Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

QUOTE(Jei @ 2012 07 01, 16:51)
Vėl ateinu su klausimu  smile.gif  Pradėjau stalui, spintos durims rinktis spalvą, tai pardavėjas mane subalamutino  g.gif  Aš galvojau pirkti sienų, vandens pagrindo dažus (sadolin, tikurila ar pan.), tačiau pardavėjas sako, kad baldams yra specialūs  unsure.gif  Nieko apie tokius nežinau... Dažiau mažesnes smulkmenas: dėžes, kėdę tai su sieniniais, nulakavau po to ir nieko, tiko ir lipo ir gražiai atrodo.  O tai kaip jūs darote? Kokiais dažais dažote?

Manau, konsultantas negalvojo, kad lakuosit. Kaip suprantu, baldams dažai yra tvirtesni.
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2012 07 04, 20:13)
Manau, konsultantas negalvojo, kad lakuosit. Kaip suprantu, baldams dažai yra tvirtesni.



Aš jam sakiau, kad lakuosiu, bet supratau, kad jis nieko apie tai negirdėjęs smile.gif bet aš manau, kad tai ir suprantama, juk negali gi pardavėjas visko žinoti. Jo pareiga konsultuoti apie dažus, jų paskirtį, bet ne apie baldų restauravimą biggrin.gif
Atsakyti
Gal šioje temoje rasiu atsakymą ax.gif Nemačiau,kad tokia yra smile.gif

QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 07 03, 12:32)
Sveikos restauratorės  smile.gif

Įsigijom seną komodą su veidrodžiu. Ji pagražinta štai tokiais ornamentais. Planuoju aš ją perdažyt baltai, bet noriu kad ornamentas liktų iškilus. Kaip gražiai nušveisti?
Esu UK, neturiu žalio supratimo apie naudojamas priemones, tik švitrinį įsigijau. Ką toliau daryti?

user posted image

Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 07 05, 09:51)
Gal šioje temoje rasiu atsakymą  ax.gif Nemačiau,kad tokia yra  smile.gif

Sveiki,
aš truputį pašiauščiau su švitriniu, labai krupščiai dulkes po šveitimo nuvalyčiau ir dažyčiau. Tie ornamentai neturėtų pradingti po dažymo. Tik dažus reikia gerai paskirstyti, nepridažyti storai iš sykio. Geriau dažyti ploniau du - tris kartus (reikia nudažius palaukti kol pradžius), negu vieną kartą storai. Nes apvarva dažai, nubėga - susigadina vaizdas. Nesirinkčiau blizgių dažų, nes esu taip dažiusi seną medinę spintelę. Nepatiko, todėl šveičiau kampus su švitriniu ir nudažiau bespalviu matiniu laku. Kampus šveisdama išgavau sendinimo efektą (čia kažkuri mama buvo įdėjus savo patarimus, kaip sendinti), o matinis lakas panaikino blizgesį. Bet su šitais dalykais reikia atsargiai: kai perdažytą baltais dažais ploštinę spintelę nulakavau tuo pačiu laku, kažkodėl dažai vietomis "suvirė", t. y., susiraukšlėjo. Teko nušveisti. Turbūt viskas nuo dažų priklauso arba dažai dar nebuvo gerai išdžiūvę g.gif
Čia mano nuomonė, o aš nesu profesionalė. Esu tik kai ką perdažius sau. Gal merginos patars ką nors išmintingiau.
Gražus pas daiktas turėtų pas Jus gautis wub.gif
Atsakyti
Padarysiu foto visos, kai vaikai žaislus nukraus nuo jos doh.gif

Noriu dabar madingo Shabby chick stiliaus, mano kambaryje labai derėtų biggrin.gif Pats stalviršis rudas -riešuto spalvos. Visa kita baltą, o ornamentas pašveistas, kad pro baltą spalvą išlystų mediena.

