men. smile.gif . Pvz.mano draugei, kuri maitino MP sake pradeti primaitinti nuo 4 menesiu, kiekvienas vaikas individualus 4u.gif

O maniske miega balkone vezimuke ax.gif Ir visa ziema taip pramiegojo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiesta10 @ 2011 03 20, 12:31)
Tai spesit dar duoti  smile.gif  jeigu daktare nieko neminejo,pradesit ragaut nuo 6 men.  smile.gif . Pvz.mano draugei, kuri maitino MP sake pradeti primaitinti nuo 4 menesiu, kiekvienas vaikas individualus  4u.gif

O maniske miega balkone vezimuke  ax.gif Ir visa ziema taip pramiegojo  smile.gif

Musu daiktarai UK nieko nesako ax.gif
Papildyta:
Oi, gi nepasigyriau, mano mazylis jau bando kojyte kisti i burna thumbup.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiesta10 @ 2011 03 20, 15:31)
Pvz.mano draugei, kuri maitino MP sake pradeti primaitinti nuo 4 menesiu, kiekvienas vaikas individualus  4u.gif

Jei siūlo primaitint anksčiau, tai turėtų būti priežastis, pvz.: lėtai auga svoris, per mažas hemoglobinas ir pan. Arba skirtingos gydytojos laikosi skirtingo senumo rekomendacijų.
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2011 03 20, 15:35)
Musu daiktarai UK nieko nesako  ax.gif
Papildyta:
Oi, gi nepasigyriau, mano mazylis jau bando kojyte kisti i burna  thumbup.gif    blush2.gif

Chi mano maziulis ir jau kisa kojytes pirstukus i burnyte,bet jam skonis nepatinka,vis raukosi. Vakar vakare galvoju paziuresiu ar tik dantukas nesikala,mat irzlus ir nei is sio nei is to pradejo verkti ir taip net spiegdamas su asarytem. Tai galiu parasyti jog prasikale mums pirmas dantukas thumbup.gif wub.gif db lauksiu kada islys,tai mamytei ziaugsmo buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aha, čia tai smagus vaizdelis su tais kojyčių pirštukais thumbup.gif Aš kartais savo mergytei su jos kojytės pirštuku paliečiu nosytę, tai ji tiek pradeda juoktis, kad net mane užveda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raketa @ 2011 03 20, 14:07)
Aha, čia tai smagus vaizdelis su tais kojyčių pirštukais thumbup.gif Aš kartais savo mergytei su jos kojytės pirštuku paliečiu nosytę, tai ji tiek pradeda juoktis, kad net mane užveda lotuliukas.gif

biggrin.gif mano dar ne toks lankstus vaikas, bet vis laukiu, laukiu
Atsakyti
SVEIKOS, kaip su alergija maistu, ar kas pajaute jau? Mano drauges labai alergiskas...... Paraudes uzpakalis tai alergijos pozymis...........Mums 5 men. esam sveikos tai uztenka MP......... O prisivalgyt manau dar spes......
Atsakyti
QUOTE(ligita123 @ 2011 03 21, 10:45)
SVEIKOS, kaip su alergija maistu, ar kas pajaute jau? Mano drauges labai alergiskas...... Paraudes uzpakalis tai alergijos pozymis...........Mums 5 men. esam sveikos tai uztenka MP......... O prisivalgyt manau dar spes......

As nezinau kas cia buvo atsitike, bet viena diena staigiai isbere vaiko uzpakaliuka ir taaaip stipriai, kad net odyte buvo nusilupus, raudoni plemai buvo. doh.gif Bet nusipirkom tepaliuka ir po keliu dienu praejo tas baisumas, aisku,kad yra kazkiek, bet vis gydom, gydom. Taip ir likau nesupratus nuo taip atsitiko.
Atsakyti
QUOTE(ligita123 @ 2011 03 21, 13:45)
SVEIKOS, kaip su alergija maistu, ar kas pajaute jau? Mano drauges labai alergiskas...... Paraudes uzpakalis tai alergijos pozymis...........Mums 5 men. esam sveikos tai uztenka MP......... O prisivalgyt manau dar spes......

Gali būti vadinamoji netikra alergija. Tai kažkokių medžiagų netoleravimas dėl nebrandaus žarnyno. Jei maitinamas vaikiukas MP, reiktų mamai peržiūrėt savo racioną. Mano sūnų buvo išbėrę apie 2-3mėn, bet veiduką, atsisakiau pieno produktų, dabar vartoju jų minimaliai: sviestas ant duonos, pieno į kavą, varškės ar sūrio retai ir po nedaug. Kartu daviau gerųjų bakterijų, tai gali padėt žarnynui. Mūsų atveju dar ir pilvuko pūtimą sutvarkė.
Atsakyti