Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2013 08 09, 15:14)
Kokia aptilusi tema unsure.gif , o man kaip tyčia reikia greito patarimo...

Kokį švirtinį popierių geriausia naudoti neperstoriausio lako sluoksnio šalinimui nuo baldų (gal yra kažkokie tikslesni jo parametrai - na kad nenusipirkčiau kokio sienoms šveisti blush2.gif )?

Ar didesniems lygiems paviršiams galima naudoti kokį nors tokį laikiklį, ar visgi teks viską šveisti rankelėmis? (Su lako tirpikliais labai nenoriu smardintis...)

kiek suprantu,sis laikiklis-tinkleliui(glaisto nutrynimui).O slifavimui,popieriaus daug yra.Galima rast ir kad galetum rankom slifuot,bet mano galva geriau slifuoklis(dulkes uztikrintos)Grubus popierius-40nr,tada 60nr smulkesnis ir tt
Atsakyti
QUOTE(buvusioji @ 2013 08 09, 15:58)
kiek suprantu,sis laikiklis-tinkleliui(glaisto nutrynimui).O slifavimui,popieriaus daug yra.Galima rast ir kad galetum rankom slifuot,bet mano galva geriau slifuoklis(dulkes uztikrintos)Grubus popierius-40nr,tada 60nr smulkesnis ir tt

Kad šlifuoklis geriau, gal ir šventa teisybė, bet negi apsimoka jį pirkti dėl vieno nedidelės vertės baldelio... O ta trinkelė/laikiklis tikrai tinka ir popieriui, nebūtinai tinkleliui, tik bijau įsismaginusi kokiom duobėm neišbrūžinti ar kraštų neapgadinti.

Už skaičiukus dėkui - bus lengviau parduotuvėje susigaudyti 4u.gif
Atsakyti
ar nebus per astrus 40, 60?
israizys jums griovelius.
pradekit su 80 pagrindiniam sluoksniui nuimti ir nusvelninkit 120.
galima paiimti medinestoresne lentele (kad patogu butu laikyti ranka) aplink ji apsukit nepilnai svitrini popieriu ir sveiskit didesniems plotams.
Nezinau ar tinkamai paaiskinau
Atsakyti
P80 idealus pradžiai, jei rankytėmis trinat, paskui didesnis skaičius (120), bet jeigu su elektriniu šlifuokliu tai ir 40 tiks.
Nusivyliau tuo šlifuokliu, galvojau bus išsigelbėjimas dideliems plotams šveisti, bet man tai nepasiteisino nei kiek ( šveičiu du-tris kartus baltai dažytą bufetuką) pirmiausia tas popierius greitai nudyla, rankas pakirto po pirmo pusvalandžio, kad drebėjo dar ir kitą dieną, puodelio nepakėliau cool.gif, įdarbinau dar kelis padėjėjus ir rezultatas - per dieną darbo vos įveiktas bufetuko stalviršis - nepatiko nei procesas, nei rezultatas, bet perskaičius jūsų atsiliepimus kyla klausimas gal kažką vistik dariau ne taip; kokio galingumo jūsų šlifuokliai?
Viršutinę bufeto dalį tryniau tik rankomis, kai kur naudojau dažų nuėmėją, tas tikrai labiau prie širdies (dirbu lauke, tai jei chemijos, nei dulkių labai nesibaiminu)
Atsakyti
Va,galingumo neatmetu,bet turiu du slifuoklius.Galiu tik pasidalint patirtim blush2.gif Tvarkiau sena spinta ,radau gaminimo metus1936m.Pasidarem indauja.Dirbau sav laiko.Buvo paleista i darba ir slifuokliai ir chemija mirksiukas.gif Darbo daug,bet likau patenkinta.
Atsakyti
mano galva nelabai svarbus tas slifuoklio galingumas,- svarbiausia principas. O tie mazieji rankiniai slifuokliai visi vibruoja, ne trina. Nei nelygintina su juostiniais slifuokliais....
as irgi prie nusivylusiu,- man irgi popieriaus kampai labai greit nusitrina, laku ar dazais greit uzhsivelia, sunkoka sukontroliuot ka precizishkiau sveiciant, ar palaikyt tolygu spaudima....
Atsakyti
QUOTE(Zilute26 @ 2013 08 09, 22:37)
pradekit su 80 pagrindiniam sluoksniui nuimti ir nusvelninkit 120.

QUOTE(Rrina @ 2013 08 10, 10:17)
P80 idealus pradžiai, jei rankytėmis trinat, paskui didesnis skaičius (120)

Dėkui 4u.gif - nusipirkau F100 ir dar kažkokio rūpesnio radau namie, reiks bandyt ax.gif
Atsakyti
user posted image
Kaip galima butu patvarkyti? Šiaip neturiu žalio supratimo. Kiek suprantu pirma reik šveisti, o po to? O gal galima kažkokia priemone padengti vašku ar kuo nešveitus, kad nesugadinti?
Atsakyti
QUOTE(aseni77 @ 2013 09 05, 09:02)

Kaip galima butu patvarkyti? Šiaip neturiu žalio supratimo. Kiek suprantu pirma reik šveisti, o po to? O gal galima kažkokia priemone padengti vašku ar kuo nešveitus, kad nesugadinti?


Neiziuriu gerai kas ten yra g.gif . Bet jei tik vandens demes. Tai galiu patarti. Neiko neslifuojant ir nelakuojant galima pataisyti. Tevam ir pries men zurnalini, bet tamsesni staliuka "atgaivinau" spec skysciu is THOMAS PHILIPPS. Nerandu internete, kad ideti nuoroda ar pavadinima. Zodziu, tamsus, skystas skystis skirtas baldu atsviezinimui. Jis priduoda tik spalvos. Lygtai buvo tamsesnis ir sviesesnis pirkti.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2013 04 01, 22:02)
Giriuosi savo kol kas didziausiu darbu baldu atnaujinime :
pries:
user posted image
per viduri

ir po:
user posted image

Mėlyna mano spalva,grožis tikras!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2013 09 05, 12:48)
Neiziuriu gerai kas ten yra g.gif . Bet jei tik vandens demes. Tai galiu patarti. Neiko neslifuojant ir nelakuojant galima pataisyti. Tevam ir pries men zurnalini, bet tamsesni staliuka "atgaivinau" spec skysciu is THOMAS PHILIPPS. Nerandu internete, kad ideti nuoroda ar pavadinima. Zodziu, tamsus, skystas skystis skirtas baldu atsviezinimui. Jis priduoda tik spalvos. Lygtai buvo tamsesnis ir sviesesnis pirkti.

ačiū bandysiu ieškoti nežinau ar nuo vandens ar nuo ko tokia tarsi išblukusi visiškai spalva, bet sutrūkinėjęs nėra.
Atsakyti
Sveikos noreciau paklausti, gal kartais yra kokia priemone nuimti dazus nuo medienos,zinau tik sveitima bet nenoriu sveisti g.gif gavom spinta dukrai ji nudazyta sviesiai ir labai jau murzina, o kaip suprantu ji butu daug grazesne naturali nes viduj matosi visos sakos ant jos ir pan.tai va jus cia restauruojat gal netycia yra kokia priemone kuri nuimtu tuos dazus, turbut supratot cia ra mano klausima biggrin.gif
Atsakyti