Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

QUOTE(Daredi @ 2013 03 01, 15:09)
Ir dar toks klausimas. Kur galima įsigyti klijų, kurie yra kaip pistolete (jei nemaišau, lyg vadinami karštais klijais)?



Klijų pistoletas ir klijų lazdelės, kuriomis jis "užtaisomas" parduodamos atskirai. Visko tikrai yra senukuose wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hausinka: 01 kovo 2013 - 15:34
laba, gal kas zino kur butu galima nusipirkti miegamos lovos kojeles,
Kaune ar Klaipedoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2013 03 01, 15:09)
Sveikos. Gal galite man truputį padėti. Turiu tokias senas medines taburetes virtuvėje. Jos tvirtos ir kokybiškos, bet išvaizda labai prasta. Lakas nutrupėjęs, medis pajuodavęs. Sakykit, ar užtektų tik nušveisti švitriniu popierium ir perlakuoti ar reikėtų kažkuo padengti dar paviršių prieš lakuojant. Koks lakas turėtų būti? O jei sugalvočiau nudažyti, tai kokiais dažais dažoma ir kuo dažoma, kad gražiai pasidengtų paviršius?



Šitoj temoj daug au kalbėta apie dažymą ir t.t. pasiskaityk wink.gif Viskas priklauso nuo to kaip nori, kad tavo tos kėdutės atrodytų. Jei nori, kad būtų tiesiog medinės, tai gerai nušveisk ir nulakuok, o jei nori spalvos, tai yra daugybė variantų : dažyti dažais, tonuotais lakais, ir t.t. Aš pvz neseniai atsinaujinau irgi senas virtuvės kėdes. Nušveičiau iki švaraus medžio ir tada nulakavau tonuotu laku (Tikkurila) - vos vos suteikė atspalvį, bet liko matyti medžio raštas.

user posted image
user posted image
Atsakyti
Ačiū atsakiusioms 4u.gif . Mąsčiau tinkama linkme biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal daug žinančios ir išmanančios mamytės galėtų man pagelbėti? blush2.gif
Turiu baltą rašomąją lentą, žaidžiam ant jos piešimo žaidimus ir ji visa išsiraižė, išsitepliojo, nebenusiplauna sad.gif gal išmanot kaip ją būtų galima atnaujinti? Nauja visai nemažai kainuoja..
Atsakyti
QUOTE(asjute @ 2013 03 24, 13:59)
gal daug žinančios ir išmanančios mamytės galėtų man pagelbėti?  blush2.gif
Turiu baltą rašomąją lentą, žaidžiam ant jos piešimo žaidimus ir ji visa išsiraižė, išsitepliojo, nebenusiplauna sad.gif gal išmanot kaip ją būtų galima atnaujinti? Nauja visai nemažai kainuoja..

Issitepliojimai ir pridziuve markeriai turetu gana nesunkiai nusivalyt spiritu (metilo, ar geriamuoju, is bedos ir degtine tiks0. Dar gali pabandyt nagu lako nuemeju nuvalyt, ar acetonu, ar siaip bet kokiu universaliu tirpikliu.
O jei labai issiraize tai kazin ar beatnaujinsi jau. Bent jau pigiai nepavyks,- kiek skaiciau, rekomenduoja nusveist ir dazyt specialiais dazais (net nezinau ar Lt tokiu yra,- whiteboard dye) arba klijuot 'porcelain skin' plevele, kurios LT turbut irgi nelabai yra unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Noriu is seno avilio padaryti staliuka ax.gif Gal kas kur mate ideju? Su sonais kaip ir aisku, turi dereti man prie pavesines, be va su virsum norisi kazko TOKIO biggrin.gif Pavesine salia sienos, kurios dalis ishklota ala mozaika ax.gif (kazkada zaidziau) Bet avilis stovi toleliau nuo pavesimes, prie hamako, tai labai reikia kazkokio staliuko prie jo - arbatos puodeliui pasidet (reiskias lygus turi but), knygai, mezginiui... Taigi kazka pirkt naujo nesinori, ypac kai yra nenaudojamas avilys.
Tokio tipo,, irgi su skardiniu virsumi, tik jau daug mates spalvu, pati kelis kart perdaziau kai bites buvo, tai jau sveist reikes ohoho kiek wacko.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 24 kovo 2013 - 22:10
man tas skardinis stogas tai pati originaliausia/graziausia dalis ir yra ax.gif
jei desi kokia lenta tai ir bus lenta ant medines dezes unsure.gif
nu, ok, dar sitoks virsus is senos medienos man labai grazu:
user posted image

saltinis
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2013 03 24, 20:00)
klijuot 'porcelain skin' plevele, kurios LT turbut irgi nelabai yra unsure.gif

Jei čia balta plėvelė ant kurios markeriais rašyti galima, tai LT yra, mačiau vienoje vietoje vietoj lentos ant sienos priklijuotą, Vilniuje pirkta, bet bijau sumeluoti kur, gal Mylidoj.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2013 03 25, 00:20)
man tas skardinis stogas tai pati originaliausia/graziausia dalis ir yra ax.gif
jei desi kokia lenta tai ir bus lenta ant medines dezes unsure.gif
nu, ok, dar sitoks virsus is senos medienos man labai grazu:

biggrin.gif Naujo - taip biggrin.gif Bet maniskis jau tiek biciu mates, kad jis ir nelygus, ir labai jau pavarges.Labiausiai mane ir erzina unsure.gif nzn...nzn...nzn... jau ana vasara pradejau kazka galvot, bet kol kas jokiu minciu unsure.gif Siemet turiu zut but padaryt is jo saldaini ax.gif
Atsakyti
Gal kas nors susidure, kaip pasalinti violetinio rasalo demes is medienos? Mediena niekuo nedengta; panasu, kad rasalas bus isigeres koki 1-1.5 mm - tiek nebenuslifuosi.. Zinau, kad buna kazkokios medzio balinimo priemones, bet jos gal labiau nuo pelesio ir patamsejimo?
Baldas senovinis, noretusi issaugoti visas detales ir tik paciu blogiausiu atveju, jei niekas nepades, keisti naujomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mot99: 26 kovo 2013 - 13:12
QUOTE(mot99 @ 2013 03 26, 13:05)
Gal kas nors susidure, kaip pasalinti violetinio rasalo demes is medienos? Mediena niekuo nedengta; panasu, kad rasalas bus isigeres koki 1-1.5 mm - tiek nebenuslifuosi.. Zinau, kad buna kazkokios medzio balinimo priemones, bet jos gal labiau nuo pelesio ir patamsejimo?
Baldas senovinis, noretusi issaugoti visas detales ir tik paciu blogiausiu atveju, jei niekas nepades, keisti naujomis.

sako rasala galima isimti spiritu- reikia bandyt gal , as net balikli pabandyciau, jei imanoma........... as buna meskuciu kailiukus balikliu spalva isimineju, gal suveiktu.........
Atsakyti