Įkraunama...
Įkraunama...

5-as mėnuo

Jo, mano mažylė tikra padauža pas mus biggrin.gif Tikra linksmuolė, pamačiusi brolį krykščia baisiausiai.
Mano mergytė su kaire rankyte mojuoja į visas puses, o prieš užmiegant irgi kartais save prabudina doh.gif Be to dar ir tas sosiuko išiminėjimas iš burnytės pastovus, tai jau kartais net nesmagu, niekaip susikaupt ir užmigt negali, guli jau snaudžia, o rankytė tarsi ne jos būtų, šast sosiuką iš burnos, o kai prabunda atgal įsideda ir taip ilgai ilgai žaidžia wub.gif
Atsakyti
Sveikutes,na mes pagaliau ismokom vartytis,jau atsigulia ant soniuko ir ant pilviuko,tik poguldau ji iskart verciasi ant pilvuko,truputi paguli ir pradeda nervintis nes atgal dar nemoka atsiversti smile.gif Dar pastoviai sako buuu visa apsiseiliavus lotuliukas.gif Jau pati pasiima zaisliukus,zaidzia,zodziu kasdien tampa vis protingesne wub.gif
Atsakyti
O valgom kolkas tik mamos pienuka 4u.gif
Atsakyti
sveika! norejau paklausti kas kiek laiko duodi tyreles? kiek kartu per diena? tarp maitinimu? priesh ar po? maitinu ish buteliuko va duodu kartais obuoliu tyreles rytais,bet kazkaip poto sunkiai jam kakutis darosi..sad.gif patark prasau,aciu labai!
Atsakyti
QUOTE(vedastas @ 2011 03 17, 19:37)
sveika! norejau paklausti kas kiek laiko duodi tyreles?  kiek kartu per diena? tarp maitinimu? priesh ar po? maitinu ish buteliuko va duodu kartais obuoliu tyreles rytais,bet kazkaip poto sunkiai jam kakutis darosi..sad.gif patark prasau,aciu labai!

Labuka 4u.gif Vaisines tyreles duodu as rytais,visada po MP,nes jai pries tai poto MP nevalgo schmoll.gif ,o darzoviu tyrele per piet. Vaisines tyreles gali pamaisyt,as tai jai matau kad sunku tustintis tai duodu slyvu tyreles ir viskas buna ciki ax.gif O tustinimasis skiriasi kai pradedam damaitinti.
Atsakyti
QUOTE(maskanyte @ 2011 03 14, 10:36)
Sveikos mamytes 4u.gif  Turiu klausimeli. Mano mazasis pabirutis per miegus,vis su rankyte dauzo sau per galvyte,kazi kas jam yra g.gif ,is pradziu galvojau kad gal ka sapnuoja,bet tai jau tesiasi kelinta naktis,aisku neistisai, bet pagrinde i ryta.



Mums dar tik keturi mėnesiukai, bet mes taip pat vargstam su rankytėmis, jau miegam su kepuryte ir pirštinytėm, kadangi su nagiukais drasko galvą. Kerpu vos ne kiekvieną dieną, bet vistiek su nagiukais prabusdamas apsidrasko kaktą ir pakaušiuką doh.gif
Atsakyti
Pas mus panaši problemytė atsirado, ji pradėjo rauti sau plaukus doh.gif Pas ją iš nugarytės yra ilgi plaukiukai (ilgesni nei ant viršugalvio), tai ji rankyte juos susiranda, suima ir traukia, bijau, kad apsipešios doh.gif Nors kolkas dar kuokštų neišrauna, bet vaizdelis tai blink.gif
Atsakyti
Mano vaikas nebenori buti vezimuke verysad.gif paguldytas rekia baisiausiai, kol nepaimi ant ranku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2011 03 19, 14:31)
Mano vaikas nebenori buti vezimuke  verysad.gif  paguldytas rekia baisiausiai, kol nepaimi ant ranku  doh.gif

Matai tik db jusu nebeguli,o musu tik lauke guli vezimuki,bet jau gulimam nebetelpam,jau prasysim tecio kad surinktu sportinuka ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiesta10 @ 2011 03 15, 15:14)

Kas jums patarė tokiam mažam vaikiukui duoti tiek daug papildomo maisto per dieną? Dar stebitės, kad išbertas. Bėrimas rodo, kad žarnynas dar nepasiruošęs tokiam kiekiui.Siūlau truputį pristabdyt, kad vaikui neįvarytumėt tikros alergijos. Ir dar. Špinatai turi oksalo rūgšties, ji nevisai subrendusiems inkstukams yra pavojinga.

Kažkas rašė (pamiršau niką) kad jau duoda grūdų košę. Nu atleiskit, taip ir kyla pirštas prie smilkinio pasukiot.
Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2011 03 19, 15:48)
Kas jums patarė tokiam mažam vaikiukui duoti tiek daug papildomo maisto per dieną? Dar stebitės, kad išbertas. Bėrimas rodo, kad žarnynas dar nepasiruošęs tokiam kiekiui.Siūlau truputį pristabdyt, kad vaikui neįvarytumėt tikros alergijos. Ir dar. Špinatai turi oksalo rūgšties, ji nevisai subrendusiems inkstukams yra pavojinga.




Spinata valge tik viena karta, ir tai labai mazai idejau. O del kiekio man daktare pasake duoti tiek kiek suvalgys(nuo 130 ml.), aisku pradejom nuo saukstelio, taip ir daejom iki 140 ml unsure.gif . Gal jus ir teisi, bandysiu sumazinti kieki.

"Naujo maisto kiekį didinkite palaipsniui. Pradėkite nuo 10-15 g, kasdien tą kiekį didinkite po vieną šaukštą iki 125-150 g. Nuo 6 mėn. tiršto maisto porciją jau padidinkite iki 200 g." - http://www.hipp.lt/?page_id=50

Ir tikrai niekas nenori nieko blogo padaryti savo vaikeliui...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fiesta10: 19 kovo 2011 - 15:24
Dėl maisto kiekio Fiesta10 yra teisi, aš savo mergytę irgi jau vieną kart per dieną maitinu daržovių tyrele, gydytoja sakė, kad tokio amžiaus leliukai turi suvalgyti nuo 120ml iki 140ml. Tik dėl kruopų, tai man sakė, kad kai jau priartėsim 6mėn. galima po trupučiuką pradėti duot. O iš daržovių tai aš darau tokias tyreles: bulvytė-burokėlis-morkytė; moliūgas-bulvytė-morkytė (pati mylimiausia tyrelė); cukinija-kalafijoras-bulvytė; morkytė-bulvytė... Dar galima su pankoliu, bet dar nedariau 4u.gif
Atsakyti