Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

QUOTE(indregu @ 2013 02 20, 10:01)
Čia buvo šioks toks lepsusas  biggrin.gif  Buvau prasigręžiojus skyles, tačiau kai aptraukiau porolonu viską, man buvo sunku surasti jas, kažkaip ir adatos ilgos neturėjau, tai sumasčiau tose vietose su "šautuvu" prišaudyti kabes (jau ant audinuko) ir tada sagutes įklijavau karštais klijais į tas paruoštas "duobutes". Laikosi kuo puikiausiai  thumbup.gif

nu, dar pasidalink, kokiu sautuvu saudei kabes? Paprastu rankiniu? Jei taip,- ar sunku? g.gif
ar tuo galingesniu, su suspaustu oru/kompresorium? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2013 02 20, 12:29)
nu, dar pasidalink, kokiu sautuvu saudei kabes? Paprastu rankiniu? Jei taip,- ar sunku? g.gif
ar tuo galingesniu, su suspaustu oru/kompresorium? unsure.gif

Taip šaudžiau su paprastu rankiniu. Nebuvo sunku tikrai. Kai kuriose vietose, kur man atrodė, kad gali jos iššokti, po dvi "įšoviau". Tada kai sušaudžiau sagų vietas, pradėjau užlenkinėti kraštus. Sunkiausia buvo dailiai padaryti išlinkimų vietose ir kur statūs vidiniai kampai (čia prie tų išvingiavimų), bet juostelė viską gražiai paslėpė. Blogąją pusę irgi užslėpiau audinuku (tik paprastu), o tada suklijavau sagas, juostelę, vyras prisuko "kojas" ir prie lovos rėmo pritvirtino. Dabar ieškau gražios lovatiesės, nes ten pledukas pozuoja biggrin.gif
Beje, dar turiu tokio pačio audinuko, tai žiūrėsiu, jei man jo užteks, tai bus foteliukui wub.gif
Atsakyti
jo, audinukas ir man sitas patiko- cia turbut is naturalaus pluosto koks nors? as irgi buvau uzejus i viena parduotuve, kur drobes, lino, medvilnes didziausi rietimai ir spalvu koks pasirinkimas- net negalvojau ...... tik pinigus taupyti belieka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mielinamai @ 2013 02 21, 16:27)
jo, audinukas ir man sitas patiko- cia turbut is naturalaus pluosto koks nors? as irgi buvau uzejus i viena parduotuve, kur drobes, lino, medvilnes didziausi rietimai ir spalvu koks pasirinkimas- net negalvojau ...... tik pinigus taupyti belieka smile.gif

Audinukas tai nėra natūralus, toks įspūdis tik susidaro, bet aš jį buvau jau mačiusi viename lenkės 'bloge', juo ji buvo aptraukusi foteliuką ir man taip patikoooo... o kai šį audinį aptikau 'Ermitaže' biggrin.gif nebuvo jokių abejonių nepirkti (jis yra užuolaidinis). Labai gaila, bet man rodos jo jau nebėra prekyboje, kai paskutinį kartą lankiausi, nebuvo, gal atsinaujino. Jei būtų, dar nusipirkčiau biggrin.gif
Mielinamai, o kur ta parduotuvė, kur tiek gero gėrio yra? Penktadienį planuojamės į Vilnių, gal pavyktų aplankyti.
Uups, kaip foteliuko grąžinimo darbai einasi? Labai smalsu wub.gif
Atsakyti
Kaip graziai prikelti baldai naujam gyvenimui, saunuoles wub.gif Manes irgi laukia didziulis darbas, baisu net pradet, bet nebebus kur dingti ax.gif Turiu toki sena komplekta http://public.fotki....to-1.html#media, vizija kaip jis atrodis naujas irgi turiu stalvirsiui bus visiskai nuimta spalva ir bus medinis o visa kita bus old white spalvos, audini pervilkimui issirinkau sitoki http://public.fotki....o-21.html#media, tik is kilo klausimas, ar nebus blogai kedems lininis audinys. gal kam teko susidurt?ar neissisedes? gal reikia po apacia paklijuot kita audini? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2013 02 25, 10:03)
Uups, kaip foteliuko grąžinimo darbai einasi? Labai smalsu  wub.gif


net nezinau unsure.gif
as taip smarkiai uzsimojau ten,- daug siuvimo prisidariau,- is dzinso gabalu siuvu aptraukima, nes nusipirktas ryskus, margas audinys namo parsinesus nebepatiko lotuliukas.gif . Kai ka bandziau uztraukti, bet man su rankiniu shautuvu nepatinka schmoll.gif laksciau po parduotuves kol issirinkau elektrini iranki, laukiu kol atsius,- poryt jau tureciau gaut ir test darbus smile.gif Tikiuosi, bus daug lengviau:)

QUOTE(agniukee @ 2013 02 25, 11:14)
tik is kilo klausimas, ar nebus blogai kedems lininis audinys. gal kam teko susidurt?ar neissisedes? gal reikia po apacia paklijuot kita audini? aciu  4u.gif

man tik bloguose teko matyt, kad lininiu audiniu daznai aptraukiamos kedes ir foteliai g.gif Siaip linas kaip ir tamposi unsure.gif gal reiketu isskalbt karstesniam vandenyj pries traukiant? unsure.gif
As tai turbut pirkciau kiek daugiau audinio, kad liktu sedimuju daliu pertraukimui jeigu kas unsure.gif
Atsakyti
Mergaites, ar imanoma kazka padaryti is tokio metalinio sviestuvo.
user posted image
Noriu, kad butu baltas ir su gaubteliais.

