Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

grazus kreslas bigsmile.gif
Gal tu porankiu apskritai nereik? g.gif mano galva tai nera jie praktiski, greit issimurzina ir realiai nelabai naudojami unsure.gif pakalbekit su restauruojanciu medine dali, galetu nuimti juos.
Siaip kreslas atrodo puikios kokybes, tik gobelena nebutu sunku pakeisti, as tikrai lengvai pati padaryciau, kitam sunku pasakyt. Is esmes tas baldu pertraukinejimas nera sunkus ar sudetingas, tik kantrybes tereikia.
Tik prishaudyt turbut reiketu tackeriu, o paskui sukalt dekoratyvinius vinukus kad paslepti sasagas. bent jau as taip patarciau daryt unsure.gif Medziaga gi pasimatuokit kiek jos senos yra naujos ne ka daugiau reikes, po kelis centimetrus is krastu daugiau. Na, ir zinoma, kad sukirpt normaliai iseitu, nereiktu durstyt.
Yra siaip lenteles padarytos:
user posted image
pagal jusu kreslo tipa, apie 2,5 kv metro reiketu g.gif bet apsiskaiciavus tiksliai gal kiek dar 'sutaupytumet' unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 07 kovo 2014 - 12:26
QUOTE(uups @ 2014 03 07, 12:22)
grazus kreslas  bigsmile.gif
Gal tu porankiu apskritai nereik? g.gif  mano galva tai nera jie praktiski, greit issimurzina ir realiai nelabai naudojami  unsure.gif  pakalbekit su restauruojanciu medine dali, galetu nuimti juos.
Siaip kreslas atrodo puikios kokybes, tik gobelena nebutu sunku pakeisti, as tikrai lengvai pati padaryciau, kitam sunku pasakyt. Is esmes tas baldu pertraukinejimas nera sunkus ar sudetingas, tik kantrybes tereikia.

Dekui 4u.gif
Porankiu reikia ir neina nuimt, nes atlosas atsilenkia ir po porankiais yra mygtukas. Gal tada reiks bandyt patiems. Dar noriu patarimo- ar tiktu atnaujinant medine dali daryti sviesia? Ar tiktu stilius? Dar tik reiks ta prisaudymo iranki isigyt.

O gal kas patartumet kur Kaune gobeleno ieskot be dubingiu pard? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trikse @ 2014 03 07, 14:21)
Dekui  4u.gif
Porankiu reikia ir neina nuimt, nes atlosas atsilenkia ir po porankiais yra mygtukas.  Gal tada reiks bandyt patiems. Dar noriu patarimo- ar tiktu atnaujinant medine dali daryti sviesia? Ar tiktu stilius? Dar tik reiks ta prisaudymo iranki isigyt.

O gal kas patartumet kur Kaune gobeleno ieskot be dubingiu pard?  4u.gif


man tai viskas tiktu g.gif ir sviesi, ir tamsi, ir melyna, ir raudona unsure.gif
ziurekit kas jums namie tinka.
pasidairykit cia ikvepimui:
http://www.betterafter.net/?s=chair
rasit ir panasiu i savishke, gal kils kokiu minciu 4u.gif

kai buvau kaune vasara, maciau Zhukausko gatvej eiguliuose iskaba ant pastato apie gobelenus kabojo, bet uzejus nebuvau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Trikse @ 2014 03 07, 16:21)
Dekui  4u.gif
Porankiu reikia ir neina nuimt, nes atlosas atsilenkia ir po porankiais yra mygtukas.  Gal tada reiks bandyt patiems. Dar noriu patarimo- ar tiktu atnaujinant medine dali daryti sviesia? Ar tiktu stilius? Dar tik reiks ta prisaudymo iranki isigyt.

O gal kas patartumet kur Kaune gobeleno ieskot be dubingiu pard?  4u.gif


Audejo audiniuose ir Litenoje, abu salonai savanoriuose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indrux: 07 kovo 2014 - 18:33
Laba diena,
ar yra LT pirkti vaško baldams/medžiui? Norėčiau nuvaškuoti stalą.
Mano vaško paieškos buvo nesėkmingos: Senukuose tik maigė pečiais, kai paklausiau apie vašką baldams, o Moki Veži mane nusiuntė prie cheminių valymo priemonių, nes "ten sudėtos parketo valymui skirtos priemonės" g.gif
Senukuose radau TIKKURILA aliejaus, kurio sudėtyje yra ir vaško
http://www.ekspertbu...-ochrony-drewna
toks, tik mažesniu įpakavimu.
Gal kas patars, kur ieškoti to vaško, o gal tiks ir šitas Tikkurilos aliejus?
Ačiū
Atsakyti
To kur jus diejot nuoroda - tai ten grindu aliejus,
bet jei kalbant apie prekybos centrus tai vasko galima arsti tik Tikkurilos vienos rusies ir berods vienos splavos.
Nebent kokiose specializuotose parduotuvese,
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2014 03 10, 10:18)
Laba diena,
ar yra LT pirkti vaško baldams/medžiui? Norėčiau nuvaškuoti stalą.
Mano vaško paieškos buvo nesėkmingos: Senukuose tik maigė pečiais, kai paklausiau apie vašką baldams, o Moki Veži mane nusiuntė prie cheminių valymo priemonių, nes "ten sudėtos parketo valymui skirtos priemonės"  g.gif
Senukuose radau TIKKURILA aliejaus, kurio sudėtyje yra ir vaško
http://www.ekspertbu...-ochrony-drewna
toks, tik mažesniu įpakavimu.
Gal kas patars, kur ieškoti to vaško, o gal tiks ir šitas Tikkurilos aliejus?
Ačiū


As tai ALTAX firmos alieju pirkau, tai labai man patiko, jo yra visokiu spalvu, skirtas baldams, as ji pirkau arba senukuose arba ermitaze g.gif nelabai pamenu, o vasko tai as maciau ermitaze, tik jis bespalvis

Atsakyti
Sveikos 4u.gif noreciau patarimu, kaip reiketu restauruoti sita lova? Norime ja perdazyti baltai ax.gif

user posted image
Atsakyti
nuvesus tema....nusviro rankos kiba visoms cia sveiciancioms ir restauruojancioms? biggrin.gif

biski pasigirsiu,- gal dar kas paseks mano pavyzdziu,- pervilkau skruvsta kede is ikejos:
user posted image
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Turiu baldų komplektą su miegama dalimi (sofa ir du foteliai) ir norėčiau juos atnaujinti, nes baldai dar neseni, tačiua buvo vilkti dirbtine oda ir visa sėdimoji dalis sofos nusilupo. Gal žinote kur Kaune atlieka tokius restauravimo darbus kokybiškai ir nebrangiai? Taip pat norėčiau paklausti, gal kuri žinote, ar galima atnaujinti ir parolonus prieš pervelkant? Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2014 03 24, 13:27)
nuvesus tema....nusviro rankos kiba visoms cia sveiciancioms ir restauruojancioms? biggrin.gif

biski pasigirsiu,- gal dar kas paseks mano pavyzdziu,- pervilkau skruvsta kede is ikejos:


Nerealiai thumbup.gif O kaip apačią užtvarkėt?
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2014 03 24, 14:27)
nuvesus tema....nusviro rankos kiba visoms cia sveiciancioms ir restauruojancioms? biggrin.gif

biski pasigirsiu,- gal dar kas paseks mano pavyzdziu,- pervilkau skruvsta kede is ikejos:
user posted image

kaip graziai, mes ir tokia turim tik juoda oda, noreciau ir as toki grozi pasidaryti, bet turbut perdaug sudetinga bus sad.gif
Atsakyti