Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

QUOTE(Vedda @ 2013 04 22, 09:28)
Patarciau nuslifuoti, taip mokomes is klaidu  mirksiukas.gif

O po to nutepti gruntu (sutaupusite dazu), ir po to dazyti reikiamais dazais  4u.gif

aciu, Veeda, labai! 4u.gif zinoma, is klaidu mokomes! bet padaryt reikia kaip reikia,o ne ant durniaus!
Atsakyti
o gal galite patarti kokios firmos imti baltus dazus kurie tikrai graziai dengesi,
ir kaip isgauti ta seselevima gal irgi galite parekomenduoti kokia priemone

aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Na stai, ir as turiu balda reikalaujanti atnaujinimo. Rodau tik mazos spinteles dali, bet yra visa didziule spinta.Labai talpi, labai faina, po karo parvezta is Vokietijos ax.gif
Planuoju kad ji stoves busimoje vonios patalpoje, kuri bus naudojama retai kaip vonia, bet visgi reikia ta ivertinti. Kol kas spinta stovi isardyta. Net nzn ko griebtis doh.gif Lako storis tai nemenkas...slyfuot, o kas toliau...neisivaizduoju...kaip ji atrodys po slifavimo unsure.gif Dazyt poto? Lakuot, ar kazka kita....... pasimetus visiskai unsure.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
nenoriu buti arogantiska, bet prasom skaityti tema nuo pradziu- daug laiko uztrunka, bet verta smile.gif
o siaip tai slifuojam o paskui padal poreiki- dazai ar beicas ir lakas- didelis pasirinkimas yra is tiesu medziagu ir daug niuansu, todel reikia manau pasiskaityti nes taip patarti nera labai lengva....
Atsakyti
man regis, JuJu klausia patarimo del butent potencialiai dregmej stovesiancio baldo apdirbimo.
As vonioj stovincia spinta nusveitus laka arba aliejuociau (lauko baldu aliejum kokiu), arba vaskuociau ax.gif bet cia gal mano nikis toks....nemegstu dazu ir laku ax.gif
nors neseniai daug daziau, pasirodysiu kelis "pries ir po"
viskas kartu:
user posted image

pries:
user posted image[/URL]
po:
user posted image
Atsakyti
uups, lempa patiko, net nepagalvociau, kad is tokios eilines "senukines" lempos, galima pasidaryti grazu stilinga daikta thumbup.gif Dabar savo svetaines lempu paieskoje i jas ziuresiu dar kitu zvilgsniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2013 04 23, 16:19)
man regis, JuJu klausia patarimo del butent potencialiai dregmej stovesiancio baldo apdirbimo.
As vonioj stovincia spinta nusveitus laka arba aliejuociau (lauko baldu aliejum kokiu), arba vaskuociau ax.gif  bet cia gal mano nikis toks....nemegstu dazu ir laku ax.gif


Taip taip wink.gif butent ir klausiau, del to kad stoves ten kur kartais gali buti dregna, nes nepagrindine vonia, na bet vistiek noreciau i tai atsizvelgti. Nes jau jei spinta bus perdaryta, surinkta ir uzpyldyta, tikrai jau nebus ji vel isrinkta kitam perdazymui ar pan.
Dazyt ir man kazkaip nesinori.....noriu kazka naujo ishbandyt. Bet ar graziai atrodys aliejuotas, ar vaskuotas fanieros lakstas. Pamirsau paminet, kad tai tiesiog lakuota faniera unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2013 04 23, 17:12)
Dazyt ir man kazkaip nesinori.....noriu kazka naujo ishbandyt. Bet ar graziai atrodys aliejuotas, ar vaskuotas fanieros lakstas. Pamirsau paminet, kad tai tiesiog lakuota faniera  unsure.gif

is nuotraukos man pasirode kad masyvus medis unsure.gif
as kaiptik aliejavau vaikiska fanerine kedute. Negrazu schmoll.gif kedute buvo sena, faneroj tokiu itrukimu mazyciu pilna, spalvotesniu aliejum jie isvis bjauriai uzsidazo. Vaskas irgi man nepatiko, nors tik plonuti sluoksni tepiau, gal storai uzvashkavus ir nieko butu g.gif
zodz, nezinau ka su ta kede daryt...dazyt turbut graziausia butu rolleyes.gif
Atsakyti
Laba, auksarankiai,
Noriu nagucius ir as prikisti prie labai brangaus daikciuko. Pasiimiau is tevu ju ranku darbo vaikiska staliuka, tete rente, mama piese ir daze, lakavo gan storai. Virsus piestas nuostabiais gyvunais, norisi juos issaugoti, bet pavirsius reikalauja atnaujinimo. Kaip nuimti laka nepazeidziant piesiniu?
Atsakyti
Mergaites, noriu paklaust, ar perdazant metalini sviestuva reikia dar kazkaip ji paruosti. Ar reikia nugrunuoti, kitaip paruosti daikta, ar uztenka tiesiog nupurksti aerozolinaiis dazais?
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2013 05 11, 21:19)
Mergaites, noriu paklaust, ar perdazant metalini sviestuva reikia dar kazkaip ji paruosti. Ar reikia nugrunuoti, kitaip paruosti daikta,  ar uztenka tiesiog nupurksti aerozolinaiis dazais?


skaitykit kas parasyta ant dazu. Daugelis dazu buna jau su gruntu. Tik tiek, kad dazai dazniausiai brangus, o padengus gruntu susitaupo koks sluoksnis- kitas ax.gif

zinoma, svariai nuvalyt pavirsius reikes vistiek, kad ir vandeniu su muilu/indu plovikliu.
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2013 05 11, 22:19)
Mergaites, noriu paklaust, ar perdazant metalini sviestuva reikia dar kazkaip ji paruosti. Ar reikia nugrunuoti, kitaip paruosti daikta,  ar uztenka tiesiog nupurksti aerozolinaiis dazais?



as esu juoda metalini sviestuva nupurskusu su sidabriniu aerozoliu , be jokiu gruntu be nieko,na kolkas laikosi viskas ok jau kokie 4 metai !kiek esu daziusi koki metala niekada jokio grunto nenaudojau jei lauke tai pries daza naudoju rudziu suriseje, o jei vidaus metalas tai ant svaraus pagrindo;
Atsakyti