Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

QUOTE(Grikute @ 2013 02 25, 13:00)
Sendaikciuose maciau, kad yra pirkti medziaginiu gaubteliu, kurie uzsideda ant lemputes. Dar nepasidomejau ar ir nauju tokiu yra pirkti.


mano skoniui tai gaubteliai labai suprastina vaizda unsure.gif
Daug graziau tiesiog taip ax.gif
user posted image

arba net su paprastom apvaliom 'iljiciaus' lemputem bigsmile.gif
user posted image


QUOTE(indregu @ 2013 02 25, 14:12)
Tai vis tiek, kad ir vėliau, būtų labai smalsu pamatyt kas gavosi. Įsivaizduoju, kad daug darbo, o dar iš džinsinių gabalų  bigsmile.gif  Lauksim rezultatų  drinks_cheers.gif


butiniausiai pasirodysiu drinks_cheers.gif
net jei nepavyks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2013 02 25, 16:10)
Aciu mergaites  4u.gif  reiks vaziuot pas restauratorius pasikalbeti, nieko kitaip nebus, paziuresiu ka patars  4u.gif  parduotuvese pas mus tai nemazai kedziu vilktu linu yra.


su meistru esu kalbejusi- kad maziau issisedetu, tai ant parolono reiktu drobele deti, o tik ant virsaus audini traukti. bet paklijuoti drobele gal ir visai nieko mintis

o audiniu parduotuve prie Kalvariju turgaus Vilniuje, visai salia iejimo didelis pastatas ( anksciau ten man rodos viskas sodui ir darzui budavo, bet cia mano vaikystej smile.gif) tai antram aukste visokie audiniai o pusrusyje nusileidus tai drobe, linas , medvilne ir pan. o lino tai tokio grazaus yra- stampuoto  rastais, va sita as baldams sau imciau smile.gif


o del sviestuvo as irgi gaubteliu nedeciau ir taip i dangu sviecia- sviesos maziau o uzdejus gaubtelius tai dar sumazes. man tai patiko cia rodyta ideja - nudazyti baltai ir kokiu stikliuku pakabinti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mielinamai: 25 vasario 2013 - 17:47
Gal jus ir teisios del tu gaubteliu. Visai idomu ir su paprastom lemputem, toks siuolaikinis sprendimas.
Atsakyti
QUOTE(Mielinamai @ 2013 02 25, 18:43)
o audiniu parduotuve prie Kalvariju turgaus Vilniuje, visai salia iejimo didelis pastatas ( anksciau ten man rodos viskas sodui ir darzui budavo, bet cia mano vaikystej smile.gif) tai antram aukste visokie audiniai o pusrusyje nusileidus tai drobe, linas , medvilne ir pan. o lino tai tokio grazaus yra- stampuoto  rastais, va sita as baldams sau imciau smile.gif

O, tai šitą parduotuvę žinau. Tikrai ten pasirinkimas nemažas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 25, 13:07)
Grikute, cia man nupurske  mirksiukas.gif  O siaip gali pati pabandyti su aeroziliniais metalui (buna ir tu masininiu dazu parduotuvese irgi, tie gal dar geriau laiko - bet nezinau, tik spelioju) nupurksti.


o gal turi parodyt ta sviestuva? bigsmile.gif
baisiai patiko ideja nunest i dirbtuves nudazyt biggrin.gif aisku, jei pirsto prie smilkinio nepasukiotu biggrin.gif
Atsakyti
as siandien baigiu ispurkst visa flakona wacko.gif diedas tuoj is namu isvarys.... irgi su lempa zaidziu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 25, 20:24)
as siandien baigiu ispurkst visa flakona wacko.gif diedas tuoj is namu isvarys....  irgi su lempa zaidziu  doh.gif

nu ir tu pasirodyk lens.gif
as irgi lempa turiu blush2.gif sendaikciu turguj pries kelis menesius nusipirkau.... bet mano tokia baisiai keista, ne aukstyn pakeltos lemputes, bet zemyn nuleistos, kazkaip nelabai net turiu ideju kaip ja paturbint, nes be gaubteliu niekaip, o jie man kaip ir nepatinka unsure.gif tai stovi kol kas...bresta...vieta uzima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 25, 22:24)
as siandien baigiu ispurkst visa flakona wacko.gif diedas tuoj is namu isvarys....  irgi su lempa zaidziu  doh.gif

Akvilyte, pasirodyk savo lėktuvą. Kai pamačiau, likau apžavėta ir apstulbus, kad taip įmanoma pasidaryt thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dar klaidžioju po platybes internete ir štai ką radau rolleyes.gif

user posted image

upps, gal tau ši Ikėjinė idėja tiktų ir patiktų?

user posted image

user posted image

user posted image

čia
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2013 02 26, 08:36)
Akvilyte, pasirodyk savo lėktuvą. Kai pamačiau, likau apžavėta ir apstulbus, kad taip įmanoma pasidaryt  thumbup.gif   4u.gif    4u.gif   4u.gif

biggrin.gif aciu blush2.gif pati save nustebinau blush2.gif bet kad cia nieko bendro su baldu restauravimu blush2.gif
lektuvelis is kanalizacijos vamzdzio smile.gif APRASYMAS

user posted image

diedas tik du laidelius sujunge, bet vakar to reikalo ismokau ir as biggrin.gif nors jis nenorejo man parodyt kaip tenkas, sake nori is manes paskutini darba atimt lotuliukas.gif
QUOTE(indregu @ 2013 02 26, 09:45)
Dar klaidžioju po platybes internete ir štai ką radau  rolleyes.gif


aha, dickis pamates maziaus lektuveli pradejo svaigt kad jam galeciau padaryt masina su sviecianciom lempom... taip taip sakau... dar ir atvaziuojancia kur reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 26 vasario 2013 - 10:21
QUOTE(indregu @ 2013 02 26, 08:45)
upps, gal tau ši Ikėjinė idėja tiktų ir patiktų?


geras bigsmile.gif kaip graziai atrodo deganti thumbup.gif
aciu labai friends.gif reikes issitraukti ta lempa ir paziuret/patikrint vazoneliu dydzius ikejoj.... itariu, kad gali neblogai atrodyt. Galima ir spalvotais dazais purkst bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 26, 09:12)
biggrin.gif aciu  blush2.gif  pati save nustebinau  blush2.gif  bet kad cia nieko bendro su baldu restauravimu  blush2.gif

swoon.gif pavarei akvilyt, keliu kepure....
kaip ne restauravimas,- gi nuo lempos pradejai,- lempas cia irgi aptarinejam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2013 02 26, 09:45)
upps, gal tau ši Ikėjinė idėja tiktų ir patiktų?


i tuos vazonikus ir as aki uzmetus... cia visokiu dar ideju
http://www.google.lt...t...280&bih=661

kol nesibaige uosviu resursai tai laikausi nenusipirkus tu vazoniku... o apskui bus matyt... nes kainos normaliu sviestuvu tai astronomines sad.gif
Atsakyti