Kazkur skaiciau, kad viena mamyte nunese nupurksti dazytojams, kur masinas dazo. Bet gal yra kokie kiti budai, kur namie galeciau pati apsidirbti;)
Sendaikciuose maciau, kad yra pirkti medziaginiu gaubteliu, kurie uzsideda ant lemputes. Dar nepasidomejau ar ir nauju tokiu yra pirkti.

Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2013 02 25, 14:00)

Kazkur skaiciau, kad viena mamyte nunese nupurksti dazytojams, kur masinas dazo. Bet gal yra kokie kiti budai, kur namie galeciau pati apsidirbti;)
Sendaikciuose maciau, kad yra pirkti medziaginiu gaubteliu, kurie uzsideda ant lemputes. Dar nepasidomejau ar ir nauju tokiu yra pirkti.

Aciu.

Grikute, cia man nupurske mirksiukas.gif O siaip gali pati pabandyti su aeroziliniais metalui (buna ir tu masininiu dazu parduotuvese irgi, tie gal dar geriau laiko - bet nezinau, tik spelioju) nupurksti. Tik purksti reiktu is didesnio atstumo, kad lygiau dengtusi. pabandyk kazka mazesnio pradzioje, gal pavyks.

gaubteliu buna pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2013 02 25, 14:00)
Mergaites, ar imanoma kazka padaryti is tokio metalinio sviestuvo.

Noriu, kad butu baltas ir su gaubteliais.

Kazkur skaiciau, kad viena mamyte nunese nupurksti dazytojams, kur masinas dazo. Bet gal yra kokie kiti budai, kur namie galeciau pati apsidirbti;)
Sendaikciuose maciau, kad yra pirkti medziaginiu gaubteliu, kurie uzsideda ant lemputes. Dar nepasidomejau ar ir nauju tokiu yra pirkti.

Aciu.

imanoma mirksiukas.gif yra aerozoliniu purskiamu metalo dazu, jie buna atskiruose stenduose.

Tada isardote sviestuva,uzklijuojate skocu tas vietas ,kur neturetu dazu papulti ir purskaite, ne is labai arti, tolygiai, pora kartu, kai nudziusta galima purksti dar karta....tik tie dazai labai smirda, geriausia dirbti kur gerai vedinamoje patalpoje mirksiukas.gif


gaubteliu jau ir pas mus tikrai yra pirkti,gal asortimentas skurdesnis, bet Ermitaze tikrai ju yra.
Atsakyti
Aciu labai jums mergaites. Bandysiu kazka meistrautis;)
Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2013 02 25, 13:14)
Manes irgi laukia didziulis darbas, baisu net pradet, bet nebebus kur dingti  ax.gif

oho, darbelio tikrai bus nemažai, bet pasistengus bus tikrai gražus... Dėl audinuko nežinau, pačiai dar neteko minkštųjų dalių apvilkinėti, tai neturiu kuo patarti.

Papildyta:
QUOTE(Grikute @ 2013 02 25, 15:33)
Aciu labai jums mergaites. Bandysiu kazka meistrautis;)

Grikute, čia dar galima daug idėjų pasigaudyti mirksiukas.gif

http://www.youtube.c...h?v=lia4MjpXhOk

http://www.youtube.c...h?v=1B9kgXZrZII

4u.gif
Papildyta:
QUOTE(uups @ 2013 02 25, 14:09)
net nezinau unsure.gif
as taip smarkiai uzsimojau ten,- daug siuvimo prisidariau,- is dzinso gabalu siuvu aptraukima, nes nusipirktas ryskus, margas audinys namo parsinesus nebepatiko lotuliukas.gif . Kai ka bandziau uztraukti, bet man su rankiniu shautuvu nepatinka schmoll.gif  laksciau po parduotuves kol issirinkau elektrini iranki, laukiu kol atsius,- poryt jau tureciau gaut ir test darbus smile.gif Tikiuosi, bus daug lengviau:)

Tai vis tiek, kad ir vėliau, būtų labai smalsu pamatyt kas gavosi. Įsivaizduoju, kad daug darbo, o dar iš džinsinių gabalų bigsmile.gif Lauksim rezultatų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aciu mergaites 4u.gif reiks vaziuot pas restauratorius pasikalbeti, nieko kitaip nebus, paziuresiu ka patars 4u.gif parduotuvese pas mus tai nemazai kedziu vilktu linu yra.
Atsakyti