Bandau ieškot info kuom man reikėtų visa tai atlikt, bet čia tiek visokių priemonių, kad nesuprantu kam ką naudot ir ko nereikia. Nuo amerikės viskas skirias unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 07 05, 11:20)
Padarysiu foto visos, kai vaikai žaislus nukraus nuo jos  doh.gif

Noriu dabar madingo Shabby chick stiliaus, mano kambaryje labai derėtų  biggrin.gif Pats stalviršis rudas -riešuto spalvos. Visa kita baltą, o ornamentas pašveistas, kad pro baltą spalvą išlystų mediena.

Bandau ieškot info kuom man reikėtų visa tai atlikt, bet čia tiek visokių priemonių, kad nesuprantu kam ką naudot ir ko nereikia. Nuo amerikės viskas skirias  unsure.gif


As siaip siulyciau naudoti kokybiskus vandens pagrindo dazus (akrilinius galiu rekomenduoti pirkti tikkurila dazus pvz joker, nes jie neblizgus ir labai lengvai dengiasi ypac pradedanciajam, be to namu salygomis svarbu kad neturi kvapo ir greit dziuna) nes jei noresite siek tiek pasveisti, tai su akriliniais butent geriausiai ir gaunasi shabby efektas mirksiukas.gif o jau paskui kai viskas nudazyta ir norimos vietos pasveistos tai belieka tik nulakuoti kazkokiu atsparesniu laku. As pvz megstu naudoti valtims/jachtoms skirta laka, nes jis itin atsparus dregmei, bet jis dazniausiai buna blizgus, tai jau pasiieskokite savo nuoziura matinio ar pusiau matinio smile.gif
Atsakyti
Gal kas patars kur man Vilniuj butu galima senos lempos medziagini gaubta pervilkt nauja medziagyte.
p.s. pati tikrai nesugebesiu, reik ismanancio zmogaus 4u.gif
Atsakyti
Ne visai į temą, bet kadangi yra tema tik apie minkštų baldų atnaujinimą, tai paklausiu čia.
Ar įmanoma kaip nors nebrangiai panaikint tokį defektą?
user posted image
Ar geriau galvos nelaužyt ir naują (už +/- 190 Lt) pirkt?
Atsakyti
Borzika, yra tokiu storesniu juosteliu, kur baldus laminuoja, manau tiktu, reikia tik spalva tinkama atrinkti ir su lygintuvu priklijuot 4u.gif Dar yra visokiu vasku, beicu, bet gal ne tokiam dideliam defektui 4u.gif Ai ir siaip galima visokiu pribumbasu prigalvoti, kad ir nerta juostele per visa ilgi priklijuoti, kaip dabar ant krepseliu daro blush2.gif
As naujo neimciau, nes ir sitas visai geras, reikia tik fantazija pasitelkti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos
Gal žinote kur Vilniuje galima kokybiškai ir ne už kosminę kainą atnaujinti kėdes, medines lentynas ir medines taburetes. Pati to nepasidarysiu, tai ieškau kas padarytų.
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 07 22, 23:07)
Borzika, yra tokiu storesniu juosteliu, kur baldus laminuoja, manau tiktu, reikia tik spalva tinkama atrinkti ir su lygintuvu priklijuot 4u.gif Dar yra visokiu vasku, beicu, bet gal ne tokiam dideliam defektui 4u.gif Ai ir siaip galima visokiu pribumbasu prigalvoti, kad ir nerta juostele per visa ilgi priklijuoti, kaip dabar ant krepseliu daro blush2.gif
As naujo neimciau, nes ir sitas visai geras, reikia tik fantazija pasitelkti 4u.gif

Ačiū už patarimus aciuks.gif Bet aš pati to nesugebėčiau padaryt blush2.gif Neturiu gyslelės tam sad.gif Tada reik ieškot, kas tuo užsiima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 07 24, 10:26)
Ačiū už patarimus aciuks.gif Bet aš pati to nesugebėčiau padaryt  blush2.gif Neturiu gyslelės tam sad.gif Tada reik ieškot, kas tuo užsiima ax.gif

O jeigu jam pasiūti tokia pagalvėlę? tai ir uždengtų šitą defektą ir atsisėsti batus maunantis būtų galima bigsmile.gif

user posted image

Tuo pačiu noriu paklausti gal žinote kur Vilniuje aptraukia sagas medžiaga?
Atsakyti