Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

QUOTE(akvilyte @ 2013 02 26, 19:50)
biggrin.gif  aciu,

nu pasirodau paskutini siam kartui ir reik pradet rimtesniais reikalais uzsiiminet...

seninena is uosviu rusio...

user posted image

o cia i nauja maza tulikiuka bus.... ten tik pusantro kvadrato tai sviesos per akis bus... i kampa kabinsis smile.gif

user posted image

cokolius pries dazydama apsiuvau paprastu neriniu  smile.gif

oooo tokia mes turejom bigsmile.gif Man ji taip patiko, tie varvekliukai labai vaikystej patiko, isivaizduodavau kad jie is ledo biggrin.gif Grazu. Pas tave cia is 2 daliu ane? Pas mus tai liustra buvo is 4.
Tu tokia saunuole thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 26 vasario 2013 - 19:17
QUOTE(Ju.Ju @ 2013 02 26, 19:13)
tie varvekliukai labai vaikystej patiko, isivaizduodavau kad jie is ledo 

biggrin.gif Grazu. Pas tave cia is 2 daliu ane? Pas mus tai liustra buvo is 4.
Tu tokia saunuole  thumbup.gif

joooo... skamba kaip graziai jie wub.gif

buvo dvi is keturiu... bet uosvis padare viena is 6 ir liko viena tokia... kurie jie buvo kampe pasikabine... bet po remontu sitos nebekabino.. ana pasiliko o sita jau kokie 5 metai voliojos nereikalinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 26, 20:35)
joooo... skamba kaip graziai jie  wub.gif


wub.gif wub.gif iki dabar uzsimerkus girdziu... wub.gif pavydziu kad ja atgaivinai ax.gif
Atsakyti
Akvilyte, aš be žodžių, tu šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Akvilyte, nu super bigsmile.gif wub.gif

Nu auksarankiai-saunuoliai judu abu su vyru, perskaiciau visa bloga rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankės. Labai šauniai jūs čia darbuojatės. Noriu pasirodyti ir aš savo pirmą blyną. Neseniai persikraustėm į naujus namus, naujiems baldams pinigėlių trūksta,o dėžėse gyventi nesinori, tai pasiieškojau internete, kas visokį šlamštelį atiduoda. Tai va kokią indaują pasidariau iš visiškai beviltiškos ir jokios vertės neturinčios tarybinės sekcijos.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(hausinka @ 2013 02 27, 07:56)
dėžėse gyventi nesinori, tai pasiieškojau internete, kas visokį šlamštelį atiduoda.  Tai va kokią indaują pasidariau iš visiškai beviltiškos ir jokios vertės neturinčios tarybinės sekcijos.

geras bigsmile.gif mano tevai vis dar naudoja sita sekcija biggrin.gif
O kaip dazei kuo dazei? Sveitei? kaip dazai laikosi?
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2013 02 27, 11:16)
geras bigsmile.gif  mano tevai vis dar naudoja sita sekcija biggrin.gif 
O kaip dazei kuo dazei? Sveitei? kaip dazai laikosi?


Ne, nešveičiau. Apklijavau laikraščiu, šiek tiek paraukšlėjau. Tada baltais akriliniais dažais nudažiau ir dar pažaidžiau su paviršium - su tokia tirla teptuku pataškiau. Nulakavau. Tokį daiktą šveisti ilgai užtruktų, o kai nėra jis vertingas, tai laiko gaila smile.gif

Vyras dar iš kažkur partempė virtuvei kėdes. Tokios apšepusios buvo, kad norėjo į pečių mesti. O aš galvoju pasipraktikuosiu, nes forma tų kėdžių patiko. Nušveičiau, skyles užglaisčiau,nulakavau, paminkštinimą pakeičiau - kaip naujos, o ir kainavo tik porolonas iš senukų smile.gif Pas mus visas namas iš atliekų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hausinka: 27 vasario 2013 - 10:42
Kaip graziai visos daiktus prikelusios naujam gyvenimui, super 4u.gif
Atsakyti

Klausimas Hausinkai.
O kokiais klijais tuos laikraščius klijavot ant baldo.
O laikraščiai juk iškart plyšta, geria drėgmę, tai juos taip- tep- lep? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nebaba @ 2013 02 27, 19:09)
Klausimas Hausinkai.

Man irgi įdomu būtų pamatyti faktūrą iš arčiau. Šiaip atrodo visiškai pasikeitęs baldas, patiko užuolaidėlės 4u.gif
Atsakyti
man irgi idomu is arti butu lens.gif
ypac aplink stiklus ta plastmase,- neisivaizduoju kaip ja nudazyt g.gif
Atsakyti