Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

QUOTE(akvilyte @ 2013 02 26, 11:12)
biggrin.gif aciu  blush2.gif  pati save nustebinau  blush2.gif  bet kad cia nieko bendro su baldu restauravimu  blush2.gif

Į temą, į temą. Čia toks spyris, bent jau man buvo, kad reikia savo "nedabaigtus" dalykus greičiau "dabaiginėt". Stovi lempa beveik beveik padaryta, bet irgi diedo vis turiu zyst, kad laidus sujungtų, bet įtariu, kad irgi pačiai reiks išmokt. Rozečių kištukus jau moku pakeist biggrin.gif

Uups, tikrai galima ir spalvotus dažus panaudot. man ši idėja irgi labai patiko, galvoju, kad kažkokią sieninę irgi reikia pasidaryt, beje, irgi žiūrinčios žemyn. tad belieka "nukauti" nebrangų pagrindą... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2013 02 26, 10:38)
Į temą, į temą. Čia toks spyris, bent jau man buvo, kad reikia savo "nedabaigtus" dalykus greičiau "dabaiginėt".

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif tas tai jo.... man irgi reik visada spyrioo.... o ta lempa nuo iki pagariau nuo 8 vakaro iki 2ju nakties...
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 26, 11:44)
lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif tas tai jo.... man irgi reik visada spyrioo.... o ta lempa nuo iki pagariau nuo 8 vakaro iki 2ju nakties...

Oho, sakyčiau labai greit pagaminai blink.gif Pas mane irgi vaikystės lempa panaši užsilikus, MB vis tampo iš kampo į kampą, o aš vis grasinu ją išmesti bigsmile.gif Dabar reikia gal pačėdyti, norėčiau kažką panašaus pabandyti, bet įtariu, kad tokių sugebėjimų neturiu biggrin.gif Man klausimas, kaip tu prapjovei skyles sparnams?
Atsakyti
man, kas 'del lempu' labai patiko sita ideja:
user posted image

juolab, kad tu senu gaubliu labai graziu/ivairiu buna,- juodu, senoviniu gelsvu, tradiciniu , etc.
Aisku, sviesos nebus labai daug, bet pigu ir grazu biggrin.gif
Ir del sito 80 lempuciu sietyno alpstu....
user posted image
cia instrukcijos.


einu ir as kanors pakrapstysiu unsure.gif nes namai tuoj bus panasus i sendaikciu sandeli,- visko reik, visko prisiperku, ir nieko nesutvarkau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 26 vasario 2013 - 10:52
QUOTE(indregu @ 2013 02 26, 10:50)
Oho, sakyčiau labai greit pagaminai  blink.gif

Man klausimas, kaip tu prapjovei skyles sparnams?

dabar dar greiciau padaryciau... nes kol susiaurinau ta vamzdi tai tris valandas as ji glosciau doh.gif

karstas peilis mirksiukas.gif tas vamzdis plastikinis, tai lyfosi kaip tik nori.... tokia tik tik skyle ispjoviau ir su karstais klijais istaciau ax.gif

QUOTE(uups @ 2013 02 26, 10:51)
Ir del sito 80 lempuciu sietyno alpstu....


jooooo man tokio tipo ir ziauriai patinka... galetu tokiu lempuciu po vata but... tai negaila visas degt butu lotuliukas.gif

as tai anadien galvojau kad virtuvej man visai grazu butu tiesiog trys patronai su lemputem lotuliukas.gif vakar dar tvarkydama lempa du patronus patiuningavau... tai visai liux bigsmile.gif

ir dar imesiu ka is gipso padariau... tik dazu biski pritrukau.. bet is esmes tai tik bandymas buvo, tai irgi realiai galima labai papigiaj ir dailiai prasissukt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 26, 12:05)
dabar dar greiciau padaryciau... nes kol susiaurinau ta vamzdi tai tris valandas as ji glosciau  doh.gif

karstas peilis  mirksiukas.gif  tas vamzdis plastikinis, tai lyfosi kaip tik nori.... tokia tik tik skyle ispjoviau ir su karstais klijais istaciau  ax.gif
jooooo man tokio tipo ir ziauriai patinka... galetu tokiu lempuciu po vata but... tai negaila visas degt butu  lotuliukas.gif

ir dar imesiu ka is gipso padariau... tik dazu biski pritrukau.. bet is esmes tai tik bandymas buvo, tai irgi realiai galima labai papigiaj ir dailiai prasissukt  rolleyes.gif

Akvilyte, jau gundai bigsmile.gif Aš tai turiu tokį juodą laikroduką-lėktuvėlį, juodą, į vaikino kambarį. Būtų gera pora lempa blush2.gif

Lauksim kitų darbų, bais įdomu thumbup.gif
Atsakyti
na sita baisi, bet sakau... pirma karta apskritai gipsa lieciau... cia grynai bandymas buvo... dydis kaip pamelo greipfruktas... pilta ant baliono... vidus paskui patapsnotas lotuliukas.gif ir nupurkstas aukso spalva (realybej ziauriai gerai atrodo... o virsus.. na toks koks yra... realiai tai nusveist galima idealiai ax.gif bet tingejau zaist blush2.gif ir dazu likuciai buvo juodu, tai ten krasciukui pritrukau... nesvarbu, vistiek arba i siuksline keliaus arba diedui meisternej kokioj galima pakabint biggrin.gif siaip pasistengus tikrai imanoma padaryti grazius apvalius gaubtelius tikrai minimaliom sanaudom wink.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 26 vasario 2013 - 13:33
Siuo metu jau ir pagrindas normaliai pritvirtintas, vos pritaikem varztuka smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 26, 11:54)
  ir nupurkstas aukso spalva (realybej ziauriai gerai atrodo... o virsus.. na toks koks yra... realiai tai nusveist galima idealiai  ax.gif  bet tingejau zaist  blush2.gif  ir dazu likuciai buvo juodu, tai ten krasciukui pritrukau... nesvarbu, vistiek arba i siuksline keliaus arba diedui meisternej kokioj galima pakabint  biggrin.gif  siaip pasistengus tikrai imanoma padaryti grazius apvalius gaubtelius tikrai minimaliom sanaudom wink.gif

man tai visas grozis/idomumas tam nelygiam gipso pavirsiuj ax.gif
bet siaip tai toki gaubta daryciau klijuodama laikrascio gabalelius ant baliono ar kamuolio ax.gif papje- mashe technika is tikruju bet kokia forma butu galima isgauti...
auksinis vidus nerealus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2013 02 26, 12:39)
Siuo metu jau ir pagrindas normaliai pritvirtintas, vos pritaikem varztuka  smile.gif 

puikiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 26 vasario 2013 - 13:42
Akvilyte, labai įdomu. Man irgi atrodo, kad tas grublėtumas ir suteikia įdomumo, dar galima pridaryti gaubte skylučių, gražiai atrodytų manau. Tikrai esi šaunuolė, kad mėgini tokius kūrinius daryti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 26, 10:12)



200 balų iš 100 thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2013 02 26, 18:01)
200 balų iš 100  thumbup.gif  bigsmile.gif

biggrin.gif aciu,

nu pasirodau paskutini siam kartui ir reik pradet rimtesniais reikalais uzsiiminet...

seninena is uosviu rusio...

user posted image

o cia i nauja maza tulikiuka bus.... ten tik pusantro kvadrato tai sviesos per akis bus... i kampa kabinsis smile.gif

user posted image

cokolius pries dazydama apsiuvau paprastu neriniu smile.gif
Atsakyti