Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

QUOTE(indregu @ 2013 02 19, 15:39)
Pagaliau turiu ir atnaujintą lovūgalį. Buvo tikrai senas, pirktas irgi e-bayjuje, tad visą nudraskiau ir pervilkau nauju audinuku.  blush2.gif




nesuprantu, kam Jus is viso ta galvugali pirkote, jei is "originalo" teliko tik kartono plokste...
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2013 04 01, 21:02)
Giriuosi savo kol kas didziausiu darbu baldu atnaujinime :
<...>

Sauniai atrodo thumbup.gif

Labai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 25, 21:24)
as siandien baigiu ispurkst visa flakona wacko.gif diedas tuoj is namu isvarys....  irgi su lempa zaidziu  doh.gif

Sakykit, mielosios, o kokius dazus sviestuvui renkates blizgius ar matinius g.gif
Purškiat kokį gruntą ar iškart dažais?
Atsakyti
QUOTE(Unera @ 2013 04 13, 17:53)
Sakykit, mielosios, o kokius dazus sviestuvui renkates blizgius ar matinius  g.gif
Purškiat kokį gruntą ar iškart dažais?

pagal skoni ir numatoma dizaina- galima ir blizgius, ir matinius. Kaiptik dabar 'damushineju' sviestuva.... perdazinejau lygiai 4x ir vis buvau nepatenkinta doh.gif Man graziau atrodo matiniai dazai ax.gif . Jei dazai iskart su gruntu, gruntuot nebutina. TP buna ir karsciui atspariu dazu, jei reikalinga.

Siaip cia paskutiniu metu labai daug dazau, truputeli 'uzplauke'.... tai patyriau kad skirtumas tarp pigiu ir brangiu dazu tiesiog grandiozinis blink.gif Yra pasakiskai besidengianciu dazu, tirstu, vos ne plevele kazkokia iskart uzsimeta....yra skystu, tam paciam plotui nudazyt dvigubai daugiau ispurski doh.gif jau nekalbu apie dziuvimo laika ir pan.
Atsakyti
sveikos,mergaites!
sugalvojau persidazyt kedes. buvo tokia kaip garstyciu spalva.mediena, kiek suprantu buvo lakuota spalva suteikianciu laku. ji su svitriniu popierimi patryniau, bet ne iki medzio naturalumo. tai kai nudaziau su baltais dazais, man kaip ir gavosi ne balta, bet lindo is apacios ta garstyciu spalva. Turbut klaida padariau, kad nenusveiciau kedes iki medzio? jei taip, tai kad istaysiti klaida reikia vel is naujo su svitriniu tiek baltus dazus, tiek ta laka iki medzio nutrinti ir vel dazyti?

Atsakyti
QUOTE(prokurore @ 2013 04 14, 15:23)
sveikos,mergaites!
sugalvojau persidazyt kedes. buvo tokia kaip garstyciu spalva.mediena, kiek suprantu buvo lakuota spalva suteikianciu laku. ji su svitriniu popierimi patryniau, bet ne iki medzio naturalumo. tai kai nudaziau su baltais dazais, man kaip ir gavosi ne balta, bet lindo is apacios ta garstyciu spalva. Turbut klaida padariau, kad nenusveiciau kedes iki medzio? jei taip, tai kad istaysiti klaida reikia vel is naujo su svitriniu tiek baltus dazus, tiek ta laka iki medzio nutrinti ir vel dazyti?

jei dazai gerai laikosi, tei zinoma nerei, tiesiog dar vieno ar dvieju sluoksniu dazu reikia kad pilnai padengtu.
Atsakyti

sveikos,
žalia aš šitam reikale...peržiūrėjau temą,ale vistiek neaišku g.gif
turiu Jyskinį veidrodį auksiniais rėmais,noriu juos nudažyti kita spalva,gal patartumėt kokie dažai geriausiai tiktų?Senų dažų tikriausiai šveisti nereikia?
Peržiūrėjau Vivacolor dažus,tai ten vidaus visokių yra ir Interior serija, ir dekoratyviniams elementams,ir vidaus metalo paviršiai....nežinau visai ko man reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnieska22 @ 2013 04 15, 13:15)
sveikos,
žalia aš šitam reikale...peržiūrėjau  temą,ale vistiek neaišku  g.gif
turiu Jyskinį veidrodį  auksiniais rėmais,noriu juos nudažyti kita spalva,gal patartumėt kokie dažai geriausiai tiktų?Senų dažų tikriausiai šveisti nereikia?
Peržiūrėjau Vivacolor dažus,tai ten vidaus  visokių yra ir Interior serija, ir dekoratyviniams elementams,ir vidaus metalo paviršiai....nežinau visai ko man reikia  blush2.gif

siulau nusipurksti aerozoliniais dazais- bus paprasciausia
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2013 04 14, 18:03)
jei dazai gerai laikosi, tei zinoma nerei, tiesiog dar vieno ar dvieju sluoksniu dazu reikia kad pilnai padengtu.

vakar antra karta nudaziau, bet vis vis vien lenda, tai siandien bandysiu 3 kart1!

aciu ! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prokurore @ 2013 04 17, 13:28)
vakar antra karta nudaziau, bet vis vis vien lenda, tai siandien bandysiu 3 kart1!

aciu !  4u.gif

ir vistiek islys...cia sintetinio baldu lako reakcija su dazais


pacioje savo dazymo darbu padariau tokia klaida su sena kede.....patingejau gerai sena laka nusveisti,pramuse i virsu per kiek sluoksniu daziau ir tas pramusimas dar toks isplaukes gaunasi doh.gif ir per laika balti dazai virto i murzinai ruzavai geltonus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 04 17, 13:42)
ir vistiek islys...cia sintetinio baldu lako reakcija su dazais
pacioje savo dazymo darbu padariau tokia klaida su sena kede.....patingejau gerai sena laka nusveisti,pramuse i virsu per kiek sluoksniu daziau ir tas pramusimas dar toks isplaukes gaunasi  doh.gif ir per laika balti dazai virto i murzinai ruzavai geltonus  cool.gif



jo, lenda vis vien!
tai ka bedaryt tada g.gif gal geriau vel viska nuslifuot, tik si karta iki medzio?
Atsakyti
Patarciau nuslifuoti, taip mokomes is klaidu mirksiukas.gif

O po to nutepti gruntu (sutaupusite dazu), ir po to dazyti reikiamais dazais 4u.gif
Atsakyti